Hansen: Zostaję w Opolu

0
260

Na łamach portalu po-bandzie.com.pl Mads Hansen potwierdził, że w przyszłym sezonie w dalszym ciągu będzie reprezentował TS Kolejarza Opole.

– Powiem krótko. Nie ma co dywagować na mój temat. W przyszłym roku ponownie będę zdobywał punkty dla Kolejarza Opole. Umowa jest sporządzona i w odpowiednim momencie zostanie podana do publicznej wiadomości. Mój polski klub ma kolejne cele sportowe na kolejny sezon i chcę pomóc w ich realizacji – mówi młody Duńczyk. 

Zawodnik nie ukrywa, że po sezonie zgłosiło się do niego sporo pierwszoligowych klubów z propozycją startu w sezonie 2021.

– Miałem faktycznie dobry miniony sezon i są na stole oferty z klubów pierwszoligowych. Nie jest też tak, że nie jestem zainteresowany startami w wyższej klasie rozgrywkowej. Być może nadarzy się taka okazja w roli “gościa”. Tego nikt nie wie. W Opolu czuję się bardzo dobrze i najlepszym rozwiązaniem dla nas wszystkich będzie, jeśli w pierwszej lidze pojadę, ale w sezonie 2022 – jako zawodnik Kolejarza Opole. Chcę w przyszłym roku zrobić wszystko, co możliwe, aby awans Opola stał się faktem. Za oferty klubom pierwszoligowym bardzo dziękuje. Na pewno fakt, że zespoły widziały mnie w swoich składach podbudował mnie moralnie. Znaczy zapowiadam się na niezłego zawodnika – kontynuuje ze śmiechem Hansen.

Duński junior ma przesłanki, które pozwalają mu wierzyć że przyszły sezon będzie jeszcze lepszy.

Pomimo niezłych występów, parę wpadek miałem i wiadomo nad czym trzeba pracować. Mam nowego mechanika, jesteśmy na etapie “docierania” się. W sezonie 2021 nasze zrozumienie będzie jeszcze lepsze i na pewno przełoży się to na jeszcze lepszy wynik – kończy Duńczyk.

źródło: po-bandzie.com.pl
Rozmawiał: Łukasz Malaka

Komentarze

komentarzy