Dwunaste miejsce Ellisa w Bydgoszczy

0
183

Adam Ellis brał dzisiaj udział w trzeciej rundzie Tauron Speedway Euro Championship na torze w Bydgoszczy. Nasz zawodnik zajął dwunaste miejsce z sześcioma punktami. Pokonał m.in. Vaclava Milika, Dominika Kuberę, Andreasa Lyagera i Grzegorza Zengotę.

Wyniki:

1. Leon Madsen (Dania) – 15+3 (1,2,3,3,3,3) – 1. miejsce w finale
2. Mikkel Michelsen (Dania) – 14 (1,3,3,2,3,2) – 2. miejsce w finale
3. Dominik Kubera (Polska) – 10+2 (2,3,2,0,2,1) – 3. miejsce w finale
4. Janusz Kołodziej (Polska) – 14 (3,3,3,3,2,0) – 4. miejsce w finale
5. Kai Huckenbeck (Niemcy) – 10+1 (2,2,d,3,3)
6. Antonio Lindbaeck (Szwecja) – 9+0 (3,3,1,1,1)
7. Patryk Dudek (Polska) – (1,2,2,1,3)
8. Andrzej Lebiediew (Łotwa) – (3,1,2,2,1)
9. Andreas Lyager (Dania) – (2,1,1,3,1)
10. Szymon Woźniak (Polska) – (3,t,0,1,2)
11. Kacper Woryna (Polska) – (0,w,3,2,1)
12. Adam Ellis (Wielka Brytania) – 6 (0,2,1,1,2)
13. Dimitri Berge (Francja) – (0,1,2,2,0)
14. Grzegorz Zengota (Polska) – (2,0,w,0,0)
15. Jan Kvech (Czechy) – (1,0,0,0,0)
16. Vaclav Milik (Czechy) – (d,0,1,d,0)
17. Kacper Pludra (Polska) – (1)
18. Kacper Łobodziński (Polska) – ns

Bieg po biegu:
1. (64,47) Lindbaeck, Huckenbeck, Michelsen, Ellis
2. (63,04) Kołodziej, Lyager, Madsen, Woryna
3. (63,56) Woźniak, Kubera, Dudek, Berge
4. (63,84) Lebiediew, Zengota, Kvech, Milik (d/4)
5. (64,49) Lindbaeck, Dudek, Lebiediew, Woryna (w/u)
6. (64,13) Kołodziej, Ellis, Pludra (Woźniak – t), Milik
7. (63,69) Kubera, Huckenbeck, Lyager, Kvech
8. (63,82) Michelsen, Madsen, Berge, Zengota
9. (64,28) Kołodziej, Kubera, Lindbaeck, Zengota (w/u)
10. (64,74) Woryna, Berge, Ellis, Kvech
11. (63,46) Madsen, Dudek, Milik, Huckenbeck (d/st)
12. (64,33) Michelsen, Lebiediew, Lyager, Woźniak
13. (65,21) Lyager, Berge, Lindbaeck, Milik (d/4)
14. (64,17) Madsen, Lebiediew, Ellis, Kubera
15. (64,36) Huckenbeck, Woryna, Woźniak, Zengota
16. (63,58) Kołodziej, Michelsen, Dudek, Kvech
17. (xx,xx) Madsen, Woźniak, Lindbaeck, Kvech
18. (xx,xx) Dudek, Ellis, Lyager, Zengota
19. (64,21) Huckenbeck, Kołodziej, Lebiediew, Berge
20. (64,09) Michelsen, Kubera, Woryna, Milik

Baraż:
21. Madsen, Kubera, Huckenbeck, Lindbaeck

Finał:
22. Madsen, Michelsen, Kubera, Kołodziej

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy