W dniu dzisiejszym do drużyny TS Kolejarz Opole dołącza kolejnych trzech zawodników. Prezes Grzegorz Sawicki podpisał kontrakty z Dawidem Stachyrą, Maxem Dilgerem i Jesperem Soegaardem.

Opolscy kibice z tego grona na pewno dobrze pamiętają Maxa Dilgera, który miał już okazję startować w stolicy polskiej piosenki w latach 2009-2010. W ostatnich sezonach Dilger nie miał szczęścia do podpisywanych kontraktów w polskiej lidze. W ostatnich roku nie brał udziału w meczach w Polsce i startował tylko w rodzimej lidze i turniejach indywidualnych.

Dawid Stachyra był już przymierzany do składu Hawi Racing Team w zeszłym roku jednak nie udało się dojść do porozumienia i kontraktu nie podpisał. To udało się zrobić w tym roku przez TS Kolejarz Opole i tym samym Dawid został czwartym polskim seniorem na sezon 2017.

Trzeci zakontraktowany zawodnik, Jesper Soegaard to duński zawodnik, który również był przymierzany do opolskiego zespołu w sezonie 2016. Na przeszkodzie stanął klub, w którym Jesper miał podpisany kontrakt i nie chciał go wypożyczyć.

Ľródło:espeedway.pl

Komentarze

komentarzy