OK Bedmet Kolejarz Opole – Euro Finannce Polonia Piła [awizowane składy]

0
251

Poznaliśmy już awizowane składy na niedzielny mecz w ramach III kolejki 2. Ligi Żużlowej. Rywalem OK Bedmet Kolejarza Opole będzie zespół Euro Finannce Polonia Piła.

Trener Mirosław Kowalik awizował identyczne zestawienie, w jakim pilanie zwyciężyli swój ostatni mecz. Odbywał się on na torze w Pile a ich rywalem była Stainer Unia Kolejarz Rawicz. Zmianie uległy jedynie numery startowe młodzieżowców. Tym razem Paweł Staniszewski pojedzie pod numerem siódmym, a Piotr Gryszpiński pod szóstym. Pierwszą parę będą ponownie tworzyć Andreas Lyager i Jonas Jeppesen, którzy w poprzedniej kolejce zdobyli łącznie 19 punktów. Znacznie słabiej w tamtym spotkaniu wypadał druga para gości, którą tworzyli Oskar Bober i Patryk Dolny. Rolę zawodnika, który pojedzie z juniorami ponownie pełnić będzie Tomas H. Jonasson.

W OK Bedmet Kolejarzu Opole układ par pozostał bez zmian względem wyjazdowego spotkania w Bydgoszczy, w której opolska drużyna nieznacznie przegrała. Skład otwiera Kevin Woelbert, który tym razem jeszcze nie może być pewny z kim pojedzie w niedzielnym meczu. Pod numerem 10. póki co brakuje nazwiska, a o to miejsce powalczą na treningach Oskar Polis, Hubert Łęgowik oraz Ernest Koza. Drugą parę ponownie stworzą Michał Szczepaniak oraz Denis Gizatullin. Niezmiennie z młodzieżowcem pojedzie Bjarne Pedersen, który biorąc pod uwagę jego słabszy występ w Bydgoszczy dostał kredyt zaufania od trenera Mirosława Korbela. Parę młodzieżową stworzą Mateusz Adamczewski i Patryk Wojdyło.

Awizowane składy:

Euro Finannce Polonia Piła
1. Andreas Lyager
2. Jonas Jeppesen
3. Patryk Dolny
4. Oskar Bober
5. Tomas H. Jonasson
6. Piotr Gryszpiński
7. Paweł Staniszewski

OK Bedmet Kolejarz Opole
9. Kevin Woelbert
10.
11. Michał Szczepaniak
12. Denis Gizatullin
13. Bjarne Pedersen
14. Mateusz Adamczewski
15. Patryk Wojdyło

OK Kolejarz Opole – Euro Finannce Polonia Piła
14.04.2019 – Niedziela

WAŻNE GODZINY
W dniu meczu kasy otwarte od 10.00
Próba toru: 14:30
Prezentacja zawodników: 14.45
Pierwszy bieg: 15:00

BILETY
25 zł – bilet normalny
15 zł – bilet ulgowy
Osoba niepełnosprawna wraz z opiekunem – 15 zł
Dzieci do lat 7 mają wstęp darmowy

Bilety ulgowe: Dzieci i młodzież powyżej 7 roku życia, studenci do 26 roku życia za okazaniem legitymacji, emeryci, renciści.

Bilety można nabyć w biurze klubu, w sklepach Świat Alkoholi, na stronie www.kupbilet.pl oraz w punktach EMPIK, KOLPORTER i STS. Bilety przez internet można nabywać do czasu rozpoczęcia meczu. Ponieważ system sprzedaży internetowej jest nowy zalecamy wydrukować zakupiony bilet. Tradycyjnie bilety będą dostępne również w dniu meczu w kasach.

Punkty sprzedaży biletów są czynne:
Poniedziałek-Piątek
Biuro klubu, mieszczące się na stadionie: 9.00-15.00
Świat Alkoholi: 9.00-22.30
Sobota:
Świat Alkoholi: 9.00-22.30

PROGRAMY
5 zł – program
Programy będą dostępne w kasach, a dla tych kibiców, którzy kupili bilety/karnety wcześniej również na stoisku za kasami.

WAŻNE ADRESY:
Biuro Klubu – ul.Wschodnia 2, Stadion żużlowy im. Mariana Spychały w Opolu, wejście od parku maszyn.
Świat Alkoholi – ul.Młodej Polski 2 w Opolu (Grudzice) oraz ul.Klimasa 46 w Tarnowie Opolskim.

Komentarze

komentarzy