Krawczyk najskuteczniejszy wśród naszych gości

0
96

Kolejny tydzień, to kolejne wyniki naszych gości w macierzystych klubach. W piątek miały miejsce dwa spotkania w PGE Ekstralidze i w obu mogliśmy dopingować naszych gości. W meczu Arged Malesy Ostrów z For Nature Solutions Apatorem Toruń wystąpili Jakubowie: Krawczyk i Poczta. Ten pierwszy znajdował się w podstawowym składzie i w czterech startach zdobył siedem punktów, z kolei Poczta był rezerwowym i otrzymał szansę w tylko jednym wyścigu, w którym nie zdobył punktu.

W drugim meczu wystąpił Bartłomiej Kowalski. W meczu przeciwko ZOOleszcz GKM-owi Grudziądz młodzieżowiec Betard Sparty Wrocław wywalczył trzy punkty. W zdobyciu większej zdobyczy punktowej przeszkodził mu defekt w biegu dwunastym, kiedy znajdował się na drugiej pozycji, za kolegą z pary.

W sobotę w meczu, który ostatecznie zdecydował o utrzymaniu ROW-u Rybnik w eWinner 1 Lidze Żużlowej wystąpił Mateusz Dul. Młodzieżowiec H.Skrzydlewska Orła Łódź zapisał na swoim koncie jeden punkt.

Wyniki Arged Malesa Ostrów – For Nature Solutions Apator Toruń:

Arged Malesa Ostrów – 43
9.
 Tomasz Gapiński – 7+1 (1,2*,3,1,0)
10. Oliver Berntzon – 8+1 (2,3,0,1,2*)
11. Tim Soerensen – 1 (0,0,-,1)
12. Grzegorz Walasek – 6+2 (2*,3,1*,0,-)
13. Chris Holder – 14 (3,3,3,0,3,2)
14. Kacper Grzelak – 0 (0,-,0)
15. Jakub Krawczyk – 7 (2,0,2,3)
16. Jakub Poczta – 0 (0)

For Nature Solutions Apator Toruń – 47
1.
 Jack Holder – 13+1 (2*,3,2,2,3,1)
2. Paweł Przedpełski – 7+2 (0,1*,2,1*,2,1)
3. Patryk Dudek – 14+2 (3,2,1*,2*,3,3)
4. zastępstwo zawodnika
5. Robert Lambert – 8+2 (1,1*,1,3,2*,0)
6. Krzysztof Lewandowski – 4 (3,1,0)
7. Denis Zieliński – 1 (1,0,-)
8. Mateusz Affelt – 0 (0)

Bieg po biegu:
1. (65,37) Dudek, J. Holder, Gapiński, Soerensen – 1:5 – (1:5)
2. (66,02) Lewandowski, Krawczyk, Zieliński, Grzelak – 2:4 – (3:9)
3. (65,27) Ch. Holder, Walasek, Lambert, Przedpełski – 5:1 – (8:10)
4. (65,24) J. Holder, Berntzon, Lewandowski, Poczta – 2:4 – (10:14)
5. (66,04) Walasek, Dudek, Lambert, Soerensen – 3:3 – (13:17)
6. (65,04) Ch. Holder, J. Holder, Przedpełski, Krawczyk – 3:3 – (16:20)
7. (65,02) Berntzon, Gapiński, Lambert, Zieliński – 5:1 – (21:21)
8. (65,42) Ch. Holder, Przedpełski, Dudek, Grzelak – 3:3 – (24:24)
9. (64,75) Gapiński, J. Holder, Przedpełski, Berntzon – 3:3 – (27:27)
10. (65,30) Lambert, Krawczyk, Walasek, Lewandowski – 3:3 – (30:30)
11. (65,63) J. Holder, Dudek, Gapiński, Walasek – 1:5 – (31:35)
12. (65,80) Krawczyk, Przedpełski, Soerensen, Affelt – 4:2 – (35:37)
13. (64,43) Dudek, Lambert, Berntzon, Ch. Holder – 1:5 – (36:42)
14. (65,85) Ch. Holder, Berntzon, Przedpełski, Lambert – 5:1 – (41:43)
15. (64,33) Dudek, Ch. Holder, J. Holder, Gapiński – 2:4 – (43:47)

Wyniki Betard Sparta Wrocław – ZOOleszcz GKM Grudziądz:

Betard Sparta Wrocław – 66
9.
 Gleb Czugunow – 15+3 (2*,2*,3,3,3,2*)
10. Mateusz Panicz – ns
11. Tai Woffinden – 18 (3,3,3,3,3,3)
12. zastępstwo zawodnika
13. Maciej Janowski – 13+4 (2*,2,3,2*,2*,2*)
14. Michał Curzytek – 2+1 (2*,0,0)
15. Bartłomiej Kowalski – 3 (3,0,d)
16. Daniel Bewley – 15+3 (3,2*,2*,2*,3,3)

ZOOleszcz GKM Grudziądz – 24
1.
 Krzysztof Kasprzak – 2 (1,0,1,d,-,-)
2. Seweryn Orgacki – ns
3. Frederik Jakobsen – 3+1 (0,1,1*,1,0,0)
4. Przemysław Pawlicki – 5+1 (1*,0,0,2,1,1)
5. zastępstwo zawodnika
6. Kacper Pludra – 4 (1,2,1,w,0,0)
7. Wiktor Rafalski – 1 (0,-,1)
8. Norbert Krakowiak – 9 (1,3,1,2,1,1)

Bieg po biegu:
1. (63,39) Woffinden, Czugunow, Kasprzak, Jakobsen – 5:1 – (5:1)
2. (63,84) Kowalski, Curzytek, Pludra, Rafalski – 5:1 – (10:2)
3. (62,58) Woffinden, Janowski, Krakowiak, Kasprzak – 5:1 – (15:3)
4. (62,80) Bewley, Pludra, Pawlicki, Curzytek – 3:3 – (18:6)
5. (62,73) Woffinden, Czugunow, Jakobsen, Pawlicki – 5:1 – (23:7)
6. (63,15) Krakowiak, Janowski, Kasprzak, Kowalski – 2:4 – (25:11)
7. (62,59) Czugunow, Bewley, Pludra, Pawlicki – 5:1 – (30:12)
8. (62,83) Janowski, Pawlicki, Jakobsen, Curzytek – 3:3 – (33:15)
9. (63,08) Czugunow, Bewley, Krakowiak, Kasprzak (d/4) – 5:1 – (38:16)
10. (62,54) Woffinden, Bewley, Jakobsen, Pludra (w/su) – 5:1 – (43:17)
11. (63,13) Czugunow, Janowski, Pawlicki, Pludra – 5:1 – (48:18)
12. (63,21) Woffinden, Krakowiak, Rafalski, Kowalski (d/2) – 3:3 – (51:21)
13. (63,61) Bewley, Janowski, Krakowiak, Jakobsen – 5:1 – (56:22)
14. (62,53) Bewley, Janowski, Krakowiak, Pludra – 5:1 – (61:23)
15. (62,99) Woffinden, Czugunow, Pawlicki, Jakobsen – 5:1 – (66:24)

Wyniki ROW Rybnik – H.Skrzydlewska Orzeł Łódź:

ROW Rybnik – 47
9.
 Nicolai Klindt – 5 (1,2,0,2)
10. Andreas Lyager – 7+1 (3,d,2,2*,0)
11. Patryk Wojdyło – 11+1 (3,2*,3,2,1)
12. Krystian Pieszczek – 8+2 (1,3,2*,1*,1)
13. Grzegorz Zengota – 13 (3,2,2,3,3)
14. Kacper Tkocz – 0 (u,0,-)
15. Paweł Trześniewski – 3 (3,0,0)
16. Lech Chlebowski – 0 (0)

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 43
1.
 Brady Kurtz – 15+1 (2,3,3,3,2*,2)
2. Luke Becker – 8 (0,1,1,3,3)
3. Norbert Kościuch – 1 (0,d,1,0,-)
4. Marcin Nowak – 6 (2,1,3,0)
5. Niels Kristian Iversen – 7 (2,3,1,1,0)
6. Mateusz Dul – 1 (1,-,0)
7. Nikodem Bartoch – 3 (2,1,-)
8. Aleksander Grygolec – 2+1 (1*,1)

Bieg po biegu:
1. (64,90) Wojdyło, Kurtz, Klindt, Kościuch – 4:2 – (4:2)
2. (66,96) Trześniewski, Bartoch, Dul, Tkocz (u/4) – 3:3 – (7:5)
3. (65,57) Zengota, Iversen, Pieszczek, Becker – 4:2 – (11:7)
4. (65,04) Lyager, Nowak, Grygolec, Tkocz – 3:3 – (14:10)
5. (65,82) Pieszczek, Wojdyło, Nowak, Kościuch (d/4) – 5:1 – (19:11)
6. (65,40) Kurtz, Zengota, Becker, Trześniewski – 2:4 – (21:15)
7. (66,13) Iversen, Klindt, Bartoch, Lyager (d/st) – 2:4 – (23:19)
8. (66,68) Nowak, Zengota, Kościuch, Chlebowski – 2:4 – (25:23)
9. (65,82) Kurtz, Lyager, Becker, Klindt – 2:4 – (27:27)
10. (67,13) Wojdyło, Pieszczek, Iversen, Dul – 5:1 – (32:28)
11. (66,50) Kurtz, Klindt, Pieszczek, Nowak – 3:3 – (35:31)
12. (66,41) Becker, Wojdyło, Grygolec, Trześniewski – 2:4 – (37:35)
13. (66,66) Zengota, Lyager, Iversen, Kościuch – 5:1 – (42:36)
14. (66,41) Becker, Kurtz, Pieszczek, Lyager – 1:5 – (43:41)
15. (66,89) Zengota, Kurtz, Wojdyło, Iversen – 4:2 – (47:43)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy