Startowali Chmiel, Polis i Sroka

0
780

Na torze w Slanym odbyła się dzisiaj ostatnia runda czeskiej Extraligi. W barwach gospodarzy startowali Robert Chmiel i Oskar Polis. Turniej zakończył się zwycięstwem zawodników Zlatej Prilby Pardubice, którzy wygrali również tegoroczne mistrzostwa.

Tymczasem w niemieckim Meissen odbył się turniej o Srebrną Łyżwę, w którym startował Jakub Sroka. Młody zawodnik zajął piąte miejsce z ośmioma punktami.

Wyniki Extraligi w Slanach:

I AMK Zlata Prilba Pardubice – 41
5. Andrzej Lebiediew – 14 (3,3,3,3,2)
6. Hynek Stichauer – 10 (1,1,3,3,2)
7. Vaclav Milik – 11 (3,2,3,3,d)
8. Matous Kamenik – 6 (d,1,1,2,2)
18. Jan Jenicek – NS

II AK Slany – 39
1. Eduard Krcmar – 9 (2,3,u,2,2)
2. Bruno Belan – 6 (2,1,1,1,1)
3. Robert Chmiel – 13 (3,2,2,3,3)
4. Oskar Polis – 11 (2,2,3,1,3)
17. Matej Fryza – NS

III AK Marketa Praga – 37
13. Adam Bednar – 9 (2,3,2,1,1)
14. Josef Franc – 9 (1,2,1,2,3)
15. Daniel Klima – 11 (3,1,2,2,3)
16. Petr Chlupac – 8 (1,3,2,1,1)

IV ebebe Speedway Team Liberec – 3
9. Jan Hlacina – 1 (1,0,0,d,0)
10. Vojtech Sachl – 0 (0,0,0,0,0)
11. Jędrzej Chmura – 1 (0,0,0,0,1)
12. David Hofman – 1 (0,0,1,0,0)

Bieg po biegu:
1. Lebiediew, Polis, Franc, Hofman
2. Chmiel, Bednar, Stichauer, Chmura
3. Klima, Belan, Hlacina
4. Milik, Krcmar, Chlupac, Sachl
5. Chlupac, Polis, Stichauer, Hlacina
6. Lebiediew, Chmiel, Klima, Sachl
7. Bednar, Milik, Belan, Hofman
8. Krcmar, Franc, Kamenik, Chmura
9. Polis, Bednar, Kamenik, Sachl
10. Milik, Chmiel, Franc, Hlacina
11. Lebiediew, Chlupac, Belan, Chmura
12. Stichauer, Klima, Hofman, Krcmar (u)
13. Chmiel, Kamenik, Chlupac, Hofman
14. Milik, Klima, Polis, Chmura
15. Stichauer, Franc, Belan, Sachl (joker)
16. Lebiediew, Krcmar, Bednar, Hlacina (d)
17. Klima, Kamenik, Belan, Hlacina
18. Polis, Stichauer, Chlupac, Sachl
19. Franc, Krcmar, Chmura, Milik (d)
20. Chmiel, Lebiediew, Bednar, Hofman

Wyniki 51. Turnieju o Srebrną Łyżwę w Meissen:

1. Ronny Weis (Niemcy) – 10 (3,2,2,3)
2. Patrick Baek (Dania) – 9+3 (2,3,3,1) – 1. miejsce w biegu dodatkowym
3. Witalij Łysak (Ukraina) – 9+2 (3,3,w,3) – 2. miejsce w biegu dodatkowym
4. Richard Geyer (Niemcy) – 9+1 (1,3,3,2) – 3. miejsce w biegu dodatkowym
5. Jakub Sroka (Polska) – 8 (3,3,2,0)
6. Henry van der Steen (Holandia) – 8 (1,2,3,2)
7. Patrick Hyjek (Niemcy) – 8 (0,2,3,3)
8. Bruno Thomas (Niemcy) – 7 (2,1,2,2)
9. Mirko Wolter (Niemcy) – 5 (2,1,1,1)
10. Leon Arnheim (Niemcy) – 4 (w,2,1,1)
11. Alexander Schaff (Austria) – 3 (1,1,0,1)
12. Marvyn Katt (Niemcy) – 2 (0,d,0,2)
13-14. Oliver Petersdorf (Niemcy) – 1 (1,0,0,0)
13-14. Manuel Rau (Niemcy) – 1 (0,0,1,0)

Bieg po biegu:
1. Weis, Thomas, Geyer, Rau
2. Łysak, Wolter, van der Steen, Hyjek
3. Sroka, Baek, Petersdorf, Arnheim (w)
4. Baek, Weis, Schaaf, Katt
5. Sroka, Hyjek, Wolter, Rau
6. Łysak, van der Steen, Thomas, Petersdorf
7. Geyer, Arnheim, Schaaf, Katt (d)
8. Hyjek, Weis, Rau, Schaaf
9. Geyer, Thomas, Arnheim, Petersdorf
10. Baek, Sroka, Wolter, Katt
11. Weis, Katt, Schaaf, Łysak (w)
12. van der Steen, Geyer, Arnheim, Rau
13. Hyjek, Thomas, Wolter, Petersdorf
14. Łysak, van der Steen, Baek, Sroka

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy