Srebro reprezentacji Danii w SON2

0
272

Na torze w Rydze odbył się dzisiaj finał Speedway of Nations 2. Turniej zakończył się niekwestionowanym zwycięstwem reprezentacji Polski, w składzie której znaleźli się Mateusz Cierniak, Wiktor Przyjemski i Bartłomiej Kowalski.

Srebrne medale zdobyli zawodnicy z Danii, w reprezentacji której wystartowali m.in. Emil Breum i Esben Hjerrild.

Wyniki:

Reprezentacja Polski – 39+7 pkt.
9.
 Mateusz Cierniak – 22+4 (4,4,4,4,3,3)
10. Bartłomiej Kowalski – 3 (3,0,-,-,-,-)
19. Wiktor Przyjemski – 14+3 (3*,3*,4,4)

Reprezentacja Danii – 31+2 pkt.
7.
 Emil Breum – 9 (3,3,-,-,-,3)
8. Esben Hjerrild – 12 (2,2,2,2,4,-,2)
18. Jesper Knudsen – 10 (3,3,2,2,0)

Reprezentacja Łotwy – 27 pkt.
11.
 Francis Gusts – 20 (0,4,4,4,4,4)
12. Ricards Ansviesulis – 7+1 (2,2,3*,0,0,w)
20. Ernest Matjuszonok – 0 ()

Reprezentacja Australii – 25 pkt.
5.
 Keynan Rew – 20 (4,4,4,2,4,2)
6. James Pearson – 5 (0,-,2,3,0,0)
17. Tate Zischke – 0 (0)

Reprezentacja Niemiec – 24 pkt.
13.
 Norick Bloedorn – 20 (4,3,2,4,3,4)
14. Erik Bachhuber – 4 (2,0,0,0,2,0)
21. Patrick Hyjek – 0 ()

Reprezentacja Czech – 23 pkt.
3.
 Petr Chlupac – 11 (0,3,4,0,2,2)
4. Daniel Klima – 12 (2,2,0,2,3,3)
16. Jaroslav Vanicek – 0 ()

Reprezentacja Wielkiej Brytanii – 20 pkt.
1.
 Anders Rowe – 17 (4,3,3,2,2,3)
2. Dan Gilkes – 3+1 (3*,t,-,0,0,-)
15. Drew Kemp – 0 (0,d)

Bieg po biegu:
1. Rowe, Gilkes, Klima, Chlupac
2. Rew, Breum, Hjerrild, Pearson
3. Cierniak, Kowalski, Ansviesulis, Gusts
4. Bloedorn, Rowe, Bachhuber, Gilkes (t)
5. Rew, Chlupac, Klima, Zischke
6. Cierniak, Breum, Hjerrild, Kowalski
7. Gusts, Bloedorn, Ansviesulis, Bachhuber
8. Rew, Rowe, Pearson, Kemp
9. Chlupac, Knudsen, Hjerrild, Klima
10. Cierniak, Przyjemski, Bloedorn, Bachhuber
11. Gusts, Ansviesulis, Rowe, Gilkes
12. Cierniak, Przyjemski, Klima, Chlupac
13. Gusts, Pearson, Rew, Ansviesulis
14. Bloedorn, Knudsen, Hjerrild, Bachhuber
15. Przyjemski, Cierniak, Rowe, Gilkes
16. Gusts, Klima, Chlupac, Ansviesulis
17. Rew, Bloedorn, Bachhuber, Pearson
18. Hjerrild, Rowe, Knudsen, Kemp (d)
19. Bloedorn, Klima, Chlupac, Bachhuber
20. Przyjemski, Cierniak, Rew, Pearson
21. Gusts, Breum, Knudsen, Ansviesulis (w)
Baraż. Ansviesulis, Hjerrild, Breum, Gusts
Finał. Cierniak, Przyjemski, Hjerrild, Knudsen

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy