Stal-Met Kolejarz Opole – KSM Krosno (awizowane składy)

0
50

W opolskich barwach mają wystartować Ci sami zawodnicy, którzy byli przewidziani do startu przeciwko zespołowi z Lublina. W składzie brakuje m.in. Marcina Rempały, który w ostatnio rozegranych zawodach w Niemczech pokazał się z dobrej strony. Szansę na debiut w sezonie 2017 otrzyma Michał Łopaczewski, który wystartuje w parze z Denisem Gizatullinem.

W zespole gości z Krosna nie ma zaskoczeń w awizowanym zestawieniu . Mocnymi punktami drużyny będą z pewnością obcokrajowcy, David Bellego i Ilja Czałow. Do walki o ligowe punkty trener Stanisław Kępowicz desygnował wszystkich zdolnych do jazdy krajowych zawodników. Wśród nich były reprezentant Kolejarza Opole Mariusz Fierlej oraz startujący w ostatni wtorek w Brązowym Kasku Adrian Bialk. Kontuzji w dalszym ciągu nie wyleczył Kamil Pulczyński, z kolei Damian Dróżdż, który mógłby startować jako gość prawdopodobnie będzie reprezentował swój zespół z Wrocławia.

Podczas zawodów kibice, którzy jeszcze tego nie zrobili będą mogli oddać głos na projekt klubu TS Kolejarz Opole w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Klub TS Kolejarz Opole wnioskuje o 140 000 zł na opolską szkółkę żużlową.

Awizowane składy:
KSM Krosno:
1. Mariusz Fierlej
2. Ilja Czałow
3. Mariusz Puszakowski
4. Wojciech Lisiecki
5. David Bellego
6.
7. Adrian Bialk

Stal-Met Kolejarz Opole:
9. Denis Gizatullin
10. Michał Łopaczewski
11. Adrian Gomólski
12. Dawid Stachyra
13. Kevin Woelbert
14. Tomasz Olczak

Niedziela, 7 maja
Początek zawodów – godz. 15.00
Prezentacja – godz. 14.45
Próba toru – godz. 14.30

Ceny biletów:
Normalny – 20 zł
Ulgowy – 15 zł (przysługują młodzieży szkolnej, studentom, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji oraz kobietom)
Dzieci, uczniowie szkół podstawowych – wstęp wolny
Program zawodów – 4 zł

Komentarze

komentarzy