Kolejny dobry występ Stachyry w Argentynie

0
48

Udany występ, mimo wypadku w poprzedniej rundzie, zanotował Dawid Stachyra w trzeciej odsłonie Indywidualnych Mistrzostw Argentyny.

Po słabszym pierwszym biegu, Stachyra czterokrotnie wygrał swoje wyścigi i raz ukończył bieg na drugim miejscu. Zawodnik TS Kolejarza Opole po upadku w finałowym biegu został sklasyfikowany na piątym miejscu.

Wyniki:
1. Mariusz Fierlej (Polska) – (3,D,3,3,3,3,3) 18
2. Stanisław Melnyczuk (Ukraina) – (3,3,3,3,2,2,2) 18
3. Guglielmo Franchetti (Włochy) – (2,3,2,3,3,2,1) 15
4. Lisandro Husman (Argentyna) – (1,2,3,2,3,1,0) 12
5. Dawid Stachyra (Polska) – (0,3,2,3,3,3,U) 14
6. Paweł Miesiąc (Polska) – (3,3,3,D,2,U) 11
7. Lucas Torresi (Argentyna) – (3,0,D,2,2,1) 8
8. Cristian Zubillaga (Argentyna) – (0,1,2,2,2,0) 7
9. Maximiliano Westdorp (Argentyna) – (2,0,1,1,2,U) 6
10. Facundo Cuello (Argentyna) – (D,2,1,0,2,0) 5
11. Cristian Carrica (0,2,U,2,U) 4
12. Julio Romano (2,1,0,1,D) 4
13. Sebastian Clemente (2,1,1,0,U) 4
14. Jonathan Iturre (1,2,-,-,-) 3
15. Milen Manew (1,1,0,0,1) 3
16. Alejandro Iglesias (1,0,2,D,U) 3
17. Miguel Sanchez (0,0,0,1,1) 2
18. Nicolas Marquez (0,0,0,1,U) 1
19. Witalij Łysak (D,D,1,0,D) 1
20. Gabriel Cataffi (0,U,D) 0
21. Alejandro Polenta (0,0,0,0,0) 0

Bieg po biegu:
1. Melnyczuk, Franchetti, Husman, Stachyra, Carrica
2. Torresi, Westdorp, Iglesias, Marquez, Łysak (D)
3. Fierlej, Clemente, Iturre, Sanchez, Cuello (D)
4. Miesiąc, Romano, Manew, Zubillaga, Polenta
5. Franchetti, Carrica, Zubillaga, Torresi, Fierlej (D)
6. Melnyczuk, Iturre, Romano, Iglesias, Marquez
7. Stachyra, Cuello, Manew, Sanchez, Łysak (D)
8. Miesiąc, Husman, Clemente, Westdorp, Polenta
9. Miesiąc, Franchetti, Cuello, Marquez, Carrica (U)
10. Melnyczuk, Iglesias, Clemente, Manew, Torresi (D)
11. Fierlej, Stachyra, Westdorp, Sanchez, Romano
12. Husman, Zubillaga, Łysak, Polenta, Cataffi
13. Franchetti, Carrica, Romano, Clemente, Łysak
14. Melnyczuk, Zubillaga, Westdorp, Cuello, Iglesias (D)
15. Stachyra, Torresi, Sanchez, Miesiąc (D), Cataffi (U)
16. Fierlej, Husman, Marquez, Manew, Polenta
17. Franchetti, Westdorp, Manew, Cataffi (D), Carrica (U)
18. Fierlej, Miesiąc, Melnyczuk, Łysak (D), Iglesias (U)
19. Stachyra, Zubillaga, Sanchez, Marquez (U), Clemente (U)
20. Husman, Torresi, Cuello, Polenta, Romano (D)

Półfinały:
21. Stachyra, Franchetti, Torresi, Miesiąc (U), Westdorp (U)
22. Fierlej, Melnyczuk, Husman, Zubillaga, Cuello

Finał:
23. Fierlej, Melnyczuk, Franchetti, Husman, Stachyra (U)

wynik za: espeedway.pl

Komentarze

komentarzy