Nasi zawodnicy startowali w Szwecji

0
542

Dzisiaj odbyły się trzy mecze w szwedzkiej Bauhaus-Ligan, z czego w dwóch z nich startowali zawodnicy naszego klubu. Oskar Polis, w domowym spotkaniu przeciwko Rospiggarnie Hallstavik, wywalczył pięć punktów. Na torze w Motali pokonał dwukrotnie Kaia Huckenbecka oraz Timo Lahtiego i Victora Palovaarę. W drugim meczu, Filip Hjelmland zdobył trzy punkty i bonus na wyjeździe w Vastervik.

Wyniki meczu Piraterna Motala – Rospiggarna Hallstavik:

Piraterna Motala – 44 pkt.
1. Przemysław Pawlicki – 15 (3,3,3,3,3)
2. Paweł Przedpełski – 4 (1,1,0,2,0)
3. Oskar Fajfer – 8 (3,3,1,d,1)
4. Oskar Polis – 5 (1,1,3,0)
5. Vaclav Milik – 8+1 (1*,1,3,0,3)
6. Peter Ljung – 2 (0,2,0)
7. Jonathan Ejnermark – 2 (2,0,0)

Rospiggarna Hallstavik – 46 pkt.
1. Niels Kristian Iversen – 10+2 (0,2,2*,1*,3,2)
2. Kim Nilsson – zastępstwo zawodnika
3. Timo Lahti – 4+2 (0,1*,2,1*)
4. Dimitri Berge – 9+1 (2,2,2*,2,1,0)
5. Kai Huckenbeck – 10+1 (3,0,2,2,2,1*)
6. Antonio Lindbaeck – 12+1 (3,3,3,1*,2)
7. Victor Palovaara – 1 (1,0,0)

Bieg po biegu:
1. (58,2) Pawlicki, Berge, Przedpełski, Iversen – 4:2 – (4:2)
2. (58,1) Lindbaeck, Ejnermark, Palovaara, Ljung – 2:4 – (6:6)
3. (57,7) Fajfer, Berge, Polis, Lahti – 4:2 – (10:8)
4. (58,1) Huckenbeck, Ljung, Milik, Palovaara – 3:3 – (13:11)
5. (58,0) Lindbaeck, Berge, Przedpełski, Ejnermark – 1:5 – (14:16)
6. (58,2) Fajfer, Iversen, Polis, Huckenbeck – 4:2 – (18:18)
7. (58,6) Pawlicki, Berge, Lahti, Przedpełski – 3:3 – (21:21)
8. (59,5) Polis, Huckenbeck, Fajfer, Palovaara – 4:2 – (25:23)
9. (58,8) Lindbaeck, Iversen, Milik, Ljung – 1:5 – (26:28)
10. (58,9) Pawlicki, Huckenbeck, Lindbaeck, Ejnermark – 3:3 – (29:31)
11. (59,1) Milik, Lahti, Iversen, Polis – 3:3 – (32:34)
12. (–,-) Iversen, Przedpełski, Berge, Fajfer (d) – 2:4 – (34:38)
13. (58,5) Pawlicki, Huckenbeck, Lahti, Milik – 3:3 – (37:41)
14. (59,7) Pawlicki, Lindbaeck, Huckenbeck, Przedpełski – 3:3 – (40:44)
15. (59,9) Milik, Iversen, Fajfer, Berge – 4:2 – (44:46)

Wyniki meczu Vastervik Speedway – Dackarna:

Vastervik Speedway – 49 pkt.
9.
 Bartosz Smektała – 8+1 (0,2,3,2,1*)
10. Mads Hansen – 4+1 (2,2*,0,-)
11. Tai Woffinden – 7+1 (1,2,2*,2,0)
12. Jacob Thorssell – 5+1 (0,1*,3,1)
13. Mikkel Michelsen – 12+1 (3,3,3,1*,2)
14. Anton Karlsson – 3 (3,0,0)
15. Gleb Czugunow – 10+3 (2*,3,2*,1*,2)

Dackarna Malilla – 41 pkt.
1.
 Brady Kurtz – 2+1 (1,0,1*,-,0)
2. Maciej Janowski – 14 (3,3,2,w,3,3)
3. Rasmus Jensen – 12 (3,1,2,3,3)
4. Daniel Bewley – 6+1 (2*,0,3,0,0,1)
5. Andrzej Lebiediew – 3 (2,d,1,-)
6. Ludvig Lindgren – 1 (0,1,0)
7. Filip Hjelmland – 3+1 (1,1*,1)

Bieg po biegu:
1. (58,10) Janowski, Hansen, Kurtz, Smektała – 2:4 – (2:4)
2. (58,20) Karlsson, Czugunow, Hjelmland, Lindgren – 5:1 – (7:5)
3. (57,00) Jensen, Bewley, Woffinden, Thorssell – 1:5 – (8:10)
4. (57,30) Michelsen, Lebiediew, Hjelmland, Karlsson – 3:3 – (11:13)
5. (57,00) Czugunow, Hansen, Lindgren, Bewley – 5:1 – (16:14)
6. (56,80) Janowski, Woffinden, Thorssell, Kurtz – 3:3 – (19:17)
7. (57,30) Bewley, Smektała, Jensen, Hansen – 2:4 – (21:21)
8. (57,70) Thorssell, Woffinden, Hjelmland, Lebiediew (d) – 5:1 – (26:22)
9. (57,50) Michelsen, Janowski, Kurtz, Karlsson – 3:3 – (29:25)
10. (58,10) Smektała, Czugunow, Lebiediew, Lindgren – 5:1 – (34:26)
11. (57,20) Michelsen, Jensen, Thorssell, Janowski (w) – 4:2 – (38:28)
12. (57,70) Janowski, Woffinden, Czugunow, Bewley – 3:3 – (41:31)
13. (57,60) Jensen, Smektała, Michelsen, Bewley – 3:3 – (44:34)
14. (57,00) Jensen, Czugunow, Smektała, Kurtz – 3:3 – (47:37)
15. (57,60) Janowski, Michelsen, Bewley, Woffinden – 2:4 – (49:41)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy