Startowali nasi „goście”. Ruszyła liga szwedzka

0
122

W dniu dzisiejszym w 2. rundzie Ekstraligi U-24 startowało dwóch naszych „gości”. Arged Malesa Ostrów pokonała na wyjeździe KS Toruń 50:40. Jeżdżący w tych zawodach Jakub Poczta wywalczył dziesięć punktów i trzy bonusy.

W drugim meczu, w którym GKM Grudziądz podejmował WTS Spartę Wrocław wystąpił Bartłomiej Kowalski. Nasz „gość” zdobył piętnaście punktów. Niestety to nie pomogło drużynie z Wrocławia, która przegrała mecz jednym punktem.

We wtorek ruszyła również szwedzka Bauhaus-Ligan, w której w dniu dzisiejszym startował Jacob Thorssell. Nasz zawodnik w pierwszym, wyjazdowym meczu zdobył dziesięć punktów.

Wyniki meczu U24 KS ToruńArged Malesa Ostrów

KS Toruń – 40 pkt.
9.
 Emil Poertner – 11+1 (2,1,3,2,1*,2)
10. Krzysztof Lewandowski – 0 (-,-,-,-,-)
11. Kyle Bickley – 2+1 (0,0,1,1*)
12. Kacper Czajkowski – 0 (0,-,0,-,-)
13. Jordan Palin – 9 (1,3,2,2,1,0)
14. Karol Żupiński – 12+2 (1*,3,1,1*,3,3)
15. Denis Zieliński – 6+1 (2,0,1,1*,2,0)

Arged Malesa Ostrów – 50 pkt.
1. 
brak zawodnika
2. Jakub Poczta – 10+3 (2*,2,d,2*,3,1*)
3. Tim Soerensen – 16 (3,3,2,3,2,3)
4. Kacper Grzelak – 11+1 (3,2,2*,0,3,1)
5. Matias Nielsen – ZZ
6. Sebastian Szostak – 12+1 (3,1*,3,3,0,2)
7. Jakub Krawczyk – 0 (ns,ns,ns)
8. Mateusz Błażykowski – 1 (1,0,t,0)

Bieg po biegu:
1. (59,03) Soerensen, Poertner, Błażykowski, Bickley – 2:4 – (2:4)
2. (59,19) Szostak, Zieliński, Żupiński, Krawczyk (ns) – 3:3 – (5:7)
3. (59,69) Grzelak, Poczta, Palin, Czajkowski – 1:5 – (6:12)
4. (59,44) Żupiński, Grzelak, Szostak, Zieliński – 3:3 – (9:15)
5. (59,87) Soerensen, Grzelak, Poertner, Bickley – 1:5 – (10:20)
6. (60,06) Palin, Poczta, Zieliński, Błażykowski – 4:2 – (14:22)
7. (59,28) Poertner, Soerensen, Żupiński, Krawczyk (ns) – 4:2 – (18:24)
8. (59,63) Soerensen, Palin, Żupiński, Grzelak – 3:3 – (21:27)
9. (59,56) Szostak, Poertner, Zieliński, Poczta (d) – 3:3 – (24:30)
10. (59,65) Szostak, Poczta, Bickley, Czajkowski – 1:5 – (25:35)
11. (60,72) Grzelak, Palin, Poertner, Błażykowski – 3:3 – (28:38)
12. (60,72) Poczta, Zieliński, Bickley, Krawczyk (ns) – 3:3 – (31:41)
13. (60,13) Żupiński, Soerensen, Palin, Szostak – 4:2 – (35:43)
14. (60,16) Żupiński, Szostak, Poczta, Zieliński – 3:3 – (38:46)
15. (59,87) Soerensen, Poertner, Grzelak, Palin – 2:4 – (40:50)

Wyniki meczu U24 GKM GrudziądzWTS Sparta Wrocław 

GKM Grudziądz – 45 pkt.
9.
 Wiktor Rafalski – 4+2 (1,1*,1,1*)
10. Emil Breum – 9+1 (2,2,3,1*,1)
11. Kacper Łobodziński – 9+1 (3,2,1*,3,0)
12. Chris Waennerstroem – 5 (1,0,2,2,0)
13. Kacper Pludra – 13 (3,3,3,2,2)
14. Kacper Warduliński – 4+1 (3,1*,0)
15. Seweryn Orgacki – 1 (w,d,1)

WTS Sparta Wrocław – 44 pkt.
1.
 Mateusz Panicz – 6 (2,2,2,0,-)
2. Jack Smith – 5+1 (2,1*,0,2,-)
3. Sandro Wasserman – 2+1 (0,1,1*,0)
4. Lukas Baumann – 14+1 (3,3,2,3,2*,1)
5. Bartłomiej Kowalski – 15 (t,3,3,3,3,3)
6. Dawid Rybak – 2 (2,0,0,0)
7. Jakub Wiatrowski – 0 (t,0,0)

Bieg po biegu:
1. (67,38) Łobodziński, Panicz, Rafalski, Wasserman – 4:2 – (4:2)
2. (67,81) Warduliński, Rybak, Orgacki (w), Wiatrowski (t) – 3:2 – (7:4)
3. (66,98) Pludra, Smith, Waennerstroem, Rybak (Kowalski – t) – 4:2 – (11:6)
4. (68,01) Baumann, Breum, Warduliński, Rybak – 3:3 – (14:9)
5. (66,59) Baumann, Łobodziński, Wasserman, Waennerstroem – 2:4 – (16:13)
6. (65,96) Pludra, Panicz, Smith, Orgacki (d) – 3:3 – (19:16)
7. (67,07) Kowalski, Breum, Rafalski, Wiatrowski – 3:3 – (22:19)
8. (66,72) Pludra, Baumann, Wasserman, Warduliński – 3:3 – (25:22)
9. (67,94) Breum, Panicz, Rafalski, Smith – 4:2 – (29:24)
10. (66,93) Kowalski, Waennerstroem, Łobodziński, Rybak – 3:3 – (32:27)
11. (67,60) Baumann, Waennerstroem, Rafalski, Panicz – 3:3 – (35:30)
12. (67,34) Łobodziński, Smith, Orgacki, Wiatrowski – 4:2 – (39:32)
13. (66,84) Kowalski, Pludra, Breum, Wasserman – 3:3 – (42:35)
14. (67,24) Kowalski, Baumann, Breum, Waennerstroem – 1:5 – (43:40)
15. (66,55) Kowalski, Pludra, Baumann, Łobodziński – 2:4 – (45:44)

Wyniki meczu Piraterna Motala – Dackarna Malilla

Piraterna Motala – 46
1.
 Vaclav Milik – 3 (w,1,2,d,0)
2. Jakub Jamróg – 9+1 (3,1,0,2*,3)
3. Oskar Fajfer – 14 (2,3,3,3,3)
4. Marcin Nowak – 2+1 (w,2*,-,d)
5. Piotr Pawlicki – 15+2 (3,2*,3,3,2,2*)
6. Rasmus Broberg – 2 (0,1,1)
7. Christoffer Selvin – 1 (1,u,0)

Dackarna Malilla – 44
1.
 Maciej Janowski – 7 (2,d,2,1,2)
2. Luke Becker – 2+1 (1*,1,w,-)
3. Jacob Thorssell – 10 (1,3,2,3,1)
4. Rasmus Jensen – 8+1 (3,3,2*,0,0)
5. Brady Kurtz – 8+1 (2,1,3,1,1*)
6. Ludvig Lindgren – 6+3 (2*,2*,1,1*)
7. Alexander Woentin – 3 (3,0,d)

Bieg po biegu:
1. (57,2) Jamróg, Janowski, Becker, Milik (w/2min) – 3:3 – (3:3)
2. (57,6) Woentin, Lindgren, Selvin, Broberg – 1:5 – (4:8)
3. (56,8) Jensen, Fajfer, Thorssell, Nowak (w/u) – 2:4 – (6:12)
4. (56,7) Pawlicki, Kurtz, Broberg, Woentin – 4:2 – (10:14)
5. (56,8) Jensen, Lindgren, Jamróg, Selvin (u/4) – 1:5 – (11:19)
6. (56,3) Fajfer, Nowak, Becker, Janowski (d/2) – 5:1 – (16:20)
7. (56,4) Thorssell, Jensen, Milik, Jamróg – 1:5 – (17:25)
8. (56,4) Fajfer, Pawlicki, Kurtz, Woentin (d/4) – 5:1 – (22:26)
9. (56,9) Pawlicki, Janowski, Broberg, Becker (w/u) – 4:2 – (26:28)
10. (56,1) Kurtz, Milik, Lindgren, Selvin – 2:4 – (28:32)
11. (56,2) Pawlicki, Thorssell, Lindgren, Nowak (d/4) – 3:3 – (31:35)
12. (56,8) Fajfer, Jamróg, Janowski, Jensen – 5:1 – (36:36)
13. (56,2) Thorssell, Pawlicki, Kurtz, Milik (d/4) – 2:4 – (38:40)
14. (56,8) Fajfer, Janowski, Kurtz, Milik – 3:3 – (41:43)
15. (57,3) Jamróg, Pawlicki, Thorssell, Jensen – 5:1 – (46:44)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy