Spotkanie z legendami Kolejarza rozpocznie mecz!

0
901

Już jutro decydujący mecz, w którym rozstrzygną się losy awansu do eWinner 1. Ligi Żużlowej. Zanim jednak dojdzie do tego wydarzenia zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu z byłymi zawodnikami Kolejarza Opole.

Spotkanie rozpocznie się o 12.30 na stadionie, dlatego bramy będą otwarte dla publiczności już od 12.00. Organizatorem wydarzenia jest portal Po Bandzie oraz opolski klub.

– To bardzo fajna i ważna rzecz, aby budując przyszłość nie zapominać o historii naszego klubu. Na pewno nie zabraknie byłych zawodników Kolejarza. Każdy kibic będzie miał przed emocjami na torze okazję do porozmawiania z naszymi byłymi zawodnikami, powspominania starych czasów czy zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć. Postaramy się odnaleźć i zaprosić jak najwięcej naszych byłych żużlowców – mówi nam prezes opolskiego klubu, Zygmunt Dziemba.

Swoją obecność potwierdzili już między innymi: Leonard Raba, Marek Mróz, Wojciech Załuski, Marian Witelus, Marcin Sekula, Mirosław Sosna, Jan Hertel, Piotr Żyto, Herbert Karwat, Bernard Jambor, Norbert Ciomber, Waldemar Gabor, Adam Czechowicz, Bogumił Grudziński, Hubert Polok.

– Na pewno będzie niezmiernie miło powspominać stare czasy i w gronie byłych kolegów z toru i nie tylko spotkać się z kibicami. Już dziś wszystkich serdecznie zapraszam. To jest naprawdę doskonały pomysł na takie spotkania po latach z tymi, którzy o nas pamiętają. A po spotkaniu oczywiście dopingujemy Kolejarza Opole w walce o pierwszą ligę – mówi nam jedna z legend Kolejarza Opole, Marek Mróz.

Spotkanie poprowadzi doskonale znana kibicom ze “szklanego ekranu”, Joanna Cedrych

–  Powiem tylko tyle że dla mnie to będzie zaszczyt aby takie spotkanie poprowadzić. Sympatyzuję Kolejarzowi Opole i niektóre z opolskich legend podziwiałam  wiele lat temu siedząc na pierwszym łuku stadionu przy ulicy Wschodniej. Serdecznie wszystkich zapraszam – mówi nam Joanna Cedrych, której towarzyszył będzie Paweł Prochowski.

Podczas spotkania będzie można nabyć również naszą książkę “Żużlowe Rozmowy Po Bandzie”, w której nie brak opolskich wątków. W publikacji są materiały między innymi o Wojciechu Załuskim, Marku Mrozie czy Leonardzie Rabie. Cena tej pozycji to 47 złotych. Dla 50 pierwszych kibiców przygotowane są okolicznościowe plakaty z okazji spotkania byłych zawodników. 20 procent ze sprzedaży przekazane zostanie na fundacje PZM.

Komentarze

komentarzy