Hansen i Woelbert startowali zagranicą

0
116

Mads Hansen oraz Kevin Woelbert w środę wzięli udział w spotkaniach swoich zagranicznych zespołów. Hansen spisał się bardzo dobrze w meczu szwedzkiej Allsvenskan. Duński zawodnik OK Bedmet Kolejarza Opole wywalczył czternaście punktów i przegrał jednie z byłym zawodnikiem Kolejarza, Ricky Klingiem. Trochę słabiej poszło Woelbertowi, który w meczu duńskiej Metal Speedway League wywalczył osiem punktów z dwoma bonusami.

Wyniki meczu z udziałem Madsa Hansena:

VIP Speedway: 44
1. Jonas Davidsson (1,2,1,1) 5
2. Joel Larsson (3,U,1*,2) 6+1
3. Christoffer Selvin (1*,1*,2,1*,0) 5+3
4. John Lindman (2,2,1*,1) 6+1
5. Mads Hansen (2,3,3,3,3) 14
6. Jonatan Grahn (2,1*,0,3) 6+1
7. Philip Olofsson (0,1,0,1) 2

Team Småland: 46
1. Joel Kling (2,3,3,2,3,1*) 14+1
2. Alexander Woentin – nie startował
3. Kamil Brzozowski – zastępstwo zawodnika
4. Johan Jensen (0,3,0,2,0) 5
5. Ricky Kling (3,3,3,3,2,2) 16
6. William Björling (0,3,2*,1*,2*,2,0) 10+3
7. Tony Gudbrand (1,0,0,0,0,0) 1

Bieg po biegu:
1. Larsson, J.Kling, Davidsson, Björling 4:2
2. Björling, Grahn, Gudbrand, Olofsson 2:4 (6:6)
3. J.Kling, Lindman, Selvin, Jensen 3:3 (9:9)
4. R.Kling, Hansen, Grahn, Gudbrand 3:3 (12:12)
5. Jensen, Björling, Olofsson, Larsson (u) 1:5 (13:17)
6. J.Kling, Lindman, Selvin, Gudbrand 3:3 (16:20)
7. R.Kling, Davidsson, Larsson, Jensen 3:3 (19:23)
8. R.Kling, Selvin, Lindman, Gudbrand 3:3 (22:26)
9. Hansen, J.Kling, Björling, Grahn 3:3 (25:29)
10. R.Kling, Björling, Davidsson, Olofsson 1:5 (26:34)
11. Grahn, Björling, Olofsson, Gudbrand 4:2 (30:36)
12. Hansen, Jensen, Lindman, Gudbrand 4:2 (34:38)
13. J.Kling, Larsson, Selvin, Jensen 3:3 (37:41)
14. Hansen, R.Kling, Davidsson, Björling 4:2 (41:43)
15. Hansen, R.Kling, J.Kling, Selvin 3:3 (44:46)

Wyniki meczu z udziałem Kevina Woelberta:

Slangerup Speedway Klub – 45:
1. Mikkel Michelsen – 14+1 (3,3,w,3,3,2*)
2. Kevin Woelbert – 8+2 (d,1,3,1*,2*,1)
3. Andreas Lyager – 14+1 (3,2*,3,2,1,3)
4. Jonas Seifert-Salk – 6+1 (2*,1,1,2,0)
5. Emil Poertner – 3+1 (0,2*,0,1)
6. Jacob Bukhave – ns

Region Varde Elitesport – 42:
1. Michael Jepsen Jensen – 13+1 (2,0,6!,2,2*,1)
2. Mikkel Bech – 14+1 (1,3,2,2*,3,3,0)
3. Mads Korneliussen – 6 (1,1,1,0,0,3)
4. Patrick Hansen – 6+1 (0,0,-,3,1,2*)
5. Tim Soerensen – 3+1 (2*,0,1,0)
6. Michael Thyme – ns

Bieg po biegu:
1. Michelsen, Jensen, Bech, Woelbert (d) 3:3
2. Lyager, Seifert-Salk, Korneliussen, Hansen 5:1 (8:4)
3. Bech, Soerensen, Woelbert, Poertner 1:5 (9:9)
4. Michelsen, Lyager, Korneliussen, Jensen 5:1 (14:10)
5. Woelbert, Bech, Seifert-Salk, Hansen 4:2 (18:12)
6. Lyager, Poertner, Korneliussen, Soerensen 5:1 (23:13)
7. Jensen, Bech, Seifert-Salk, Michelsen (w) 1:8 (24:21)
8. Bech, Lyager, Woelbert, Korneliussen 3:3 (27:24)
9. Hansen, Seifert-Salk, Soerensen, Poertner 2:4 (29:28)
10. Bech, Jensen, Poertner, Seifert-Salk 1:5 (30:33)
11. Michelsen, Woelbert, Hansen, Soerensen 5:1 (35:34)
12. Michelsen, Jensen, Lyager, Korneliussen 4:2 (39:36)
13. Korneliussen, Hansen, Woelbert, Seifert-Salk 1:5 (40:41)
14. Lyager, Michelsen, Jensen, Bech 5:1 (45:42)

wyniki za: sportowefakty.pl, svemo.se

Komentarze

komentarzy