Drugi dzień startów w Szwecji

0
263

Wczoraj w Szwecji startowali Oskar Polis u siebie i Filip Hjelmland na wyjeździe, a dzisiaj było dokładnie odwrotnie. I tak jak wczoraj więcej punktów zdobył nasz kapitan, tak tym razem również jest odwrotnie. Filip Hjlemland w domowym spotkaniu wywalczył sześć punktów w czterech wyścigach, z kolei Oskar Polis na wyjeździe zdobył dwa punkty.

Wyniki meczu Dackarna Malilla – Rospiggarna Hallstavik:

Dackarna Malilla – 59 pkt.
1. Brady Kurtz – 10+1 (0,3,2,3,2*)
2. Maciej Janowski – 8+2 (3,1,2*,t,2*)
3. Rasmus Jensen – 11+1 (3,2*,3,3)
4. Daniel Bewley – 13+2 (2*,3,2*,3,3)
5. Andrzej Lebiediew – 9+1 (2*,3,1,0,3)
6. Filip Hjelmland – 6 (3,3,0,0)
7. Ludvig Lindgren – 2+1 (1,0,1*)

Rospiggarna Hallstavik – 31 pkt.
1. Niels Kristian Iversen – 9+1 (2,1,1*,2,2,1)
2. Kim Nilsson – zastępstwo zawodnika
3. Timo Lahti – 1 (d,1,0,-)
4. Dimitri Berge – 8+2 (1*,1,3,0,1*,2,0)
5. Kai Huckenbeck – 2 (1,0,1,0,-)
6. Antonio Lindbaeck – 9+2 (0,2*,2,3,1*,1)
7. Victor Palovaara – 2 (2,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. (57,9) Janowski, Iversen, Berge, Kurtz – 3:3 – (3:3)
2. (57,5) Hjelmland, Palovaara, Lindgren, Lindbaeck – 4:2 – (7:5)
3. (57,3) Jensen, Bewley, Berge, Lahti (d4) – 5:1 – (12:6)
4. (58,0) Hjelmland, Lebiediew, Huckenbeck, Palovaara – 5:1 – (17:7)
5. (58,3) Berge, Lindbaeck, Janowski, Lindgren – 1:5 – (18:12)
6. (57,7) Bewley, Jensen, Iversen, Huckenbeck – 5:1 – (23:13)
7. (58,1) Kurtz, Janowski, Lahti, Berge – 5:1 – (28:14)
8. (58,2) Jensen, Bewley, Huckenbeck, Palovaara – 5:1 – (33:15)
9. (58,7) Lebiediew, Lindbaeck, Iversen, Hjelmland – 3:3 – (36:18)
10. (58,6) Lindbaeck, Kurtz, Lindgren, Huckenbeck – 3:3 – (39:21)
11. (58,2) Bewley, Iversen, Lebiediew, Lahti – 4:2 – (43:23)
12. (58,5) Jensen, Iversen, Berge, Hjelmland (Janowski – t) – 3:3 – (46:26)
13. (58,9) Kurtz, Berge, Lindbaeck, Lebiediew – 3:3 – (49:29)
14. (59,1) Lebiediew, Janowski, Lindbaeck, Palovaara – 5:1 – (54:30)
15. (58,7) Bewley, Kurtz, Iversen, Berge – 5:1 – (59:31)

Wyniki meczu Lejonen Gislaved – Piraterna Motala:

Lejonen Gislaved – 58 pkt.
9. Oliver Berntzon – 3+1 (1,2*,0,0)
10. Nicolai Klindt – 10+1 (3,2,3,2*,0)
11. Jarosław Hampel – 12+1 (3,2*,1,3,3)
12. Dominik Kubera – 13+2 (2*,3,3,2*,3)
13. Bartosz Zmarzlik – 13+1 (3,2,3,3,2*)
14. Daniel Henderson – 2 (1,1,0)
15. Casper Henriksson – 5+1 (3,1*,1)

Piraterna Motala – 32 pkt.
1. Przemysław Pawlicki – 7 (2,1,3,0,1)
2. Oskar Polis – 2 (0,0,1,1)
3. Vaclav Milik – 2+1 (0,1,-,1*,0)
4. Oskar Fajfer – 6+1 (1,3,d,1,1*)
5. Paweł Przedpełski – 11 (2,2,3,0,2,2)
6. Peter Ljung – 2+1 (w,0,2*)
7. Jonathan Ejnermark – 2 (2,0,0)


Bieg po biegu:
1. (66,10) Klindt, Pawlicki, Berntzon, Polis – 4:2 – (4:2)
2. (65,80) Henriksson, Ejnermark, Henderson, Ljung (w) – 4:2 – (8:4)
3. (65,70) Hampel, Kubera, Fajfer, Milik – 5:1 – (13:5)
4. (64,90) Zmarzlik, Przedpełski, Henderson, Ejnermark – 4:2 – (17:7)
5. (65,40) Fajfer, Klindt, Henriksson, Ljung – 3:3 – (20:10)
6. (64,50) Kubera, Hampel, Pawlicki, Polis – 5:1 – (25:11)
7. (65,10) Klindt, Berntzon, Milik, Fajfer (d) – 5:1 – (30:12)
8. (66,00) Kubera, Przedpełski, Hampel, Ejnermark – 4:2 – (34:14)
9. (65,50) Pawlicki, Zmarzlik, Polis, Henderson – 2:4 – (36:18)
10. (66,30) Przedpełski, Ljung, Henriksson, Berntzon – 1:5 – (37:23)
11. (65,50) Zmarzlik, Kubera, Polis, Przedpełski – 5:1 – (42:24)
12. (66,00) Hampel, Klindt, Fajfer, Pawlicki – 5:1 – (47:25)
13. (65,50) Zmarzlik, Przedpełski, Milik, Berntzon – 3:3 – (50:28)
14. (65,20) Hampel, Zmarzlik, Pawlicki, Milik – 5:1 – (55:29)
15. (65,90) Kubera, Przedpełski, Fajfer, Klindt – 3:3 – (58:32)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy