Vissing nowym zawodnikiem naszego zespołu

0
457

Do kadry naszego zespołu dołączył nowy zawodnik! W dniu dzisiejszym potwierdzony do startów został Duńczyk, Claus Vissing.

Doświadczony zawodnik w ostatnich latach nie ścigał się na polskich torach. Ostatni raz w Polsce oglądaliśmy go w 2018 roku, kiedy pojechał w jednym spotkaniu barwach Speedway Wandy Kraków. Kibice w Polsce pamiętają go jednak głównie z występów w KSM-ie Krosno, gdzie startował przez cztery lata.

W tym roku 37-letni Vissing startuje w Danii, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Na torach w Danii, gdzie Vissing reprezentuje barwy Holsted Tigers zdobywa średnio 1,545 pkt/bieg. Jest on zatem skuteczniejszy niż m.in. Rene Bach, Patrick Hansen, Francis Gusts, Jonas Knudsen czy startujący w naszym zespole Esben Hjerrild.

W Wielkiej Brytanii startuje w Glasgow Tigers, które występuję w Championship League. Tam nasz nowy zawodnik punktuje na poziomie 8,38 punktów na mecz. Oprócz stałych występów w powyższych ligach można go również oglądać na torach w Niemczech w barwach MSC Brokstedt Wikinger.

Komentarze

komentarzy