Kadra na sezon 2024 skompletowana

0
1854

Listopadowe okienko transferowe już się zakończyło. W kadrze naszego zespołu znajduje się piętnastu zawodników. Krajową formację otwiera Robert Chmiel, który w zeszłym roku podpisał dwuletni kontrakt. Do drużyny dołączyli Lars Skupień, Tomasz Orwat i Paweł Miesiąc. Ten ostatni, póki co, ma podpisany tzw. kontrakt warszawski, czyli bez aneksu finansowego. Zapisy finansowe zostaną uzupełnione po podpisaniu umowy z nowym sponsorem. Na sam koniec okienka transferowego, na prośbę zawodnika, podpisaliśmy jeszcze kontrakt warszawski z Kacprem M. Grzelakiem, dla którego przyszły sezon będzie pierwszym po zakończeniu wieku juniora. Kontrakt ten daje mu możliwość poszukiwania klubu poza okienkiem transferowym.

W drużynie pozostali Mathias Thoernblom, Filip Hjelmland i Emil Breum. Duńczyk w przyszłym roku będzie mógł pełnić rolę zawodnika U24 oraz zawodnika na pozycji rezerwowej. Taką samą funkcję będzie mógł pełnić nasz nowy zawodnik, Kevin Juhl Pedersen, który tak samo jak Emil Breum został wypożyczony z GKM-u Grudziądz. Ostatnim stranieri jest Stanislav Melnichuk. Ukrainiec będzie mógł walczyć o miejsce w składzie, ale również będzie pomagał w klubowym warsztacie, na czym skorzystać mają adepci naszej szkółki oraz wychowankowie, których będzie on wspierał podczas zawodów młodzieżowych.

Formację młodzieżową naszego klubu tworzy pięciu wychowanków. Najbardziej doświadczony, jeśli chodzi o starty, jest Oskar Stępień i w tym momencie wydaje się być numerem jeden do zajęcia miejsca w składzie meczowym. O drugie miejsce walczyć będą Kacper Linek-Rekus, Jakub Fabisz, Dastin Łukaszczyk i Kacper Sajdak.

Kadra zespołu:
Robert Chmiel
Kacper M. Grzelak
Filip Hjerlmland
Stanislav Melnichuk
Paweł Miesiąc
Tomasz Orwat
Lars Skupień
Mathias Thoernblom
U24:
Emil Breum
Kevin Juhl Pedersen
U21:
Jakub Fabisz
Kacper Linek-Rekus
Dastin Łukaszczyk
Kacper Sajdak
Oskar Stępień

Komentarze

komentarzy