Startowali Hjelmland w Vastervik i Sroka w Toruniu

0
63

W Szwecji odbył się pierwszy mecz finałowy Bauhaus-Ligan, w którym rywalizowały Vastervik Speedway i Dackarna Malilla. W barwach tej drugiej wystąpił Filip Hjelmland. Nasz zawodnik zdobył cztery punkty i jeden bonus, a jego drużyna wygrała na wyjeździe 47:43.

W Polsce, na torze w Toruniu odbyła się ostatnia runda cyklu Nice Cup, która nie tylko kończy tegoroczny cykl, ale również zamknęła historię tych zawodów w naszym kraju. W dzisiejszych zawodach startował Jakub Sroka, który zdobył pięć punktów.

Wyniki Vastervik Speedway – Dackarna Malilla

Vastervik Speedway – 43 pkt.
1.
 Bartosz Smektała – 8+1 (0,2,1*,3,2,0)
2. Tai Woffinden – ZZ
3. Fredrik Lindgren – 12 (2,2,3,3,2)
4. Gleb Czugunow – 2+1 (0,0,0,-,2*)
5. Mads Hansen – 9 (3,1,3,0,0,2)
6. Anton Karlsson – 1 (1,0,0)
7. Jacob Thorssell – 11+2 (3,1*,2,2*,3,0)

Dackarna Malilla – 47 pkt.
1.
 Brady Kurtz – 3+2 (1*,1,1*,0)
2. Andrzej Lebiediew – 11+1 (2,3,2,1*,3)
3. Rasmus Jensen – 9 (3,0,2,3,1)
4. Daniel Bewley – 9 (1,3,3,1,1)
5. Leon Madsen – 9+1 (3,1*,1,1,3)
6. Ludvig Lindgren – 2 (2,0,t)
7. Filip Hjelmland – 4+1 (w,2*,2)

Bieg po biegu:
1. (58,80) Hansen, Lebiediew, Kurtz, Smektała – 3:3 – (3:3)
2. (58,30) Thorssell, Lindgren, Karlsson, Hjelmland (w) – 4:2 – (7:5)
3. (57,80) Jensen, Lindgren, Bewley, Czugunow – 2:4 – (9:9)
4. (56,80) Madsen, Hjelmland, Hansen, Karlsson – 1:5 – (10:14)
5. (56,80) Bewley, Smektała, Thorssell, Lindgren – 3:3 – (13:17)
6. (57,00) Lebiediew, Lindgren, Kurtz, Czugunow – 2:4 – (15:21)
7. (57,50) Bewley, Thorssell, Smektała, Jensen – 3:3 – (18:24)
8. (57,30) Lindgren, Hjelmland, Madsen, Czugunow – 3:3 – (21:27)
9. (58,10) Hansen, Lebiediew, Kurtz, Karlsson – 3:3 – (24:30)
10. (57,40) Smektała, Thorssell, Madsen, Lindgren (t) – 5:1 – (29:31)
11. (57,10) Thorssell, Jensen, Lebiediew, Hansen – 3:3 – (32:34)
12. (57,60) Lindgren, Czugunow, Bewley, Kurtz – 5:1 – (37:35)
13. (57,30) Jensen, Smektała, Madsen, Hansen – 2:4 – (39:39)
14. (57,70) Madsen, Hansen, Jensen, Thorssell – 2:4 – (41:43)
15. (57,50) Lebiediew, Lindgren, Bewley, Smektała – 2:4 – (43:47)

Wyniki Nice Cup w Toruniu

1. Olivier Buszkiewicz (Polonia Bydgoszcz) – 15 (3,2,3,3,4) – I miejsce w finale
2. Kevin Małkiewicz (GKM Grudziądz) – 13 (3,1,3,3,3) – II miejsce w finale
3. Antoni Kawczyński (KS Toruń) – 11 (2,3,1,3,2) – III miejsce w finale
4. Filip Seniuk (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) – 10 (1,3,3,2,1) – IV miejsce w finale
5. Kacper Szopa (Wilki Krosno) – (3,2,2,2)
6. Mikołaj Czapla (GTM Start Gniezno) – (2,3,u,3)
7. Jakub Poczta (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) – (3,2,2,1)
8. Artiom Juhno (Lokomotive Daugavpils) – (2,2,1,3)
9. Gracjan Szostak (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) – (3,1,3,0)
10. Kacper Teska (PSŻ Poznań) – (0,3,2,2)
11. Patryk Budniak (GTM Start Gniezno) – (0,3,2,2)
12. Tobiasz Potasznik (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) – (1,2,3,0)
13. Bartosz Nowak (Polonia Bydgoszcz) – (1,1,3,1)
14. Marcel Juskowiak (Unia Leszno) – (1,2,2,1)
15. Jakub Breński (KS Toruń) – (2,0,0,3)
16. Jakub Sroka (Orzeł Łódź) – 5 (1,3,1,0)
17. Miłosz Wysocki (Wybrzeże Gdańsk) – (3,w,1,1)
18. Kacper Warduliński GKM Grudziądz) – (2,1,d,2)
19. Tobiasz Jakub Musielak (Unia Leszno) – (1,0,2,1)
20. Eryk Kamiński (Wybrzeże Gdańsk) – (0,w,1,2)
21. Borys Słomczewski (KS Toruń) – (2,1,w,w)
22. Jędrzej Chmura (GTM Start Gniezno) – (0,1,1,1)
23. Mateusz Łopuski (Wybrzeże Gdańsk) – (u,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. Małkiewicz, Czapla, Nowak, Kamiński
2. Wysocki, Kawczyński, Potasznik
3. Szopa, Słomczewski, Juskowiak, Teska
4. Buszkiewicz, Warduliński, Seniuk, Łopuski (u/4)
5. Poczta, Juhno, Musielak, Budniak
6. Szostak, Breński, Sroka, Chmura
7. Czapla, Potasznik, Słomczewski
8. Teska, Szopa, Małkiewicz, Wysocki (w/u)
9. Kawczyński, Juskowiak, Nowak, Kamiński (w)
10. Budniak, Poczta, Warduliński, Breński
11. Sroka, Buszkiewicz, Szostak, Musielak
12. Seniuk, Juhno, Chmura, Łopuski (ns)
13. Nowak, Teska, Wysocki, Czapla (u/1)
14. Małkiewicz, Juskowiak, Kamiński
15. Potasznik, Szopa, Kawczyński, Słomczewski (w)
16. Seniuk, Musielak, Sroka, Warduliński (d)
17. Buszkiewicz, Budniak, Chmura, Łopuski (ns)
18. Szostak, Poczta, Juhno, Breński
19. Kawczyński, Teska, Juskowiak
20. Małkiewicz, Szopa, Nowak, Potasznik
21. Czapla, Kamiński, Wysocki, Słomczewski (w/2min)
22. Juhno, Budniak, Chmura, Sroka
23.
 Buszkiewicz, Seniuk, Poczta, Szostak
24. Breński, Warduliński, Musielak, Łopuski (ns)
25. Buszkiewicz, Małkiewicz, Kawczyński, Seniuk

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy