Nasi zawodnicy startowali w U24 Ekstralidze i Bauhaus-Ligan

0
214

W dniu dzisiejszym kluby U24 Ekstraligi pojechały zaległe spotkania i zakończyły rundę zasadniczą tych rozgrywek. Do finałów, które odbędą się 30 sierpnia i 6 września awansowały Arged Malesa Ostrów Wlkp. i Agromix Polcopper Unia Leszno.

W dzisiejszym meczu zespół z Ostrowa przypieczętował zwycięstwo w rundzie zasadniczej, pokonując na wyjeździe GKM Grudziądz 31:17. Mecz, ze względu na warunki atmosferyczne, został zakończony po ośmiu wyścigach. W nich po trzy biegi odjechali nasi „goście”: Jakub Krawczyk i Jakub Poczta, którzy zdobyli odpowiednio 4 i 3+2 punkty.

Na torze w Toruniu startowali zawodnicy WTS Sparty Wrocław, w składzie której rywalizował Bartłomiej Kowalski. Młodzieżowiec był bliski zdobycia kompletu punktów. Jego jedynym pogromcą był Krzysztof Lewandowski w wyścigu siódmym. Dobra postawa jego i Nicka Skorji dała wrocławianom minimalne zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu.

Na torach w Szwecji startowali Mathias Thoernblom w meczu Rospiggarny z Lejonen i Jacob Thorssell w meczu Dackarny z Piraterną. Mathias Thoernblom w wyjazdowym meczu zdobył siedem punktów i trzy bonus. Pod nieobecność Bartosza Zmarzlika jego zespół nie zdołał jednak pokonać gospodarzy, którzy wygrali w stosunku 48:42. Z kolei Jacob Thorssell na domowym torze zdołał zapisać przy swoim nazwisku cztery punkty i bonus.

Wyniki meczu GKM Grudziądz U-24 – Arged Malesa Ostrów U-24:

GKM Grudziądz U-24 – 17 pkt.
9.
 Nicklas Aagaard – 0 (0,0)
10. Marius Hillebrand – 2 (1,1)
11. Wiktor Rafalski – 7 (3,3,1)
12. Kacper Warduliński – 0 (d,-)
13. Kacper Pludra – 3 (2,1,-)
14. Seweryn Orgacki – 2 (0,2,0)
15. Kacper Łobodziński – 3+1 (1,2*,0)

Arged Malesa Ostrów U-24 – 31 pkt.
1.
 Tim Soerensen – 5 (2,3)
2. Nicolai Heiselberg – 3+1 (1,2*)
3. Jakub Poczta – 3+2 (1*,w,2*)
4. Jakub Krawczyk – 4 (d,1,3)
5. Matias Nielsen – 6 (3,3)
6. Sebastian Szostak – 6 (3,3)
7. Kacper Grzelak – 4+2 (2*,2*)

Bieg po biegu:
1. (66,61) Rafalski, Soerensen, Poczta, Aagaard – 3:3 – (3:3)
2. (66,62) Szostak, Grzelak, Łobodziński, Orgacki – 1:5 – (4:8)
3. (66,72) Nielsen, Pludra, Heiselberg, Warduliński (d) – 2:4 – (6:12)
4. (66,92) Szostak, Orgacki, Hillebrand, Krawczyk (d) – 3:3 – (9:15)
5. (70,33) Rafalski, Łobodziński, Krawczyk, Poczta (w) – 5:1 – (14:16)
6. (68,64) Soerensen, Heiselberg, Pludra, Łobodziński – 1:5 – (15:21)
7. (68,32) Nielsen, Grzelak, Hillebrand, Aagaard – 1:5 – (16:26)
8. (69,23) Krawczyk, Poczta, Rafalski, Orgacki – 1:5 – (17:31)

Wyniki meczu KS Toruń U-24 – WTS Sparta Wrocław U-24:

KS Toruń U-24 – 44 pkt.
9.
 Bastian Pedersen – 9+1 (2,3,1,2,1*,0)
10. Kacper Czajkowski – 0 (0,-,-,-,-)
11. Denis Zieliński – 4 (0,2,1,0,1,0)
12. Emil Poertner – zastępstwo zawodnika
13. Zach Cook – 7+1 (1*,2,1,2,0,1)
14. Krzysztof Lewandowski – 16 (2,3,3,3,2,3)
15. Mateusz Affelt – 8+3 (1*,1*,1*,3,2)

WTS Sparta Wrocław U-24 – 46 pkt.
1.
 Nick Skorja – 14+1 (3,3,3,3,2*)
2. Dawid Rybak – 0 (0,0,-,0)
3. Jack Smith – 5+1 (1,2,0,1,1*)
4. Jakub Wiatrowski – 1+1 (1*,0,-,0,-)
5. Bartłomiej Kowalski – 14 (3,2,3,3,3)
6. Michał Curzytek – 10 (3,2,2,1,2)
7. Mateusz Panicz – 2 (0,0,0,2)

Bieg po biegu:
1. (61,65) Skorja, Pedersen, Smith, Zieliński – 2:4 – (2:4)
2. (61,84) Curzytek, Lewandowski, Affelt, Panicz – 3:3 – (5:7)
3. (61,00) Kowalski, Zieliński, Cook, Rybak – 3:3 – (8:10)
4. (60,65) Lewandowski, Curzytek, Wiatrowski, Czajkowski – 3:3 – (11:13)
5. (62,03) Pedersen, Smith, Zieliński, Wiatrowski – 4:2 – (15:15)
6. (62,02) Skorja, Cook, Affelt, Rybak – 3:3 – (18:18)
7. (60,64) Lewandowski, Kowalski, Pedersen, Panicz – 4:2 – (22:20)
8. (61,28) Lewandowski, Curzytek, Cook, Smith – 4:2 – (26:22)
9. (62,05) Skorja, Pedersen, Affelt, Panicz – 3:3 – (29:25)
10. (61,59) Kowalski, Lewandowski, Curzytek, Zieliński – 2:4 – (31:29)
11. (61,72) Skorja, Cook, Pedersen, Wiatrowski – 3:3 – (34:32)
12. (62,04) Affelt, Panicz, Zieliński, Rybak – 4:2 – (38:34)
13. (61,41) Kowalski, Affelt, Smith, Cook – 2:4 – (40:38)
14. (61,37) Lewandowski, Curzytek, Smith, Zieliński – 3:3 – (43:41)
15. (61,30) Kowalski, Skorja, Cook, Pedersen – 1:5 – (44:46)

Wyniki meczu Rospiggarna Hallstavik – Lejonen Gislaved:

Rospiggarna Hallstavik – 48 pkt.
9.
 Szymon Woźniak – 14 (2,3,3,3,3)
10. Andrzej Lebiediew – 7+2 (1*,2,0,3,1*)
11. Victor Palovaara – 5+1 (3,1,1*,0)
12. Kim Nilsson – 2 (0,0,2,0)
13. Timo Lahti – 7 (1,2,2,1,1)
14. Daniel Henderson – 8 (3,3,0,2)
15. Kevin Juhl Pedersen – 5+3 (2*,1*,2*)

Lejonen Gislaved – 42 pkt.
1.
 Patryk Dudek – 17 (3,3,3,3,2,3)
2. Bartosz Zmarzlik – zastępstwo zawodnika
3. Dimitri Berge – 9 (0,2,2,1,2,2)
4. Mathias Thoernblom – 7+3 (1*,3,1*,1,1*,0)
5. Maksym Drabik – 7+1 (2,2*,3,t,0)
6. Jeremia Thelaus – 0 (0,0,0)
7. Linus Ekloef – 2 (1,0,0,1,d)

