Breum i Hjerrild najlepsi w finale IM Danii!

0
296

W piątkowy wieczór na torze w Holsted odbył się finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Danii. Turniej był bardzo wyrównany i tuż przed biegiem finałowym czterech zawodników miało po 13 punktów, w tym Esben Hjerrild i Emil Breum. Zawody okazały się szczęśliwe dla naszych reprezentantów, którzy zajęli pierwsze dwa miejsca!

W Polsce, na torze w Toruniu odbyła się kolejna runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. W barwach Orlen Cellfast Wilków Krosno startował Piotr Świercz, który zdobył osiem punktów.

Wyniki MIM Danii w Holsted:
1. Emil Breum – 16 (3,3,2,2,3,3)
2. Esben Hjerrild – 15 (3,3,3,1,3,2)
3. William Drejer – 13 (3,1,3,3,3,w)
4. Nicolai Heiselberg – 13 (2,3,3,3,2,w)
5. Bastian Pedersen – 11 (2,2,3,2,2)
6. Nicklas Aagaard – 8 (1,3,u,3,1)
7. Rasmus Pedersen – 8 (2,1,d,2,3)
8. Niklas Jakobsen – 7 (1,2,2,0,2)
9. Chris Wænnerstrøm – 7 (1,1,2,1,2)
10. Villads Nagel – 6 (0,2,1,3,0)
11. Thomas Kring – 6 (2,0,2,1,1)
12. Jesper Knudsen – 5 (3,2,w,-,-)
13. Patrick Bæk – 4 (1,0,0,2,1)
14. Viktor Larsen – 3 (0,1,1,w,1)
15. Patrick Skaarup – 2 (0,0,1,1,0)
16. Oliver Sørensen – 0 (0,0,0,w,0)
17-18. Martin Øvig – 0 (0)
17-18. Rasmus Larsen – 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Knudsen, B. Pedersen, Aagaard, Sørensen
2. Hjerrild, Heiselberg, Bæk, Skaarup
3. Breum, Kring, Jakobsen, Nagel
4. Drejer, R. Pedersen, Wænnerstrøm, V. Larsen
5. Aagaard, Jakobsen, Wænnerstrøm, Skaarup
6. Hjerrild, Nagel, V. Larsen, Sørensen
7. Breum, Knudsen, Drejer, Bæk
8. Heiselberg, B. Pedersen, R. Pedersen, Kring
9. Hjerrild, Breum, R. Pedersen (d), Aagaard (u)
10. Drejer, Kring, Skaarup, Sørensen
11. Heiselberg, Jakobsen, V. Larsen, Knudsen (w)
12. B. Pedersen, Wænnerstrøm, Nagel, Bæk
13. Aagaard, Bæk, Kring, V. Larsen (w)
14. Heiselberg, Breum, Wænnerstrøm, Sørensen (w)
15. Nagel, R. Pedersen, Skaarup, Øvig
16. Drejer, B. Pedersen, Hjerrild, Jakobsen
17. Drejer, Heiselberg, Aagaard, Nagel
18. R. Pedersen, Jakobsen, Bæk, Sørensen
19. Hjerrild, Wænnerstrøm, Kring. L. Larsen
20. Breum, B. Pedersen, V. Larsen, Skaarup
Finał: Breum, Hjerrild, William Drejer (w), Heiselberg (w)

Wyniki Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu

I. KS Toruń – 34 pkt.
1. Oskar Rumiński – 9 (3,1,2,1,2)
2. Mateusz Affelt – 10 (2,2,1,2,3)
3. Krzysztof Lewandowski – 7 (3,3,1,0,w)
4. Antoni Kawczyński – 8 (2,2,w,3,1)
17. Jakub Breński – Z/Z

II. Stal Gorzów – 33 pkt.
9. Oskar Paluch – 17 (3,3,3,3,2,3)
10. Oliwier Ralcewicz – 0 (w,w,w,w,w)
11. Jakub Stojanowski – 0 (ns,-,ns,ns)
12. Oskar Hurysz – 16 (3,3,3,2,2,3)

III. Orlen Cellfast Wilki Krosno – 33 pkt.
13. Krzysztof Sadurski – 6 (2,1,2,0,1)
14. Szymon Bańdur – 10 (1,2,2,3,2)
15. Denis Zieliński – 9 (1,2,1,2,3)
16. Piotr Świercz – 8 (2,d,3,1,2)

IV. Arged Malesa Ostrów – 17 pkt.
5.
 Sebastian Szostak – 7 (0,1,2,3,1)
6. Filip Seniuk – 3 (1,1,0,1,u)
7. Jakub Poczta – 0 (w,-,-,-,-)
8. Jakub Krawczyk – 6 (d,d,3,3,0)
18. Gracjan Szostak – 1 (0,0,1,0)

Bieg po biegu:
1. Hurysz, Kawczyński, Bańdur, Szostak – (2:0:3:1)
2. Lewandowski, Sadurski, Seniuk, Stojanowski (ns) – (5:1:3:3)
3. Paluch, Affelt, Zieliński, Krawczyk (d) – (7:1:6:4)
4. Rumiński, Świercz, Poczta (w), Ralcewicz (w) – (10:1:6:6)
5. Paluch, Kawczyński, Seniuk, Świercz (d) – (12:2:9:6)
6. Lewandowski, Zieliński, Szostak, Ralcewicz (w) – (15:3:9:8)
7. Hurysz, Affelt, Sadurski, Szostak – (17:3:12:9)
8. Paluch, Bańdur, Rumiński, Krawczyk (d) – (18:3:15:11)
9. Krawczyk, Sadurski, Kawczyński (w), Ralcewicz (w) – (18:6:15:13)
10. Paluch, Bańdur, Lewandowski, Szostak – (19:6:18:15)
11. Świercz, Szostak, Affelt, Stojanowski (ns) – (20:8:18:18)
12. Hurysz, Rumiński, Zieliński, Seniuk – (22:8:21:19)
13. Krawczyk, Hurysz, Świercz, Lewandowski – (22:11:23:20)
14. Kawczyński, Zieliński, Szostak, Stojanowski (ns) – (25:12:23:22)
15. Bańdur, Affelt, Seniuk, Ralcewicz (w) – (27:13:23:25)
16. Szostak, Paluch, Rumiński, Sadurski – (28:16:25:25)
17. Affelt, Hurysz, Sadurski, Szostak – (31:16:27:26)
18. Zieliński, Rumiński, Ralcewicz (w), Seniuk (u) – (33:16:27:29)
19. Hurysz, Świercz, Szostak, Lewandowski (w) – (33:17:30:31)
20. Paluch, Bańdur, Kawczyński, Krawczyk – (34:17:33:33)

wyniki za: DMU RS / sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy