Świąteczne występy naszych młodzieżowców

0
294

Żużlowcy to ludzie, którzy nie mogą powiedzieć, że mają wolne Święta Wielkanocne. W Wielką Sobotę startowało trzech, związanych z naszym klubem, zawodników. Dwóch z nich to „goście”, którzy reprezentowali swoje kluby w wyjazdowych meczach PGE Ekstraligi. Jakub Krawczyk w Toruniu zdobył cztery punkty, a Bartłomiej Kowalski w Grudziądzu wywalczył ich tylko dwa.

W tym samym dniu w Pucharze Czech startował Petr Chlupac. Na torze w Pilźnie zajął trzecie miejsce po biegu dodatkowym, w którym wzięli udział wszyscy czołowi zawodnicy turnieju, mający wówczas po czternaście punktów.

Z kolei dzisiaj w wyjazdowym meczu Orła Łódź w Gnieźnie wystąpił Mateusz Dul. Opolanin zapisał przy swoim nazwisku trzy punkty i dwa bonusy.

Wyniki meczu For Nature Solutions Apator ToruńArged Malesa Ostrów

For Nature Solutions Apator Toruń – 55 pkt.
9. Patryk Dudek – 13+2 (1*,3,1,3,2*,3)
10. Paweł Przedpełski – 11+1 (3,3,2*,3,0,0)
11. Jack Holder – 11+2 (2,2,1,1*,3,2*)
12. Zastępstwo Zawodnika
13. Robert Lambert – 13+1 (1*,3,2,2,2,3)
14. Krzysztof Lewandowski – 6+2 (3,2*,1*)
15. Denis Zieliński – 1 (1,0,-)
16. Karol Żupiński – 0 (w)

Arged Malesa Ostrów – 35 pkt.
1. Nicolai Klindt – 4 (0,2,0,1,1)
2. Tomasz Gapiński – 1+1 (0,1*,-,-,-)
3. Grzegorz Walasek – 11+1 (3,2,3,1,1,1*)
4. Filip Hjelmland – 0 (-,0,0,-)
5. Chris Holder – 14 (3,2,3,1,3,2)
6. Sebastian Szostak – 0 (0,0,-)
7. Jakub Krawczyk – 4 (2,0,0,2,0)
8. Matias Nielsen – 1 (1,0)

Bieg po biegu:
1. (58,56) Walasek, J. Holder, Dudek, Klindt – 3:3 – (3:3)
2. (59,06) Lewandowski, Krawczyk, Zieliński, Szostak – 4:2 – (7:5)
3. (58,17) Ch. Holder, J. Holder, Lambert, Gapiński – 3:3 – (10:8)
4. (58,19) Przedpełski, Lewandowski, Nielsen, Szostak – 5:1 – (15:9)
5. (58,67) Dudek, Walasek, J. Holder, Hjelmland – 4:2 – (19:11)
6. (58,98) Lambert, Klindt, Gapiński, Zieliński – 3:3 – (22:14)
7. (58,64) Przedpełski, Ch. Holder, Dudek, Krawczyk – 4:2 – (26:16)
8. (59,47) Walasek, Lambert, Lewandowski, Hjelmland – 3:3 – (29:19)
9. (58,90) Dudek, Przedpełski, Walasek, Klindt – 5:1 – (34:20)
10. (59,07) Ch. Holder, Lambert, J. Holder, Krawczyk – 3:3 – (37:23)
11. (59,64) Przedpełski, Dudek, Klindt, Nielsen – 5:1 – (42:24)
12. (59,67) J. Holder, Krawczyk, Holder, Żupiński (w/u) – 3:3 – (45:27)
13. (59,26) Ch. Holder, Lambert, Walasek, Przedpełski – 2:4 – (47:31)
14. (59,06) Lambert, J. Holder, Klindt, Krawczyk – 5:1 – (52:32)
15. (60,07) Dudek, Ch. Holder, Walasek, Przedpełski – 3:3 – (55:35)

