W dniu wczorajszym odbyła się oficjalna prezentacja opolskiej drużyny, która będzie rywalizować w 2.Lidze Żużlowej. Zjawili się wszyscy zawodnicy Kolejarza, z wyjątkiem Anglika Richarda Lawsona. Dopisali również kibice, którzy tłumnie zapełnili salę w Studenckim Centrum Kultury.

Prezentację rozpoczął występ finalistki programu The Voice of Poland – Magdaleny Meg Krzemień. Po występie artystycznym nadszedł czas na oficjalne powitania i przybliżenie kibicom historii związanej z opolskim sportem żużlowym, którą w skrócie przybliżył Lucjusz Bilik, Henryk Malisz i Jerzy Szczakiel.

Kibice na łamach konta klubu na facebooku mieli okazję wymyślić hasło przewodnie drużyny na sezon 2018. Zgromadzeni w sali kibice usłyszeli, że wygrało hasło: „Kolej na Kolejarza”. Następnie do akcji wkroczyli żużlowcy i nowe podprowadzające, które przy okazji zaprezentowały nowe kewlary. Opolscy zawodnicy będą startować w strojach, na których królują kolory miasta i Opolszczyzny, czyli żółto-niebieski.

Podczas prezentacji klub poinformował, że sponsorem tytularnym został firma OK Polska Sp z o.o. – firma budowlana z siedzibą główną w Szwajcarii, z kolei w lidze zespół będzie startować pod nazwą OK Kolejarz Opole.

Komentarze

komentarzy