Szwedzi poza IMŚJ

0
15

Reprezentanci opolskiej drużyny, Joel Andersson i Kenny Wennerstam startowali w eliminacjach do IMŚJ. Na torze w Pardubicach zajęli wysokie piąte i szóste miejsce, co niestety nie dało im bezpośredniego awansu. Swoją szansę mogą szukać w przyznawanych przez FIM stałych dzikich kartach. W tym roku dzikie karty otrzyma trzech zawodników i być może jedna trafi w ręce zawodnika ze Szwecji.

Wyniki:
1. Maksym Drabik – Polska (3,3,3,3,3) 15
2. Wiktor Kułakow – Rosja (3,3,1,3,3) 13
3. Patrick Hansen – Dania (2,3,3,2,2) 12+3
4. Adam Ellis – Wielka Brytania (3,2,3,2,2) 12+2
——————————————-
5. Joel Andersson – Szwecja (1,3,2,1,3) 10
6. Kenny Wennerstam – Szwecja (3,2,2,2,1) 10
7. Stanisław Mielniczuk – Ukraina (2,2,1,3,1) 9
8. Wiktor Trofimow – Ukraina (2,2,2,1,2) 9
9. Nick Skorja – Słowenia (W/U,D,0,3,3) 6
10. Zdenek Holub – Czechy (2,1,1,1,1) 6
11. Frederik Jacobsen – Szwecja (0,0,3,0,2) 5
12. Roland Benko – Węgry (1,1,0,2,1) 5
13. Ondrej Smetana – Czechy (0,1,2,1,W) 4
14. Davis Kurmis – Łotwa (1,1,0,0,0) 2
15. Denis Zworygin – Łotwa (0,0,1,0,0) 1
16. Michal Tomka – Czechy (1,0,0,W,0) 1
17. Michal Skurla – Czechy – nie startował
18. Josef Novak – Czechy – nie startował

Bieg po biegu:
1. M. Drabik, P. Hansen, D. Kurmis, N. Skorja (W/U)
2. K. Wennerstam, W. Trofimow, R. Benko, O. Smetana
3. W. Kułakow, Z. Holub, M. Tomka, D. Zworygin
4. A. Ellis, S. Mielniczuk, J. Andersson, F. Jacobsen
5. J. Andersson, W. Trofimow, D. Kurmis, M. Tomka
6. W. Kułakow, S. Mielniczuk, O. Smetana, N. Skorja (D)
7. P. Hansen, A. Ellis, R. Benko, D. Zworygin
8. M. Drabik, K. Wennerstam, Z. Holub, F. Jacobsen
9. F. Jacobsen, O. Smetana, D. Zworygin, D. Kurmis
10. A. Ellis, W. Trofimow, Z. Holub, N. Skorja
11. P. Hansen, K. Wennerstam, S. Mielniczuk, M. Tomka
12. M. Drabik, J. Andersson, W. Kułakow, R. Benko
13. S. Mielniczuk, R. Benko, Z. Holub, D. Kurmis
14. N. Skorja, J. Andersson, K. Wennerstam, D. Zworygin
15. W. Kułakow, P. Hansen, W. Trofimow, F. Jacobsen
16. M. Drabik, A. Ellis, O. Smetana, M. Tomka (W)
17. W. Kułakow, A. Ellis, K. Wennerstam, D. Kurmis
18. N. Skorja, F. Jacobsen, R. Benko, M. Tomka
19. J. Andersson, P. Hansen, Z. Holub, O. Smetana (W)
20. M. Drabik, W. Trofimow, S. Mielniczuk, D. Zworygin

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
21. P. Hansen, A. Ellis

Komentarze

komentarzy