Lista zawodników, którzy reprezentowali barwy opolskiego klubu (KS „Kolejarz”, OTŻ „Kolejarz”, TŻ Opole, KŻ „Kolejarz”, Hawi Racing Team, TS „Kolejarz”) od momentu utworzenia sekcji żużlowej (1957) do roku 2019:

Zawodnicy, którzy reprezentowali klub w oficjalnych zawodach:

Polska Adamczewski Mateusz
Szwecja Ago Christian Opole
Dania Andersen Hans N.
Szwecja Andersson Joel
Dania Bager Henning Opole
Wielka Brytania Barker Ben Opole
Polska Baron Piotr Opole
Polska Bartyla Reinhard Opole
Polska Batóg Grzegorz
Polska Benko Roland
Polska Berezowski Ryszard Opole
Polska Berliński Jan
Szwecja Berntzon Oliver
Polska Beze Józef
Polska Bialk Adrian Opole
Polska Bieda Dariusz Opole
Rosja Biełousow Witalij
Polska Blaut Grzegorz Opole
Polska Błaszczyk Krzysztof Opole
Austria Bössner Andreas Opole
Polska Bogińczuk Artur Opole
Polska Bojarski Łukasz
Polska Bombik Stanisław Opole
Rosja Bondarenko Ilia Opole
Czechy Brhel Bohumil Opole
Polska Brucheiser Jacek Opole
Polska Burza Stanisław
Polska Burzyński Mateusz
Polska Busz Paweł Opole
Polska Bzdęga Marcin Opole
Polska Cebula Józef Opole
Polska Chat Sławomir Opole
Polska Chmiel Robert
Polska Chudy Paweł Opole
Polska Cierniak Mirosław Opole
Polska Ciomber Norbert Opole
Polska Ciura Michał Opole
Dania Clausen Hans Opole
Polska Czaja Artur
Polska Czechowicz Adam
Polska Czerny Michał Opole
Polska Czerwiński Marek Opole
Polska Czerwiński Piotr
Rosja Czugunow Gleb
Polska Czura Herbert Opole
Rosja Czałow Ilia
Węgry Hajdu Zoltan Opole
Dania Hansen Lars Opole
Dania Hansen Mads
Dania Hansen Patrick
Finlandia Hautamäki Juha Opole
Polska Hawryluk Andrzej
Polska Hawryluk Henryk
Niemcy Hefenbrock Christian
Polska Hertel Jan Opole
Czechy Holub Jan Opole
Czechy Holub Jan jr.
Niemcy Huckenbeck Kai
Polska Hyla Joachim Opole
Rosja Iwanow Roman
Polska Kaczmarek Daniel
Czechy Kalina Vladimir Opole
Polska Kamiński Kamil
Polska Kapuła-Roman
Dania Karger Brian Opole
Szwecja Karlsson Peter Ingnar Opole
Czechy Karnas Pavel Opole
Polska Karwat Herbert Opole
Polska Kasperek Łukasz Opole
Polska Kasprzyk Tymoteusz
Niemcy Katt Stephan
Dania Kildemand Peter Opole
Polska Klimowicz Bronisław Opole
Szewcja Kling Ricky
Szwecja Klingberg Niklas
Polska Klyk Marcin Opole
Polska Klyk Ryszard Opole
Ukraina Kobrin Andriej
Polska Kobryń Tomasz Opole
Polska Koj Marcin Opole
Łotwa Kokins Nikolaj Opole
Polska Kołodziej Dawid
Polska Kołodziej Roman
Polska Konieczny Rainhold Opole
Rosja Kononow Igor
Polska Kordas Michał
Polska Kościelski Marcin
Polska Kowalczyk Mateusz
Polska Kowolik Sebastian Opole
Polska Kowolik Szymon Opole
Polska Koy Pawel
Polska Koza Ernest
Polska Kozubski Jan Opole
Dania Kristensen Claus Opole
Polska Krzywosz Jarosław
Australia Księżak Robert Opole
Polska Kubica Jan
Polska Kujawa Dawid Opole
Polska Kulczak Szczepan Opole
Polska Kurek Kazimierz Opole
Szwecjia Larsson Niklas Opole
Polska Launer Herbert
Anglia Lawson Richard
Austria Leitner Franz Opole
Polska Lesiak Łukasz
Polska Libor Konrad Opole
Polska Lis Karol Opole
Polska Lisoń Kamil
Polska Liszka Przemysław
Polska Lotarski Damian
Dania Lyngsö Brian Opole
Polska Łabędzki Adam Opole
Polska Łęgowik Hubert
Polska Łopaczewski Michał
Polska Łowicki Dariusz Opole
Polska Łucki Jan
Polska Łukaszczyk Adrian
Polska Malitowski Patryk
Węgry Magosi Norbert Opole
Polska Malasa Joachim
Polska Malczewski Rafał
Polska Małysz Piotr Opole
Rosja Mardanszin Rinat Opole
Ukraina Marko Igor Opole
Polska Markuszewski Piotr Opole
Polska Maruszczak Mieczysław
Polska Materna Roland
Polska Matuszak Arkadiusz Opole
Polska Matysiak Leszek Opole
Polska Matysiak Stanisław
Niemcy Mauer Steven
Polska Mazur Henryk
Australia McGowan Travis
Polska Michalak Jerzy
Polska Miesiąc Paweł
Polska Mikorski Mateusz
Polska Mikuta Krzysztof Opole
Polska Milewski Artur
Czechy Milik Vaclav Opole
Polska Mitko Michał
Polska Molin Jerzy Opole
Dania Monberg Jesper Bruun
Wielka Brytania Morton Ray Opole
Polska Mrowiec Krzysztof Opole
Polska Mróz Marek Opole
Polska Musiolik Andrzej Opole
Węgry Nagy Robert Opole
Polska Nawrocki Henryk
Polska Niedworok Ginter
Polska Niemczura Mariusz Opole
Szwecja Nilsson Mattias Opole
Dania Østergaard Ulrich
Polska Raba Leonard Opole
Polska Ratajczyk Jan Opole
Polska Rembas Piotr Opole
Polska Rempała Marcin
Polska Rempała Tomasz
Niemcy Riss Erik
Polska Rogula Ryszard Opole
Polska Rzepka Andrzej Opole
Polska Tajchert Przemysław Opole
Szwecjia Thörnblom Mathias
Polska Tkocz Stanisław Opole
Polska Tomicek Lubos Opole
Polska Topyło Tadeusz
Polska Turowski Marcin
Polska Trumiński Sebastian Opole
Polska Ułamek Sebastian
Polska Wach Dariusz Opole
Austria Wallner Fritz
Polska Warzecha Stefan Opole
Polska Widera Alfred
Polska Wieczorek Roland Opole
Polska Wieczorek Kamil
Polska Wieleba Marian Opole
Wielka Brytania Wilson Sean Opole
Polska Witelus Marian Opole
Polska Witoń Tomasz Opole
Niemcy Wölbert Kevin
Polska Wojdyło Patryk
Polska Wojewoda Adrian
Polska Wolniewicz Tomasz Opole
Rosja Wołochow Oleg Opole
Polska Woźniak Adrian
Polska Woźniak Szymon
Anglia Wright Charles
Polska Wróbel Antoni