Wyniki meczu ZOOleszcz GKM GrudziądzBetard Sparta Wrocław

ZOOleszcz GKM Grudziądz – 49 pkt.
9. Przemysław Pawlicki – 10+2 (2,3,0,1*,3,1*)
10. Krzysztof Kasprzak – 7 (2,1,1,1,2)
11. Frederik Jakobsen – 1+1 (1*,0,-,-,-)
12. Zastępstwo Zawodnika
13. Nicki Pedersen – 13+2 (2,1*,3,2*,3,2)
14. Kacper Łobodziński – 2+1 (2*,0,0)
15. Kacper Pludra – 7+1 (3,2,2*)
16. Norbert Krakowiak – 9+1 (1*,3,2,3,0)

Betard Sparta Wrocław – 41 pkt.
1. Daniel Bewley – 6+1 (0,3,0,2*,0,1)
2. Gleb Czugunow – 8+1 (0,3,1*,3,1,0)
3. Tai Woffinden – 10+1 (3,1*,2,1,0,3)
4. Zastępstwo Zawodnika
5. Maciej Janowski – 15 (3,2,2,3,2,3)
6. Bartłomiej Kowalski – 2 (1,1,0)
7. Michał Curzytek – 0 (0,0,u)

Bieg po biegu:
1. (65,69) Woffinden, Pawlicki, Jakobsen, Bewley – 3:3 – (3:3)
2. (67,30) Pludra, Łobodziński, Kowalski, Curzytek – 5:1 – (8:4)
3. (66,56) Janowski, Pedersen, Krakowiak, Czugunow – 3:3 – (11:7)
4. (66,00) Bewley, Kasprzak, Kowalski, Łobodziński – 2:4 – (13:11)
5. (66,47) Krakowiak, Janowski, Woffinden, Jakobsen – 3:3 – (16:14)
6. (66,97) Czugunow, Pludra, Pedersen, Bewley – 3:3 – (19:17)
7. (66,90) Pawlicki, Janowski, Kasprzak, Curzytek – 4:2 – (23:19)
8. (66,79) Pedersen, Woffinden, Czugunow, Łobodziński – 3:3 – (26:22)
9. (66,87) Czugunow, Bewley, Kasprzak, Pawlicki – 1:5 – (27:27)
10. (66,59) Janowski, Krakowiak, Pawlicki, Kowalski – 3:3 – (30:30)
11. (67,99) Pawlicki, Pedersen, Woffinden, Bewley – 5:1 – (35:31)
12. (66,93) Krakowiak, Pludra, Czugunow, Curzytek (u4) – 5:1 – (40:32)
13. (67,06) Pedersen, Janowski, Kasprzak, Woffinden – 4:2 – (44:34)
14. (67,09) Woffinden, Kasprzak, Bewley, Krakowiak – 2:4 – (46:38)
15. (67,12) Janowski, Pedersen, Pawlicki, Czugunow – 3:3 – (49:41)

Wyniki Pucharu Czech w Pilźnie

1. Daniel Klíma, Markéta Praha (3,3,3,2,3) 14+3
2. Hynek Štichauer, ZP Pardubice (3,2,3,3,3) 14+2
3. Petr Chlupáč, Markéta Praha (2,3,3,3,3) 14+1
4. Jaroslav Vaníček, Markéta Praha (3,3,2,2,2) 12
5. Matěj Frýza, PK Plzeň (2,2,3,0,3) 10
6. Jaroslav Petrák, ZP Pardubice (1,3,2,3,1) 10
7. Matouš Kameník, AK Divišov (2,1,1,3,2) 9
8. Jan Jeníček, ZP Pardubice (1,0,1,2,2) 6
9. Vojtěch Šachl, Markéta Praha „250 ccm“ (1,1,2,1,1) 6
10. Adam Bednář, Markéta Praha „250 ccm“ (2,1,0,2,-) 5
11. Bruno Belán, AK Slaný (1,2,1,1,0) 5
12. Michal Baštecký, Markéta Praha (3,0,1,0,u) 4
13. Pavel Kuchař, Markéta Praha (d,2,2,u,d) 4
14. Oliver Schmid, PK Plzeň „250 ccm“ (0,0,0,1,2) 3
15. Štěpán Ševčík, AK Divišov „250 ccm“ (0,0,0,d,1) 1
16. Jakub Exler, Markéta Praha (t,1,u,-,-) 1

