W Pile odbyły się Mistrzostwa 2. Ligi

0
343

Na torze w Pile odbyły się dzisiaj Indywidualne Mistrzostwa 2. Ligi Żużlowej. W zawodach startowało dwóch przedstawicieli naszego klubu. Oskar Polis, dla którego były to ostatnie zawody, w których reprezentował nasz klub, zajął pierwsze miejsce.

Robert Chmiel, który ma ważny kontrakt z naszym zespołem na sezon 2024 turniej w Pile zakończył na dziesiątym miejscu.

Wyniki:

1. Oskar Polis (2,3,1,3,2) 11 + 1. miejsce w barażu + 1. miejsce w finale
2. Tim Sørensen (2,3,3,2,1) 11 + 2. miejsce w finale
3. Marcin Nowak (3,2,2,3,1) 11 + 3. miejsce w finale
4. Hubert Łęgowik (3,3,0,3,1) 10 + 2. miejsce w barażu + 4. miejsce w finale
5. Daniel Klíma (2,2,0,3,3,0) 10
6. Adrian Cyfer (3,1,2,1,3,1) 10
7. Ryan Douglas (0,3,3,0,2) 8
8. Peter Kildemand (1,1,0,2,3) 7
9. Zbigniew Suchecki (0,1,3,0,2) 6
10. Robert Chmiel (1,0,1,1,3) 6
11. Matic Ivačič (1,1,3,D,1) 6
12. René Bach (0,2,1,1,2) 6
13. Jonas Knudsen (3,0,0,2,D) 5
14. Marko Lewiszyn (0,2,1,2,0) 5
15. Ernest Koza (2,0,2,1,D) 5
16. Rafał Karczmarz (1,D,2,0,0) 3
17. Patryk Budniak NS
18. Konrad Pawłowski NS

Bieg po biegu:
1. Łęgowik, Klíma, Chmiel, Lewiszyn
2. Knudsen, Sørensen, Ivačič, Douglas
3. Cyfer, Koza, Karczmarz, Bach
4. Nowak, Polis, Kildemand, Suchecki
5. Łęgowik, Nowak, Ivačič, Koza
6. Douglas, Bach, Suchecki, Chmiel
7. Sørensen, Lewiszyn, Kildemand, Karczmarz (D)
8. Polis, Klíma, Cyfer, Knudsen
9. Douglas, Karczmarz, Polis, Łęgowik
10. Ivačič, Cyfer, Chmiel, Kildemand
11. Suchecki, Koza, Lewiszyn, Knudsen
12. Sørensen, Nowak, Bach, Klíma
13. Łęgowik, Sørensen, Cyfer, Suchecki
14. Nowak, Knudsen, Chmiel, Karczmarz
15. Polis, Lewiszyn, Bach, Ivačič (D)
16. Klíma, Kildemand, Koza, Douglas
17. Kildemand, Bach, Łęgowik, Knudsen (D)
18. Chmiel, Polis, Sørensen, Koza (D)
19. Cyfer, Douglas, Nowak, Lewiszyn
20. Klíma, Suchecki, Ivačič, Karczmarz
21. Sørensen, Nowak, Polis (W)
22. Polis, Łęgowik, Cyfer, Klíma
23. Polis, Sørensen, Nowak, Łęgowik

wyniki za: speedwaynews.pl

Komentarze

komentarzy