Razem 326 reprezentantów (w tym 77 obcokrajowców)

Zawodnicy, którzy podpisali kontrakty z klubem, jednak nie wystąpili w oficjalnych zawodach:

Szwecja Aspegren Robin
Polska Bas Krzysztof
Polska Bełkot Marcin
Polska Błaszczyk Roman
Polska Cieślewicz Dawid
Szwecja Edberg Alexander
Austria Gappmaier Daniel
Australi Grajczonek Josh
Dania Grøndal Emil
Wielka Brytania Howarth Kyle
Argentyna Iturre Jonathan
Szwecja Johansson Tobias
Dania Jørgensen Thomas
Polska Kłopot Dariusz
Holandia Koonstra Henk
Czechy Krčmář Eduard
Czechy Malek Martin
Niemcy Kröger Mathias
Polska Mistygacz Kamil
Wielka Brytania Perry Tom
Bułgaria Petranow Georgi
Wielka Brytania Smethills Lee Opole
Polska Szprejda Zbigniew Opole
Polska Szuba Waldemar
Polska Tęgi Daniel
Dania Thaysen Chrisitan
Polska Uranin Tadeusz
Polska Woźnik Norbert
Szwecja Wennerstam Kenny
Polska Zabawa Ryszard
Polska Zygmuntowski Zygmunt
Razem 31 zawodników (w tym 18 obcokrajowców)

Ogółem 357 żużlowców (w tym 95 obcokrajowców)