Bieg po biegu:
1. Klíma, Chlupáč, Belán, Ševčík
2. Vaníček, Kameník, Jeníček, Kuchař (d)
3. Baštecký, Bednář, Šachl, Exler (t)
4. Štichauer, Frýza, Petrák, Schmid
5. Chlupáč, Štichauer, Bednář, Jeníček
6. Klíma, Frýza, Kameník, Baštecký
7. Vaníček, Belán, Exler, Schmid
8. Petrák, Kuchař, Šachl, Ševčík
9. Chlupáč, Petrák, Kameník, Exler (u)
10. Klíma, Šachl, Jeníček, Schmid
11. Frýza, Kuchař, Belán, Bednář
12. Štichauer, Vaníček, Baštecký, Ševčík
13. Chlupáč, Vaníček, Šachl, Frýza
14. Štichauer, Klíma, Kuchař (u)
15. Petrák, Jeníček, Belán, Baštecký
16. Kameník, Bednář, Schmid, Ševčík (d)
17. Chlupáč, Schmid, Kuchař (d), Baštecký (u)
18. Klíma, Vaníček, Petrák
19. Štichauer, Kameník, Šachl, Belán
20. Frýza, Jeníček, Ševčík
Bieg dodatkowy o 1 miejsce
21. Klíma, Štichauer, Chlupáč

Wyniki meczu Aforti Start Gniezno – Orzeł Łódź

Aforti Start Gniezno – 35 pkt.
9. Ernest Koza – 1+1 (0,1*,-,-)
10. Szymon Szlauderbach – 5 (1,2,2,0,w,0)
11. Oskar Fajfer – 12 (1,0,2,3,3,3)
12. Peter Kildemand – 4+1 (0,2,1*,1,-)
13. Michael Jepsen Jensen – 12+1 (3,3,2,1*,2,1)
14. Mikołaj Czapla – 0 (0,0,0)
15. Marcel Studziński – 1 (1,0,0)
16. Philip Hellstroem-Baengs – ns

Orzeł Łódź – 55 pkt.
1. Luke Becker – 6+2 (2*,2,0,2*)
2. Norbert Kościuch – 10+1 (2,1*,3,2,2)
3. Niels Kristian Iversen – 9+1 (3,3,1,1,1*)
4. Marcin Nowak – 10 (3,1,3,3,0)
5. Brady Kurtz – 12+1 (1*,3,3,3,2)
6. Aleksander Grygolec – 5+1 (3,2*,0)
7. Mateusz Dul – 3+2 (2*,0,1*)
8. Nikodem Bartoch – ns

Bieg po biegu:
1. (66,58) Iversen, Becker, Fajfer, Koza – 1:5 – (1:5)
2. (67,97) Grygolec, Dul, Studziński, Czapla – 1:5 – (2:10)
3. (66,44) Jepsen Jensen, Kościuch, Kurtz, Kildemand – 3:3 – (5:13)
4. (66,50) Nowak, Grygolec, Szlauderbach, Czapla – 1:5 – (6:18)
5. (65,28) Iversen, Kildemand, Nowak, Fajfer – 2:4 – (8:22)
6. (66,85) Jepsen Jensen, Becker, Kościuch, Studziński – 3:3 – (11:25)
7. (68,66) Kurtz, Szlauderbach, Koza, Dul – 3:3 – (14:28)
8. (65,88) Nowak, Jepsen Jensen, Iversen, Czapla – 2:4 – (16:32)
9. (66,59) Kościuch, Szlauderbach, Jepsen Jensen, Becker – 3:3 – (19:35)
10. (65,67) Kurtz, Fajfer, Kildemand, Grygolec – 3:3 – (22:38)
11. (66,65) Nowak, Becker, Kildemand, Szlauderbach – 1:5 – (23:43)
12. (66,01) Fajfer, Kościuch, Dul, Studziński – 3:3 – (26:46)
13. (66,09) Kurtz, Jepsen Jensen, Iversen, Szlauderbach (w) – 2:4 – (28:50)
14. (66,65) Fajfer, Kościuch, Iversen, Szlauderbach – 3:3 – (31:53)
15. (66,58) Fajfer, Kurtz, Jepsen Jensen, Nowak – 4:2 – (35:55)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl, speedwayfakta.cz

Komentarze

komentarzy