Dobry występ Melnychuka w Gdańsku

0
375

Na torze w Gdańsku odbył się dzisiaj Finał B Drużynowych Mistrzostw Europy. W reprezentacji Ukrainy startował Stanislav Melnychuk. Nasz zawodnik wywalczył osiem punktów i pokazał się z dobrej strony, często pokonując rywali, z którymi będziemy się mierzyć w Krajowej Lidze Żużlowej.

Wyniki:

I Reprezentacja Szwecji – 42 pkt.
9.
 Jacob Thorssell – 12 (3,2,3,3,1)
10. Antonio Lindbaeck – 7 (1,2,2,2,-)
11. Fredrik Lindgren – 10 (3,3,2,2,-)
12. Kim Nilsson – 12 (3,2,2,2,3)
19. Casper Henriksson – 1 (0,1)

II Reprezentacja Łotwy – 31 pkt.
1.
 Andrzej Lebiediew – 11 (3,0,3,3,w,2)
2. Oleg Michaiłow – 0 (0,-,0,-,-)
3. Jewgienij Kostygow – 9 (1,1,2,3,2)
4. Daniił Kołodinski – 8 (1,1,1,3,2)
17. Francis Gusts – 3 (0,3)

III Reprezentacja Niemiec – 27 pkt.
5.
 Valentin Grobauer – 4 (2,0,-,2,-)
6. Erik Riss – 9 (2,3,0,1,0,3)
7. Kevin Woelbert – 5 (2,1,1,1,0)
8. Sandro Wassermann – 1 (1,-,-,-,-)
18. Norick Bloedorn – 8 (2,3,1,2,0)

IV Reprezentacja Ukrainy – 19 pkt.
13.
 Marko Lewiszyn – 6 (w,3,3,w,ns)
14. Andrij Karpow – 3 (0,1,0,1,1)
15. Stanislav Melnychuk – 8 (2,3,w,0,3)
16. Witalij Łysak – 0 (-,-,-,-,-)
20. Nazar Parnicki – 2 (0,d,1,0,1)

Bieg po biegu:
1. (66,50) Nilsson, Grobauer, Kołodinski, Karpow – (1:2:3:0)
2. (66,23) Lindgren, Riss, Kostygow, Lewiszyn (w) – (2:4:6:0)
3. (66,57) Thorssell, Melnychuk, Wassermann, Michaiłow – (2:5:9:2)
4. (65,99) Lebiediew, Woelbert, Lindbaeck, Parnicki – (5:7:10:2)
5. (67,54) Riss, Thorssell, Kołodinski, Parnicki (d) – (6:10:12:2)
6. (66,90) Melnychuk, Lindbaeck, Kostygow, Grobauer – (7:10:14:5)
7. (66,64) Lewiszyn, Nilsson, Woelbert, Gusts – (7:11:16:8)
8. (66,26) Lindgren, Bloedorn, Karpow, Lebiediew – (7:13:19:9)
9. (66,94) Lewiszyn, Lindbaeck, Kołodinski, Riss – (8:13:21:12)
10. (66,33) Thorssell, Kostygow, Woelbert, Karpow – (10:14:24:12)
11. (65,77) Bloedorn, Lindgren, Parnicki, Michaiłow – (10:17:26:13)
12. (65,45) Lebiediew, Nilsson, Riss, Melnychuk (w) – (13:18:28:13)
13. (68,54) Kostygow, Nilsson, Bloedorn, Parnicki – (16:19:30:13)
14. (66,46) Kołodinski, Lindgren, Woelbert, Melnychuk – (19:20:32:13)
15. (66,07) Lebiediew, Lindbaeck, Karpow, Riss – (22:20:34:14)
16. (65,71) Thorssell, Grobauer, Lebiediew (w), Lewiszyn (w) – (22:22:37:14)
17. (68,46) Gusts, Bloedorn, Parnicki, Henriksson – (25:24:37:15)
18. (66,62) Nilsson, Kołodinski, Karpow, Bloedorn – (27:24:40:16)
19. (67,04) Melnychuk, Kostygow, Henriksson, Woelbert – (29:24:41:19)
20. (66,14) Riss, Lebiediew, Thorssell, Lewiszyn (ns) – (31:27:42:19)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy