Startowali nasi młodzieżowcy

0
77

W piątek na torze w Lesznie, jako pierwszy nasz młodzieżowiec w ten weekend, startował Jakub Poczta. W meczu PGE Ekstraligi, w którym Fogo Uni Leszno podejmowała Arged Malesa Ostrów nasz „gość” niestety nie zdobył żadnego punktu.

W sobotę na torze w Vojens startował Esben Hjerrild. W ramach meczu Division 1. nasz zawodnik wywalczył komplet punktów w czterech wyścigach.

W niedzielnych spotkaniach startowali jeszcze Bartłomiej Kowalski i Mateusz Dul. Pierwszy startował na wyjeździe w Częstochowie i zdobył osiem punktów i jeden bonus. Drugi jechał na wyjeździe w Krośnie i zdobył pięć punktów i jeden bonus.

Wyniki meczu Fogo Unia Leszno – Arged Malesa Ostrów

Fogo Unia Leszno – 56 pkt.
9. Jason Doyle – 9+3 (3,1,2*,1*,2*)
10. Janusz Kołodziej – 9 (3,3,3,-,-)
11. David Bellego – 7+1 (2*,0,2,3)
12. Jaimon Lidsey – 11+1 (3,2,1*,2,3)
13. Piotr Pawlicki – 12+1 (2*,3,3,3,1)
14. Damian Ratajczak – 4 (3,1,0,0)
15. Hubert Jabłoński – 3+1 (2*,0,1)
16. Keynan Rew – 1 (1)

Arged Malesa Ostrów – 34 pkt.
1. Oliver Berntzon – 3+1 (1,1*,1,0,-)
2. Tomasz Gapiński – 4 (0,2,0,2,0)
3. Filip Hjelmland – 1 (0,1,-,0)
4. Grzegorz Walasek – 13+1 (2,3,1*,3,1,3)
5. Chris Holder – 12+1 (1,2,2,3,2,2*)
6. Jakub Poczta – 0 (0,0,0)
7. Kacper Grzelak – 1 (1,0,0)
8. Matias Nielsen – NS

Bieg po biegu:
1. (61,76) Doyle, Bellego, Berntzon, Hjelmland – 5:1 – (5:1)
2. (62,11) Ratajczak, Jabłoński, Grzelak, Poczta – 5:1 – (10:2)
3. (61,66) Lidsey, Pawlicki, Holder, Gapiński – 5:1 – (15:3)
4. (61,41) Kołodziej, Walasek, Ratajczak, Poczta – 4:2 – (19:5)
5. (62,99) Walasek, Lidsey, Hjelmland, Bellego – 2:4 – (21:9)
6. (62,32) Pawlicki, Gapiński, Berntzon, Jabłoński – 3:3 – (24:12)
7. (62,42) Kołodziej, Holder, Doyle, Grzelak – 4:2 – (28:14)
8. (62,40) Pawlicki, Holder, Walasek, Ratajczak – 3:3 – (31:17)
9. (62,01) Kołodziej, Doyle, Berntzon, Gapiński – 5:1 – (36:18)
10. (62,80) Holder, Bellego, Lidsey, Poczta – 3:3 – (39:21)
11. (63,39) Walasek, Lidsey, Doyle, Berntzon – 3:3 – (42:24)
12. (64,17) Bellego, Gapiński, Jabłoński, Grzelak – 4:2 – (46:26)
13. (62,74) Pawlicki, Holder, Rew, Hjelmland – 4:2 – (50:28)
14. (62,96) Lidsey, Doyle, Walasek, Gapiński – 5:1 – (55:29)
15. (63,39) Walasek, Holder, Pawlicki, Ratajczak – 1:5 – (56:34)

Wyniki Division 1. w Vojens

I. Esbjerg Motor Sport Speedway – 49
1.Claus Vissing – 11 (3,2,3,3)
2. Esben Hjerrild – 12 (3,3,3,3)
3. Andreas Jensen – 10 (2,3,3,2)
4. Frederik Pedersen – 7 (2,0,3,2)
5. Thomas Sørensen – 9 (1,3,2,3)

II. Vojens Speedway Klub – 40
1. Jesper Knudsen – 8 (3,3,w,2)
2. Emil Pørtner – 8 (3,2,1,2)
3. Jonas Knudsen – 9 (1,3,2,3)
4. Mika Meijer – 6 (0,2,1,3)
5. Mark Beyer – 9 (3,1,3,2)

III. Fjelsted Speedway Klub – 21
1. Rasmus Pedersen – 6 (2,1,2,1)
2. Bastian Pedersen – 5 (2,1,1,1)
3. Mikkel Olesen – 5 (1,1,2,1)
4. Christian Jervelund – 2 (1,0,0,1)
5. Nicklas Clausen – 3 (0,2,0,1)

IV. Munkebo Speedway Club – 10
1. Tate Zischke – 1 (w,1,0,u)
2. Flynn Nicol – 0 (d,u,0,0)
3. Jannik Sørensen – 4 (0,2,2,w)
4. Henrik Lorentsen – 2 (1,0,1,0)
5. Chris Gade – 3 (2,0,1,0)

Bieg po biegu:
1. Vissing, B. Pedersen, Lorentsen, Meijer
2. Hjerrild, R. Pedersen, Jon. Knudsen, J. Sørensen
3. Pørtner, F. Pedersen, Olesen,Zischke (w)
4. Jes. Knudsen, Jensen, Jervelund, Nicol (d)
5. Beyer, Gade, T. Sørensen, Clausen
6. Hjerrild, Meijer, Zischke, Jervelund
7. Jon. Knudsen, Vissing, Olesen, Nicol (u)
8. Jensen, Pørtner, R. Pedersen, Lorentsen
9. Jes. Knudsen, J. Sørensen, B. Pedersen, F. Pedersen
10. T. Sørensen, Clausen, Beyer, Gade
11. F. Pedersen, R. Pedersen, Meijer, Nicol
12. Jensen, Jon. Knudsen, B. Pedersen, Zischke
13. Vissing, J. Sørensen, Pørtner, Jervelund
14. Hjerrild, Olesen, Lorentsen, Jes. Knudsen (w)
15. Beyer, T. Sørensen, Gade, Clausen
16. Jon. Knudsen, F. Pedersen, Jervelund, Lorentsen
17. Meijer, Jensen, Olesen, J. Sørensen (w)
18. Hjerrild, Pørtner, B. Pedersen, Nicol
19. Vissing, Jes. Knudsen, R. Pedersen, Zischke (u)
20. T. Sørensen, Beyer, Clausen, Gade

Wyniki meczu Cellfast Wilki Krosno – Orzeł Łódź

Cellfast Wilki Krosno – 61
9.
 Tobiasz Musielak – 10+2 (1,3,2*,2*,2)
10. Mateusz Szczepaniak – 11+2 (3,2*,3,2*,1)
11. Rafał Karczmarz – 8+1 (0,2*,3,3)
12. Vaclav Milik – 11+1 (3,3,1,3,1*)
13. Andrzej Lebiediew – 13+1 (2*,3,2,3,3)
14. Franciszek Karczewski – 5+1 (3,2*,u)
15. Krzysztof Sadurski – 3+1 (2*,1,0)
16. Marko Lewiszyn – ns

Orzeł Łódź – 29
1.
 Marcin Nowak – 8 (3,2,3,0,d,0)
2. Norbert Kościuch – 5 (0,u,-,2,3)
3. Niels Kristian Iversen – 3+1 (2*,0,1,0)
4. Luke Becker – 2 (0,1,-,1,0)
5. Brady Kurtz – 6 (1,1,1,u,1,2)
6. Mateusz Dul – 5+1 (1,1,2,1*)
7. Aleksander Grygolec – 0 (d,w,-)
8. Jakub Sroka – ns

Bieg po biegu:
1. (67,13) Nowak, Iversen, Musielak, Karczmarz – 1:5 – (1:5)
2. (67,43) Karczewski, Sadurski, Dul, Grygolec (d/st) – 5:1 – (6:6)
3. (67,57) Milik, Lebiediew, Kurtz, Kościuch – 5:1 – (11:7)
4. (67,19) Szczepaniak, Karczewski, Dul, Becker – 5:1 – (16:8)
5. (67,53) Milik, Karczmarz, Becker, Iversen – 5:1 – (21:9)
6. (67,19) Lebiediew, Nowak, Sadurski, Kościuch (u/4) – 4:2 – (25:11)
7. (67,22) Musielak, Szczepaniak, Kurtz, Grygolec (w/su) – 5:1 – (30:12)
8. (67,68) Nowak, Lebiediew, Iversen, Karczewski (u/4) – 2:4 – (32:16)
9. (67,75) Szczepaniak, Musielak, Kurtz, Nowak – 5:1 – (37:17)
10. (68,45) Karczmarz, Dul, Milik, Kurtz (u/2) – 4:2 – (41:19)
11. (67,87) Milik, Musielak, Becker, Nowak (d/4) – 5:1 – (46:20)
12. (66,84) Karczmarz, Kościuch, Dul, Sadurski – 3:3 – (49:23)
13. (67,47) Lebiediew, Szczepaniak, Kurtz, Iversen – 5:1 – (54:24)
14. (68,31) Kościuch, Musielak, Milik, Becker – 3:3 – (57:27)
15. (67,91) Lebiediew, Kurtz, Szczepaniak, Nowak – 4:2 – (61:29)

Wyniki meczu zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław

zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – 52 pkt.
9. Leon Madsen – 12+2 (2*,3,1*,3,3)
10. Bartosz Smektała – 6+1 (0,1,2,2*,1)
11. Kacper Woryna – 10 (3,2,3,2,0)
12. Jonas Jeppesen – 1 (1,-,-,-)
13. Fredrik Lindgren – 12 (0,3,3,3,3)
14. Mateusz Świdnicki – 9+1 (3,3,0,1,2*)
15. Jakub Miśkowiak – 2 (1,1,0,0)
16. Andrij Rozaluk – NS

Betard Sparta Wrocław – 38 pkt.
1. Tai Woffinden – 2+1 (0,1*,0,-,1,-)
2. Mateusz Panicz – 0 (-,-,-,-,-)
3. Gleb Czugunow – 2 (1,1,0,0,-,-)
4. Zastępstwo Zawodnika
5. Maciej Janowski – 14+2 (2*,3,2,3,2,1,1*)
6. Bartłomiej Kowalski – 8+1 (2,2,1*,3,0,0)
7. Michał Curzytek – 0 (0,0,-)
8. Daniel Bewley – 12 (3,2,2,0,1,2,2)

Bieg po biegu:
1. (64,26) Woryna, Madsen, Czugunow, Woffinden – 5:1 – (5:1)
2. (64,02) Świdnicki, Kowalski, Miśkowiak, Curzytek – 4:2 – (9:3)
3. (63,90) Bewley, Janowski, Jeppesen, Lindgren – 1:5 – (10:8)
4. (63,98) Świdnicki, Kowalski, Woffinden, Smektała – 3:3 – (13:11)
5. (64,04) Janowski, Woryna, Czugunow, Świdnicki – 2:4 – (15:15)
6. (63,54) Lindgren, Bewley, Miśkowiak, Woffinden – 4:2 – (19:17)
7. (63,30) Madsen, Janowski, Smektała, Curzytek – 4:2 – (23:19)
8. (64,37) Lindgren, Bewley, Świdnicki, Czugunow – 4:2 – (27:21)
9. (63,77) Janowski, Smektała, Madsen, Bewley – 3:3 – (30:24)
10. (63,27) Woryna, Janowski, Kowalski, Miśkowiak – 3:3 – (33:27)
11. (63,98) Madsen, Świdnicki, Woffinden, Czugunow – 5:1 – (38:28)
12. (64,81) Kowalski, Woryna, Bewley, Miśkowiak – 2:4 – (40:32)
13. (63,96) Lindgren, Smektała, Janowski, Kowalski – 5:1 – (45:33)
14. (64,58) Lindgren, Bewley, Smektała, Kowalski – 4:2 – (49:35)
15. (63,87) Madsen, Bewley, Janowski, Woryna – 3:3 – (52:38)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl / DMU RS

Komentarze

komentarzy