Świercz startował w Grudziądzu i Zielonej Górze

0
161

Sezon żużlowy powoli zmierza ku końcowi. W zawodach, które jeszcze się odbywają startują ostatni zawodnicy związani w tym roku z naszym klubem. We wtorek i w środę w zawodach młodzieżowych startował Piotr Świercz.

Wczoraj podczas ostatniej rundy finałowej na torze w Grudziądzu, wspólnie z kolegami z Orlen Cellfast Wilków Krosno zdobył złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Dzisiaj na torze w Zielonej Górze brał udział w ostatniej rundzie Zaplecza Kadry Juniorów.

Wyniki DMPJ w Grudziądzu:

I. Maszewski GKM Grudziądz – 46 pkt.
1.
 Kevin Małkiewicz – 14 (3,3,3,3,2)
2. Kacper Pludra – 12 (3,1,3,3,2)
3. Kacper Łobodziński – 12 (1,3,2,3,3)
4. Wiktor Rafalski – 8 (2,1,1,2,2)
17. Kacper Warduliński – NS

II. Orlen Cellfast Wilki Krosno – 32 pkt.
13.
 Krzysztof Sadurski – 8 (2,3,3,-,-)
14. Denis Zieliński – 8 (3,2,1,2,0)
15. Piotr Świercz – 7 (1,1,2,w,3)
16. Szymon Bańdur – 9 (2,2,2,2,1)
20. Miłosz Duda – 0 (w,0)

III. Stal Gorzów – 24 pkt.
9.
 Oskar Paluch – 13 (2,3,3,2,3)
10. Oskar Hurysz – 7 (d,2,2,0,3)
11. Jakub Stojanowski – 0 (w,ns,ns,ns,ns)
12. Mateusz Bartkowiak – 4 (1,0,1,0,2)

IV. Falubaz Zielona Góra – 15 pkt.
5.
 Maksym Borowiak – 1 (0,w,1,ns,ns)
6. Dawid Rempała – 5 (3,0,0,1,1)
7. Michał Curzytek – 7 (1,2,u,3,1)
8. Kacper Rychliński – 2 (0,1,0,1,0)

Bieg po biegu:
1. Zieliński, Rafalski, Bartkowiak, Borowiak – (2:0:1:3)
2. Rempała, Sadurski, Łobodziński, Stojanowski (w/2min) – (3:3:1:5)
3. Pludra, Paluch, Świercz, Rychliński – (6:3:3:6)
4. Małkiewicz, Bańdur, Curzytek, Hurysz (d) – (9:4:3:8)
5. Paluch, Bańdur, Rafalski, Rempała – (10:4:6:10)
6. Łobodziński, Hurysz, Świercz, Borowiak (w) – (13:4:8:11)
7. Sadurski, Curzytek, Pludra, Bartkowiak – (14:6:8:14)
8. Małkiewicz, Zieliński, Rychliński – (17:7:8:16)
9. Sadurski, Hurysz, Rafalski, Rychliński – (18:7:10:19)
10. Paluch, Łobodziński, Zieliński, Curzytek (u) – (20:7:13:20)
11. Pludra, Bańdur, Borowiak – (23:8:13:22)
12. Małkiewicz, Świercz, Bartkowiak, Rempała – (26:8:14:24)
13. Łobodziński, Bańdur, Rychliński, Bartkowiak – (29:9:14:26)
14. Curzytek, Rafalski, Świercz (w) – (31:12:14:26)
15. Pludra, Zieliński, Rempała, Hurysz – (34:13:14:28)
16. Małkiewicz, Paluch, Duda (w) – (37:13:16:28)
17. Świercz, Rafalski – (39:13:16:31)
18. Łobodziński, Bartkowiak, Bańdur, Rychliński – (42:13:18:32)
19. Hurysz, Pludra, Rempała, Duda – (44:14:21:32)
20. Paluch, Małkiewicz, Curzytek, Zieliński – (46:15:24:32)

Wyniki Zaplecza Kadry Juniorów w Zielonej Górze:

1. Antoni Mencel (Unia Leszno) – 14 (2,3,3,3,3)
2. Damian Ratajczak (Unia Leszno) – 12 (3,2,2,3,2)
3. Bartosz Bańbor (Motor Lublin) – 11 (3,2,1,2,3)
4. Jakub Krawczyk (TŻ Ostrovia Ostrów) – 10 (3,0,3,1,3)
5. Oskar Paluch (Stal Gorzów) – 10 (0,1,3,3,3)
6. Szymon Ludwiczak (Włókniarz Częstochowa) – 10 (3,1,2,3,1)
7. Kacper Łobodziński (GKM Grudziądz) – (1,3,1,2,1)
8. Sebastian Szostak (TŻ Ostrovia Ostrów) – (1,3,3,0,0)
9. Filip Seniuk (TŻ Ostrovia Ostrów) – (2,0,2,2,0)
10. Szymon Bańdur (Wilki Krosno) – (0,1,2,1,2)
11. Wiktor Rafalski (GKM Grudziądz) – (2,1,0,1,2)
12. Franciszek Majewski (Kolejarz Rawicz) – (1,2,1,0,2)
13. Piotr Świercz (Wilki Krosno) – 5 (0,3,0,1,1)
14. Kacper Halkiewicz (Włókniarz Częstochowa) – (2,2,d,0,0)
15. Hubert Jabłoński (Unia Leszno) – (0,0,0,2,1)
16. Kacper Rychliński (Falubaz Zielona Góra) – (1,0,1,0,0)

Bieg po biegu:
1. (60,84) Bańbor, Rafalski, Rychliński, Jabłoński
2. (60,75) Krawczyk, Halkiewicz, Majewski, Paluch
3. (61,75) Ludwiczak, Mencel, Szostak, Bańdur
4. (60,88) Ratajczak, Seniuk, Łobodziński, Świercz
5. (62,57) Świercz, Majewski, Bańdur, Rychliński
6. (61,56) Łobodziński, Halkiewicz, Ludwiczak, Jabłoński
7. (61,28) Szostak, Ratajczak, Rafalski, Krawczyk
8. (62,29) Mencel, Bańbor, Paluch, Seniuk
9. (61,69) Szostak, Seniuk, Rychliński, Halkiewicz (d/3)
10. (61,78) Mencel, Ratajczak, Majewski, Jabłoński
11. (61,66) Paluch, Bańdur, Łobodziński, Rafalski
12. (62,13) Krawczyk, Ludwiczak, Bańbor, Świercz
13. (61,91) Mencel, Łobodziński, Krawczyk, Rychliński
14. (62,09) Paluch, Jabłoński, Świercz, Szostak
15. (62,68) Ludwiczak, Seniuk, Rafalski, Majewski
16. (61,63) Ratajczak, Bańbor, Bańdur, Halkiewicz
17. (62,25) Paluch, Ratajczak, Ludwiczak, Rychliński
18. (61,66) Krawczyk, Bańdur, Jabłoński, Seniuk
19. (61,69) Mencel, Rafalski, Świercz, Halkiewicz
20. (XX,XX) Bańbor, Majewski, Łobodziński, Szostak

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy