Startowali nasi goście. Poczta wrócił na tor

0
142

Na torach w Ostrowie oraz Grudziądzu startowali dzisiaj nasi „goście”. W ekipie Arged Malesa Ostrów wystąpił Jakub Poczta, który powrócił do startów po kontuzji nadgarstka odniesionej na początku czerwca. W pierwszych zawodach zdobył trzynaście punktów. W tej samej rundzie Jakub Krawczyk szesnaście punktów.

Na torze w Grudziądzu startował jeszcze Mateusz Dul. Opolanin wygrał pierwszy wyścig. W kolejnym zanotował upadek, po którym wycofał się z dalszej rywalizacji ze względu na problemy sprzętowe.

Wyniki DMPJ w Ostrowie

I KS Toruń – 46 pkt.
13. Krzysztof Lewandowski – 13 (3,2,3,3,2)
14. Mateusz Affelt – 10 (3,2,1,1,3)
15. Karol Żupiński – 7 (w,2,-,2,3)
16. Denis Zieliński – 15 (3,3,3,3,3)
20. Oskar Rumiński – 1 (1)

II Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – 45 pkt.
1. Sebastian Szostak – zwolnienie lekarskie
2. Jakub Krawczyk – 16 (3,3,3,2,3,2)
3. Kacper Grzelak – 16 (2,3,3,3,2,3)
4. Jakub Poczta – 13 (2,2,2,3,2,2)

III WTS Sparta Wrocław – 16 pkt.
9. Mateusz Panicz – 8 (1,1,2,2,2,0)
10. Dawid Rybak – 0 (u,-,-,-,ns)
11. Kacper Andrzejewski – 4 (1,w,1,1,1,0)
12. Jakub Wiatrowski – 4 (0,1,0,2,0,1)

IV Orlen Cellfast Wilki Krosno – 12 pkt.
5. Miłosz Grygolec – 6 (1,2,1,0,1,1)
6. Patryk Nater – zwolnienie lekarskie
7. Krzysztof Sadurski – zwolnienie lekarskie
8. Kacper Szopa – 6 (2,0,1,1,1,1)

Bieg po biegu:
1. (66,45) Affelt, Poczta, Grygolec, Wiatrowski – (2:1:0:3)
2. (66,69) Lewandowski, Grzelak, Andrzejewski – (4:1:1:6)
3. (67,53) Krawczyk, Szopa, Panicz, Żupiński (w/u) – (7:3:2:6)
4. (67,07) Zieliński, Grygolec, Rybak (u3) – (7:5:2:9)
5. (66,74) Zieliński, Poczta, Panicz – (9:5:3:12)
6. (67,66) Grzelak, Żupiński, Grygolec, Andrzejewski (w/u) – (12:6:3:14)
7. (67,11) Krawczyk, Lewandowski, Wiatrowski – (15:6:4:16)
8. (68,20) Krawczyk, Affelt, Andrzejewski, Szopa – (18:6:5:18)
9. (65,86) Lewandowski, Poczta, Szopa, Wiatrowski – (20:7:5:21)
10. (67,50) Grzelak, Panicz, Affelt – (23:7:7:22)
11. (67,20) Zieliński, Krawczyk, Andrzejewski, Grygolec – (25:7:8:25)
12. (67,31) Grzelak, Wiatrowski, Rumiński – (28:7:10:26)
13. (66,82) Zieliński, Grzelak, Szopa, Wiatrowski – (30:8:10:29)
14. (68,66) Poczta, Żupiński, Andrzejewski – (33:8:11:31)
15. (67,65) Krawczyk, Panicz, Affelt – (36:8:13:32)
16. (67,62) Lewandowski, Panicz, Grygolec – (36:9:15:35)
17. (67,18) Żupiński, Poczta, Szopa – (38:10:15:38)
18. (68,75) Affelt, Poczta, Wiatrowski – (40:10:16:41)
19. (67,85) Grzelak, Lewandowski, Szopa, Andrzejewski – (43:11:16:43)
20. (69,16) Zieliński, Krawczyk, Grygolec, Panicz – (45:12:16:46)

Wyniki DMPJ w Grudziądzu

I. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 33 pkt.
5. Jakub Sroka – 9 (2,3,1,3,0)
6. Nikodem Bartoch – 10 (2,1,3,1,3)
7. Aleksander Grygolec – 11 (3,1,2,3,2)
8. Mateusz Dul – 3 (3,w,w,-,-)

II. Maszewski GKM Grudziądz – 32 pkt.
1. Kacper Warduliński – 5 (1,1,1,1,-,1)
2. Wiktor Rafalski – 11 (2,3,2,2,2)
3. Oliwier Kaźmierski – 0 (w,-,-,-,-)
4. Seweryn Orgacki – 8 (1,2,3,1,1)
17. Kacper Łobodziński – 8 (1,1,3,3)

III. Cash Broker Stal Gorzów – 26 pkt.
13. Mateusz Bartkowiak – ns
14. Oskar Paluch – 18 (3,3,3,3,3,3)
15. Oskar Hurysz – 8 (1,0,2,2,0,3)
16. Oliwier Ralcewicz – ns

IV. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – 25 pkt.
9. Kacper Kłosok – 4 (0,0,-,2,2)
10. Franciszek Majewski – 6 (2,2,2,0,w)
11. Steven Goret – 11 (3,2,3,2,1)
12. Błażej Wypior – 2 (0,0,0,-,2)
19. Bartosz Curzytek – 2 (0,2)

Bieg po biegu:
1. Paluch, Sroka, Orgacki, Wypior – (1:2:0:3)
2. Goret, Bartoch, Kaźmierski (w/u) – (1:4:3:3)
3. Dul, Rafalski, Hurysz, Kłosok – (3:7:3:4)
4. Grygolec, Majewski, Warduliński – (4:10:5:4)
5. Paluch, Orgacki, Bartoch, Kłosok – (6:11:5:7)
6. Sroka, Majewski, Łobodziński, Hurysz – (7:14:7:7)
7. Rafalski, Hurysz, Grygolec, Wypior – (10:15:7:9)
8. Paluch, Goret, Warduliński, Dul (w/su) – (11:15:9:12)
9. Orgacki, Majewski Dul (w/2min) – (14:15:11:12)
10. Paluch, Grygolec, Łobodziński, Curzytek – (15:17:11:15)
11. Goret, Rafalski, Sroka – (17:18:14:15)
12. Bartoch, Hurysz, Warduliński, Wypior – (18:21:14:17)
13. Łobodziński, Curzytek – (21:21:16:17)
14. Grygolec, Goret, Orgacki, Hurysz – (22:24:18:17)
15. Paluch, Rafalski, Bartoch, Majewski – (24:25:18:20)
16. Sroka, Kłosok, Warduliński- (25:28:20:20)
17. Łobodziński, Wypior – (28:28:22:20)
18. Bartoch, Kłosok, Warduliński – (29:31:24:20)
19. Hurysz, Grygolec, Orgacki, Majewski (w/su) – (30:33:24:23)
20. Paluch, Rafalski, Goret, Sroka – (32:33:25:26)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy