Nasi zawodnicy startowali w Ekstralidze U24 i Bauhaus-Ligan

0
402

Espen Sola i Jakub Oleksiak startowali w dzisiejszym meczu Ekstraligi U24, w którym Tauron U24 Włókniarz Częstochowa podejmował Duda Development Ciesiółka Auto Group Unię Leszno. Norweg zdobył pięć punktów i dwa bonusy, pokonując Maurica Browna, Tobiasza Musielaka i Jamesa Pearsona. Jakub Oleksiak zakończył mecz bez punktu.

Tymczasem w Szwecji startował Filip Hjelmland. Nasz szwedzki zawodnik zdobył cztery punkty w meczu Piraterny Motala z Dackarną Malilla.

Wyniki mecz Tauron U24 Włókniarz CzęstochowaDuda Development Ciesiółka Auto Group Unia Leszno

Tauron U24 Włókniarz Częstochowa – 44 pkt.
9. Franciszek Karczewski – 8 (2,3,3,d,0)
10. Espen Sola – 5+2 (2,0,-,2*,1*)
11. Kajetan Kupiec – 9 (d,3,2,2,2)
12. Andrij Rozaluk – 3+1 (1,2*,0,-)
13. Mitchell Cluff – 12 (3,d,3,3,3)
14. Bartosz Śmigielski – 1+1 (0,1*,d)
15. Kacper Halkiewicz – 6 (1,1,1,3,0)
16. Szymon Wolski – NS

Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia Leszno – 46 pkt.
1. Jakub Oleksiak – 0 (-,-,w,-)
2. Damian Ratajczak – 7+1 (w,3,2,1,1*)
3. Tobiasz Jakub Musielak – 7 (1,1,2,1,2)
4. Maurice Brown – 2 (0,0,1,1,-)
5. James Pearson – 4+1 (2,1*,1,d,0)
6. Antoni Mencel – 13+1 (3,3,2*,3,2)
7. Hubert Jabłoński – 13+1 (3,2*,2,3,3)

Bieg po biegu:
1. Jabłoński, Karczewski, Musielak, Kupiec (d) – 2:4 – (2:4)
2. Mencel, Jabłoński, Halkiewicz, Śmigielski – 1:5 – (3:9)
3. Cluff, Pearson, Rozaluk, Ratajczak (w) – 4:2 – (7:11)
4. Mencel, Sola, Śmigielski, Brown – 3:3 – (10:14)
5. Kupiec, Rozaluk, Musielak, Brown – 5:1 – (15:15)
6. Ratajczak, Mencel, Halkiewicz, Cluff (d) – 1:5 – (16:20)
7. Karczewski, Jabłoński, Pearson, Sola – 3:3 – (19:23)
8. Cluff, Musielak, Brown, Śmigielski (d) – 3:3 – (22:26)
9. Karczewski, Ratajczak, Halkiewicz, Oleksiak (w) – 4:2 – (26:28)
10. Mencel, Kupiec, Pearson, Rozaluk – 2:4 – (28:32)
11. Halkiewicz, Mencel, Brown, Karczewski (d) – 3:3 – (31:35)
12. Jabłoński, Kupiec, Ratajczak, Halkiewicz – 2:4 – (33:39)
13. Cluff, Sola, Musielak, Pearson (d) – 5:1 – (38:40)
14. Jabłoński, Kupiec, Sola, Pearson – 3:3 – (41:43)
15. Cluff, Musielak, Ratajczak, Karczewski – 3:3 – (44:46)

Wyniki meczu Piraterna Motala – Dackarna Malilla

Piraterna Motala – 37 pkt.
1. Vaclav Milik – 9 (1,1,d,2,2,3,0)
2. Przemysław Pawlicki – 16 (3,2,2,3,2,1,3)
3. Oskar Fajfer – 4 (2,2,-,-)
4. Paweł Przedpełski – 3+2 (1*,1*,1,0,0,0)
5. Piotr Pawlicki – ZZ
6. Ludvig Selvin – 1+1 (0,0,0,1*)
7. Jonathan Ejnermark – 4 (2,0,0,2)

Dackarna Malilla – 53 pkt.
1. Maciej Janowski – 9+2 (w,3,3,2*,1*)
2. Filip Hjelmland – 4 (2,w,1,1)
3. Rasmus Jensen – 8+1 (0,1,3,1*,3)
4. Daniel Bewley – 14 (3,3,3,3,2)
5. Andrzej Lebiediew – 10 (3,2,3,2,d)
6. Daniel Henderson – 3 (1,1,1)
7. Ludvig Lindgren – 5+1 (3,2*,0)

Bieg po biegu:
1. (58,50) Pawlicki, Hjelmland, Milik, Janowski (w) – 4:2 – (4:2)
2. (59,60) Lindgren, Ejnermark, Henderson, Selvin – 2:4 – (6:6)
3. (57,90) Bewley, Fajfer, Przedpełski, Jensen – 3:3 – (9:9)
4. (58,90) Lebiediew, Lindgren, Milik, Selvin – 1:5 – (10:14)
5. (57,20) Bewley, Pawlicki, Henderson, Ejnermark – 2:4 – (12:18)
6. Janowski, Fajfer, Przedpełski, Hjelmland (w) – 3:3 – (15:21)
7. (57,70) Bewley, Pawlicki, Jensen, Milik (d) – 2:4 – (17:25)
8. (57,60) Pawlicki, Lebiediew, Przedpełski, Lindgren – 4:2 – (21:27)
9. (57,80) Janowski, Pawlicki, Hjelmland, Selvin – 2:4 – (23:31)
10. (58,40) Lebiediew, Milik, Henderson, Ejnermark – 2:4 – (25:35)
11. (58,60) Jensen, Milik, Hjelmland, Przedpełski – 2:4 – (27:39)
12. (57,60) Bewley, Janowski, Pawlicki, Przedpełski – 1:5 – (28:44)
13. (58,90) Milik, Lebiediew, Jensen, Przedpełski – 3:3 – (31:47)
14. (58,80) Jensen, Ejnermark, Selvin, Lebiediew (d) – 3:3 – (34:50)
15. (58,20) Pawlicki, Bewley, Janowski, Milik – 3:3 – (37:53)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy