W środę startowali zawodnicy Kolejarza

0
155

Damian Lotarski startował w Ostrowie Wielkopolskim w XII rundzie półfinału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. W odległym Bałakowie jeździł z kolei rosyjski zawodnik OK Bedmet Kolejarza Opole – Ilja Czałow.

Wychowanek MRGARDEN GKM-u Grudziądz wywalczył dzisiaj trzy punkty w dwóch biegach. Na ostrowskim owalu pokonał Elvisa Avgucevicsa, Macieja Kuromonowa i Jakuba Szpytme.

Ilja Czałow miał okazję pojechać w znacznie większej ilości biegów niż opolski młodzieżowiec. W sześciu startach zdobył dwanaście punktów.

Wyniki DMPJ:

I. MRGARDEN GKM Grudziądz – 27 pkt.
19. Damian Lotarski – 3 (1,-,2,-)
20. Patryk Rolnicki – 10 (3,3,2,2)
21. Marcin Turowski – 10 (2,2,3,3)
28. Kacper Łobodziński – 4 (1,3)

II. Arged Malesa TŻ Ostrovia – 21 pkt.
10. Marcin Kościelski – 9 (3,3,3,-)
11. Kacper Grzelak – 1 (-,1,0,0)
12. Sebastian Szostak – 6 (1,3,-,2)
25. Kamil Nowacki – 5 (1,1,3)

III-V. Lokomotiv Daugavpils – 19 pkt.
1. Elvis Avgucevics – 6 (3,0,1,2)
2. Ernest Matjuszonok – 4 (2,1,0,1)
3. Daniił Kołodinski – 9 (2,2,2,3)

III-V. Bogdanka Motor Lublin – 19 pkt.
7. Wiktor Trofimow jr – 6 (-,3,t,3)
8. Wiktor Lampart – 9 (2,3,2,2)
9. Maciej Kuromonow – 4 (2,-,1,1)
24. Jakub Szpytma – 0 (w,0,0)

III-V. truly.work Stal Gorzów – 19 pkt.
16. Rafał Karczmarz – 12 (3,3,3,3)
17. Wiktor Jasiński – 4 (1,3,0,0)
18. Kamil Pytlewski – 3 (0,0,2,1)

VI. Fogo Unia Leszno – 14 pkt.
13. Szymon Szlauderbach – 8 (2,2,3,1)
14. Krzysztof Sadurski – 3 (0,0,2,1)
15. Hubert Ścibak – 3 (0,1,2,0)

VII. Get Well Apro Toruń – 7 pkt.
4. Jakub Janik – 5 (1,1,2,1)
5. Cyprian Bieliński – 1 (0,0,0,1)
6. Aleks Rydlewski – 1 (u,0,1,w)

Bieg po biegu:
1. Avgucevics, Matjuszonok, Janik, Bieliński
2. Kościelski, Lampart, Nowacki, Szpytma (w/2min)
3. Karczmarz, Szlauderbach, Jasiński, Sadurski
4. Rolnicki, Kołodinski, Lotarski, Avgucevics
5. Trofimow jr, Kuromonow, Janik, Rydlewski (u3)
6. Kościelski, Szlauderbach, Szostak, Ścibak
7. Jasiński, Turowski, Łobodziński, Pytlewski
8. Lampart, Kołodinski, Avgucevics, Szpytma
9. Szostak, Janik, Grzelak, Rydlewski
10. Rolnicki, Turowski, Ścibak, Sadurski
11. Karczmarz, Kołodinski, Matjuszonok, Jasiński
12. Szlauderbach, Sadurski, Janik, Bieliński
13. Karczmarz, Lampart, Kuromonow, Pytlewski
14. Turowski, Rolnicki, Nowacki, Grzelak
15. Kołodinski, Ścibak, Sadurski, Matjuszonok
16. Karczmarz, Pytlewski, Rydlewski, Bieliński
17. Turowski, Lotarski, Kuromonow, Szpytma (Trofimow – t)
18. Kościelski, Avgucevics, Matjuszonok, Grzelak
19. Łobodziński, Rolnicki, Bieliński, Rydlewski (w/u)
20. Trofimow jr, Lampart, Szlauderbach, Ścibak
21. Nowacki, Szostak, Pytlewski, Jasiński

 

Wyniki Turbina Bałakowo – Mega Łada Togliatti:

Turbina Bałakowo – 51 pkt.
9. Aleksandr Berdyszew – ns (-,-,-,-,-)
10. Aleksandr Kajbuszew – 5+2 (w,1*,w,0,2*,2)
11. Ilja Czałow – 12 (1,1,2,3,3,2)
12. Aleksandr Ałonow – 0 (-,-,-,-,-,0)
13. Władimir Borodulin – 11+1 (1,3,2*,2,d,3)
14. Władimir Bogma – 10+4 (2*,3,1*,2,1*,1*)
15. Emil Sajfutdinow – 13+1 (3,3,2,3,2*)

Mega Łada Togliatti – 41 pkt.
1. Wiaczesław Monachow – 3+1 (1,-,0,1,0,1*)
2. Gleb Czugunow – 13 (d,2,3,1,1,6)
3. Renat Gafurow – 6 (0,3,w,w,1,2)
4. Roman Lachbaum – 16 (3,2,2,3,3,3)
5. Siemion Zujew – 1 (-,0,0,0,1,0)
6. Jewgienij Sajdullin – 0 (u/-)
7. Andriej Kudriaszow – 2+1 (2*,ns)

Bieg po biegu:
1. Sajfutdinow, Bogma, Monachow, Czugunow (d4) – 5:1 – (5:1)
2. Lachbaum, Kudriaszow, Czałow, Kajbuszew (w/u) – 1:5 – (6:6)
3. Sajfutdinow, Czugunow, Borodulin, Gafurow – 4:2 – (10:8)
4. Bogma, Lachbaum (Sajdullin – u/-), Czałow, Kudriaszow (ns) – 4:2 – (14:10)
5. Gafurow, Czałow, Kajbuszew, Monachow – 3:3 – (17:13)
6. Czugunow, Sajfutdinow, Bogma, Zujew – 3:3 – (20:16)
7. Borodulin, Lachbaum, Gafurow (w/u), Kajbuszew (w/zdubl.) – 3:2 – (23:18)
8. Lachbaum, Bogma, Czugunow, Kajbuszew – 2:4 – (25:22)
9. Sajfutdinow, Borodulin, Monachow, Zujew – 5:1 – (30:23)
10. Czałow, Kajbuszew, Czugunow, Gafurow (w/u) – 5:1 – (35:24)
11. Lachbaum, Borodulin, Bogma, Zujew – 3:3 – (38:27)
12. Czałow, Sajfutdinow, Gafurow, Monachow – 5:1 – (43:28)
13. Czugunow (6!), Kajbuszew, Zujew, Borodulin (d/st) – 2:7 – (45:35)
14. Lachbaum, Czałow, Bogma, Zujew – 3:3 – (48:38)
15. Borodulin, Gafurow, Monachow, Ałonow – 3:3 – (51:41)

wyniki za: sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy