Punktów: 0
Średnia biegowa: 0.000 pkt/bieg

Stefan Gogolok

ur. 5 grudnia 1961, Polska

Na torach żużlowych zadebiutował w roku 1980. Nigdy co prawda nie wystąpił w rozgrywkach ligowych, ale reprezentował opolskiego Kolejarza chociażby w eliminacjach Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Wziął także udział w półfinale Brązowego Kasku na torze w Tarnowie. Mimo, iż był w tych zawodach tylko rezerwowym, to po upadkach dwóch innych młodych zawodników wystąpił w 5 biegach. Zdołał wywalczyć w nich 4 punkty i zajął 13 miejsce, wyprzedzając m.in. Sławomira Troninę z Gwardii Łódź. W składzie Kolejarza znalazł się także podczas jednej z finałowych rund Drużynowego Pucharu Polski. Był rezerwowym podczas ostatniej, czwartej rundy tych zawodów na torze w Gorzowie Wielkopolskim, lecz ani razu nie miał okazji, by zaprezentować swoje umiejętności.

W roku kolejnym dostał szansę występu w ćwierćfinale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na torze w Opolu. Zdołał jednak wywalczyć tylko dwa punkty, co dało mu odległą 13 pozycję. Po zaledwie dwóch latach startów na żużlowych torach zakończył swoją przygodę ze sportem żużlowym.