Bieg po biegu:
1. Dudek, Woźniak, Lebiediew, Berge – 3:3 – (3:3)
2. Henderson, Pedersen, Ekloef, Thelaus – 5:1 – (8:4)
3. Palovaara, Berge, Thoernblom, Nilsson – 3:3 – (11:7)
4. Henderson, Drabik, Lahti, Ekloef – 4:2 – (15:9)
5. Thoernblom, Lebiediew, Pedersen, Thelaus – 3:3 – (18:12)
6. Dudek, Drabik, Palovaara, Nilsson – 1:5 – (19:17)
7. Woźniak, Berge, Thoernblom, Lebiediew – 3:3 – (22:20)
8. Drabik, Nilsson, Palovaara, Ekloef – 3:3 – (25:23)
9. Dudek, Lahti, Thoernblom, Henderson – 2:4 – (27:27)
10. Woźniak, Pedersen, Ekloef, Thelaus – 5:1 – (32:28)
11. Dudek, Lahti, Berge, Nilsson – 2:4 – (34:32)
12. Lebiediew, Dudek, Thoernblom, Palovaara – 3:3 – (37:35)
13. Woźniak, Berge, Lahti, Drabik – 4:2 – (41:37)
14. Dudek, Henderson, Lebiediew, Ekloef (d) – 3:3 – (44:40)
15. Woźniak, Berge, Lahti, Thoernblom – 4:2 – (48:42)

Wyniki meczu Dackarna Malilla – Piraterna Motala:

Dackarna Malilla – 60 pkt.
9.
 Rasmus Jensen – 9+2 (1*,3,3,2*,t)
10. Jacob Thorssell – 4+1 (2,1,-,1*,0)
11. Frederik Jakobsen – 12 (3,3,3,2,1)
12. Maciej Janowski – 10+3 (2*,1,2*,2*,3)
13. Brady Kurtz – 12 (1,3,3,3,2)
14. Nicolai Klindt – 10+2 (3,3,2*,2*)
15. Ludvig Lindgren – 3+1 (2*,0,1)

Piraterna Motala – 29 pkt.
1.
 Piotr Pawlicki – 5 (3,2,w/2min,w,-)
2. Marcin Nowak – 0 (0,0,-,-)
3. Grzegorz Walasek – 3 (0,0,-,1,2)
4. Luke Becker – 12 (1,3,1,1,3,3)
5. Oskar Fajfer – 7 (2,1,2,1,d/4,1)
6. Rasmus Broberg – 2+1 (d/2,2*,0,0,0)
7. Jonathan Ejnermark – 0 (d/2,0,0)

Bieg po biegu:
1. Pawlicki, Thorssell, Jensen, Nowak – 3:3 – (3:3)
2. Klindt, Lindgren, Broberg (d/2), Ejnermark (d/2) – 5:0 – (8:3)
3. Jakobsen, Janowski, Becker, Walasek – 5:1 – (13:4)
4. Klindt, Fajfer, Kurtz, Ejnermark – 4:2 – (17:6)
5. Becker, Broberg, Thorssell, Lindgren – 1:5 – (18:11)
6. Jakobsen, Pawlicki, Janowski, Nowak – 4:2 – (22:13)
7. Jensen, Klindt, Becker, Walasek – 5:1 – (27:14)
8. Jakobsen, Janowski, Fajfer, Ejnermark – 5:1 – (32:15)
9. Kurtz, Klindt, Becker, Pawlicki (w/2min) – 5:1 – (37:16)
10. Jensen, Fajfer, Lindgren, Broberg – 4:2 – (41:18)
11. Kurtz, Janowski, Fajfer, Pawlicki (w) – 5:1 – (46:19)
12. Becker, Jakobsen, Thorssell, Broberg – 3:3 – (49:22)
13. Kurtz, Jensen, Walasek, Fajfer (d/4) – 5:1 – (54:23)
14. Janowski, Walasek, Jakobsen, Broberg – 4:2 – (58:25)
15. Becker, Kurtz, Fajfer, Thorssell – 2:4 – (60:29)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy