Łęgowik: Chciałbym zostać w Opolu

0
259

Hubert Łęgowik, który do Opola trafił po bardzo słabym sezonie w Zdunek Wybrzeżu Gdańsk bardzo ceni sobie tę zmianę. W wywiadzie udzielonym zaraz po meczu w Rzeszowie dla serwisu informacyjnego speedwaynews.pl Hubert ocenił swój występ, zdradził plan na końcówkę sezonu oraz zadeklarował chęć dalszej współpracy z drużyną OK Kolejarz Opole w przyszłym sezonie.

– Cały sezon uważam za całkiem udany. Po tym co było w zeszłym roku wracam na dobre tory i myślę, że mogę się ścigać jeszcze lepiej w przyszłym sezonie. Dzisiejsze zawody rozpocząłem naprawdę dobrze, mój sprzęt spisywał się znakomicie, później ten tor zaczął się zmieniać, nie wprowadziłem pewnych korekt i ten wynik pod koniec zawodów był gorszy, ale taki jest ten sport. Trzeba było być dzisiaj czujnym, kontrolować to co się dzieje na torze. Dziękuję Gregowi za świetny bieg i dobrą lekcję żużla. Gratulacje dla trenera Kędziory za świetną robotę, sezon i powodzenia w finale – przyznał po meczu Łęgowik.

Drużyna OK Kolejarza Opole zakończyła już sezon. Łęgowikowi został jeszcze udział w kilku turniejach indywidualnych – Sezon dla nas dobiegł dzisiaj końca. Zostało mi jeszcze parę indywidualnych turniejów, na które chętnie się wybiorę.

Jakie plany ma młody wychowanek Włókniarza Częstochowa na przyszły sezon – Myślę, że przyszły rok zapowiada się dla nas jeszcze lepiej. Chciałbym zostać w Opolu, jest tutaj klimat, drużyna i sztab szkoleniowy, wszyscy świetnie się dogadujemy i chciałbym, żeby tak zostało. Dziękuję wszystkim sponsorom za cały rok pracy.

źródło: speedwaynews.pl

Komentarze

komentarzy