Czwartkowe występy naszych zawodników

0
82

W czwartek na torach w Rawiczu, Łodzi i szwedzkiej Malilli startowali nasi zawodnicy. W VIII rundzie DMPJ w Łodzi startował Mateusz Dul. Reprezentant gospodarzy wywalczył dziewięć punktów.

W Rawiczu, w drugim dniu zmagań, zawodnicy Ostrowa ponownie zajęli pierwsze miejsce. Tym razem wywalczyli 57 punktów, z czego piętnaście zdobył Jakub Krawczyk, a czternaście Jakub Poczta.

W Szwecji startował Jacob Thorssell. W spotkaniu, w którym startowali m.in. Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik i Patryk Dudek nasz zawodnik wywalczył osiem punktów i dwa bonusy.

Wyniki VIII rundy DMPJ w Łodzi

I. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 41 pkt.
1.
 Mateusz Dul – 9 (2,d,2,2,3)
2. Aleksander Grygolec – 11 (3,3,2,3,w)
3. Nikodem Bartoch – 9 (0,d,3,3,3)
4. Jakub Sroka – 12 (3,3,1,2,3)

II. Włókniarz Częstochowa – 31 pkt.
1.
 Mateusz Świdnicki – 15 (3,2,2,3,3,2)
2. Kacper Halkiewicz – 10 (2,2,2,2,0,2)
3. Szymon Wolski – 6 (2,1,1,t,1,1)
4. Kajetan Kupiec – ZZ

III. WTS Sparta Wrocław – 27 pkt.
1.
 Jakub Wiatrowski – 1 (0,0,w,0,1)
2. Michał Curzytek – 12 (3,3,3,2,1)
3. Mateusz Panicz – 9 (2,3,0,3,1)
4. Dawid Rybak – 5 (1,1,1,w,2)

IV. ROW Rybnik – 21 pkt.
1. Kacper Tkocz – 4 (0,2,1,1,0)
2. Paweł Trześniewski – 10 (1,2,3,1,3)
3. Lech Chlebowski – 4 (1,0,1,0,2)
4. Seweryn Grabarczyk – 3 (1,1,0,1,0)

Bieg po biegu:
1. Sroka, Halkiewicz, Rybak, Tkocz
2. Świdnicki, Panicz, Trześniewski, Bartoch
3. Grygolec, Wolski, Grabarczyk, Wiatrowski
4. Curzytek, Dul, Chlebowski, Kupiec (ns)
5. Sroka, Trześniewski, Wolski, Wiatrowski
6. Curzytek, Tkocz, Wolski, Bartoch (d)
7. Grygolec, Świdnicki, Rybak, Chlebowski
8. Panicz, Halkiewicz, Grabarczyk, Dul (d)
9. Curzytek, Świdnicki, Sroka, Grabarczyk
10. Bartoch, Halkiewicz, Chlebowski, Wiatrowski (w)
11. Świdnicki, Grygolec, Tkocz, Panicz
12. Trześniewski, Dul, Rybak, Wolski (t)
13. Bartoch, Halkiewicz, Grabarczyk, Rybak (w)
14. Panicz, Sroka, Wolski, Chlebowski
15. Grygolec, Curzytek, Trześniewski, Halkiewicz
16. Świdnicki, Dul, Tkocz, Wiatrowski
17. Dul, Chlebowski, Wiatrowski
18. Bartoch, Rybak, Wolski, Grabarczyk
19. Sroka, Halkiewicz, Panicz, Tkocz
20. Trześniewski, Świdnicki, Curzytek, Grygolec (w)

Wyniki VIII rundy DMPJ w Rawiczu

I. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – 57 pkt.
13. Jakub Poczta – 14 (2,3,3,3 3)
14. Jakub Krawczyk – 15 (3,3,3,3,3)
15. Kacper Grzelak – 14 (3,3,2,3,3)
16. Sebastian Szostak – 14 (3,3,2,3,3)

II. DUDA DEVELOPMENT CIESIÓŁKA AUTO GROUP Unia Leszno – 26 pkt.
5
. Antoni Mencel – 11 (2,2,3,2,2)
6. Maksym Borowiak – 9 (3,0,3,1,2)
7. Tobiasz J. Musielak – 0 (0,d,0,0,0)
8. Hubert Ścibak – 6 (0,2,1,1,2)

III. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – 23 pkt.
1. Bartosz Curzytek – 6 (2,1,1,1,1)
2. Franciszek Majewski – 5 (1,2,u,2,w)
3. Kacper Kłosok – 6 (0,1,2,2,1)
4. Błażej Wypior – 6 (0,1,2,1,2)
17. Kacper Klimek – ns

IV. ACCR Czechy – 13 pkt.
9. Jaroslav Vanicek – 6 (2,2,1,0,1)
10. Bruno Belan – 1 (1,0,0,0,0)
11. Matej Fryza – 4 (1,0,1,2,0)
12. David Kamenik – 2 (1,1,0,0,t)

Bieg po biegu:
1. Krawczyk, Mencel, Kamenik, Wypior
2. Borowiak, Poczta, Fryza, Kłosok
3. Grzelak, Vanicek, Majewski, Ścibak
4. Szostak, Curzytek, Belan, Musielak
5. Szostak, Vanicek, Wyoior, Borowiak
6. Grzelak, Mencel, Kłosok, Belan
7. Poczta, Majewski, Kamenik, Musielak/d
8. Krawczyk, Ścibak, Curzytek, Fryza
9. Poczta, Wypior, Ścibak, Belan
10. Krawczyk, Kłosok, Vanicek, Musielak
11. Mencel, Szostak, Fryza, Majewski/u
12. Borowiak, Grzelak, Curzytek, Kamenik
13. Szostak, Kłosok, Ścibak, Kamenik
14. Grzelak, Fryza, Wypior, Musielak
15. Krawczyk, Majewski, Ścibak, Belan
16. Poczta, Mencel, Curzytek, Vanicek
17. Grzelak, Wypior, Belan, Musielak
18. Poczta, Ścibak, Majewski/w, Kamenik/t
19. Szostak, Borowiak, Kłosok, Fryza
20. Krawczyk, Mencel, Curzytek, Vanicek

Wyniki meczu Dackarna Malilla – Lejonen Gislaved

Dackarna Malilla – 44 pkt.
1.
 Rasmus Jensen – 14 (2,3,2,3,3,1)
2. Luke Becker – Zastępstwo zawodnika
3. Jacob Thorssell – 8+2 (1*,2,1*,2,1,1)
4. Wiktor Trofimow jr – 4+1 (0,2,1*,1,0,0)
5. Maciej Janowski – 13 (3,0,3,3,1,3)
6. Ludvig Lindgren – 3 (2,1,0)
7.. Sammy Van Dyck – 2+1 (1*,0,1)

Lejonen Gislaved – 46 pkt.
1.
 Bartosz Zmarzlik – 14 (3,3,2,3,3)
2. Jeremia Thelaus – 0 (-,-,-,0)
3. Oliver Berntzon – 6+1 (1,1,2,0,2*)
4. Maksym Drabik – 10+1 (3,2,3,2*,0)
5. Patryk Dudek – 9 (2,3,d,2,2)
6. Mathias Thoernblom – 3+1 (0,0,1*,2)
7. Casper Henriksson – 4+1 (3,0,0,0,1*)

Bieg po biegu:
1. Zmarzlik, Jensen, Thorssell, Thoernblom – 3:3 – (3:3)
2. Henriksson, Lindgren, Van Dyck, Thoernblom – 3:3 – (6:6)
3. Drabik, Thorssell, Berntzon, Trofimow jr – 2:4 – (8:10)
4. Janowski, Dudek, Lindgren, Henriksson – 4:2 – (12:12)
5. Jensen, Drabik, Thoernblom, Van Dyck – 3:3 – (15:15)
6. Zmarzlik, Trofimow jr, Thorssell, Henriksson – 3:3 – (18:18)
7. Drabik, Jensen, Berntzon, Janowski – 2:4 – (20:22)
8. Dudek, Thorssell, Trofimow jr, Henriksson – 3:3 – (23:25)
9. Janowski, Zmarzlik, Henriksson, Lindgren – 3:3 – (26:28)
10. Jensen, Thoernblom, Van Dyck, Dudek (d) – 4:2 – (30:30)
11. Janowski, Berntzon, Trofimow jr, Thelaus – 4:2 – (34:32)
12. Zmarzlik, Drabik, Thorssell, Trofimow jr – 1:5 – (35:37)
13. Jensen, Dudek, Janowski, Berntzon – 4:2 – (39:39)
14. Zmarzlik, Berntzon, Thorssell, Trofimow jr – 1:5 – (40:44)
15. Janowski, Dudek, Jensen, Drabik – 4:2 – (44:46)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl / unia.leszno.pl

Komentarze

komentarzy