Bardzo dobre występy naszych gości

0
79

W dzisiejszych meczach U24 Ekstraligi WTS Sparta Wrocław zmierzyła się z GKM Grudziądz, a Arged Malesa Ostrów z KS Toruń. W obu spotkaniach startowali nasi goście. Na torze we Wrocławiu Bartłomiej Kowalski wywalczył trzynaście punktów, z kolei w Ostrowie Jakub Poczta zdobył dwanaście punktów i dwa bonusy, a Jakub Krawczyk dziesięć z jednym bonusem.

Wyniki meczu Arged Malesa Ostrów – KS Toruń:

Arged Malesa Ostrów U-24 – 64 pkt.
9. Tim Soerensen – 9+2 (3,2,2*,2*,-)
10. Nicolai Heiselberg – 3+1 (1,0,-,2*)
11. Filip Hjelmland – 5+1 (1,-,2*,2,-)
12. Jakub Krawczyk – 10+1 (2*,t,3,3,2)
13. Matias Nielsen – 12 (3,3,3,3,-)
14. Jakub Poczta – 12+2 (3,3,3,2*,1*)
15. Kacper Grzelak – 6+2 (2*,2*,1,1)
16. Sebastian Szostak – 7 (1,3,3)

KS Toruń U-24 – 26 pkt.
1. Casper Henriksson – 4 (2,w,d,0,0,0,2)
2. Oskar Rumiński – 0 (w,-,-,w,-)
3. Kacper Czajkowski – 0 (0,w,-,w,-)
4. Emil Poertner – zastępstwo zawodnika
5. Denis Zieliński – 4 (1,1,1,0,1,d)
6. Mateusz Affelt – 6 (1,2,1,1,1,0)
7. Krzysztof Lewandowski – 12 (0,2,3,1,3,3)

Bieg po biegu:
1. (65,84) Soerensen, Henriksson, Hjelmland, Czajkowski – 4:2 – (4:2)
2. (67,10) Poczta, Grzelak, Affelt, Lewandowski – 5:1 – (9:3)
3. (66,45) Nielsen, Krawczyk, Zieliński, Rumiński (w/2min) – 5:1 – (14:4)
4. (67,46) Poczta, Affelt, Heiselberg, Henriksson (w/u) – 4:2 – (18:6)
5. (67,07) Poczta (Krawczyk – t), Lewandowski, Szostak, Czajkowski (w/2min) – 4:2 – (22:8)
6. (67,09) Nielsen, Grzelak, Affelt, Henriksson (d/st) – 5:1 – (27:9)
7. (66,32) Lewandowski, Soerensen, Zieliński, Heiselberg – 2:4 – (29:13)
8. (68,03) Nielsen, Poczta, Zieliński, Henriksson – 5:1 – (34:14)
9. (66,35) Szostak, Soerensen, Lewandowski, Henriksson – 5:1 – (39:15)
10. (66,50) Krawczyk, Hjelmland, Affelt, Zieliński – 5:1 – (44:16)
11. (67,69) Krawczyk, Soerensen, Affelt, Henriksson – 5:1 – (49:17)
12. (66,95) Lewandowski, Hjelmland, Grzelak, Rumiński (w/2min) – 3:3 – (52:20)
13. (67,32) Nielsen, Heiselberg, Zieliński, Czajkowski (w/2min) – 5:1 – (57:21)
14. (67,09) Lewandowski, Krawczyk, Poczta, Affelt – 3:3 – (60:24)
15. (67,56) Szostak, Henriksson, Grzelak, Zieliński (d/st) – 4:2 – (64:26)

Wyniki meczu WTS Sparta Wrocław – GKM Grudziądz:

WTS Sparta Wrocław U-24 – 61 pkt.
9. Sandro Wassermann – 5 (1,0,2,2,-)
10. Lukas Baumann – 11+3 (2*,3,1*,2*,3)
11. Nick Skorja – 13+1 (3,3,2*,2,3)
12. Dawid Rybak – 0 (w,-,-,-)
13. Bartłomiej Kowalski – 13 (3,3,3,3,1)
14. Mateusz Panicz – 8+2 (2*,3,1,2*,0)
15. Michał Curzytek – 11+3 (3,2*,3,1*,2*)

GKM Grudziądz U-24 – 29 pkt.
1. Kacper Łobodziński – 10 (2,1,3,3,1,0)
2. Kacper Warduliński – 1 (1,-,-,-,-)
3. Marius Hillebrand – 3 (0,2,1,0)
4. Nicklas Aagaard – 1 (0,0,0,1,-)
5. Kacper Pludra – 11 (2,2,1,3,1,2)
6. Seweryn Orgacki – 1 (0,1,0,0)
7. Wiktor Rafalski – 2+1 (1,1*,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Skorja, Łobodziński, Wassermann, Hillebrand – 4:2 – (4:2)
2. Curzytek, Panicz, Rafalski, Orgacki – 5:1 – (9:3)
3. Kowalski, Pludra, Warduliński, Rybak (w) – 3:3 – (12:6)
4. Panicz, Baumann, Orgacki, Aagaard – 5:1 – (17:7)
5. Skorja, Hillebrand, Panicz, Aagaard – 4:2 – (21:9)
6. Kowalski, Curzytek, Łobodziński, Orgacki – 5:1 – (26:10)
7. Baumann, Pludra, Rafalski, Wassermann – 3:3 – (29:13)
8. Kowalski, Panicz, Hillebrand, Aagaard – 5:1 – (34:14)
9. Łobodziński, Wassermann, Baumann, Rafalski – 3:3 – (37:17)
10. Curzytek, Skorja, Pludra, Orgacki – 5:1 – (42:18)
11. Łobodziński, Wassermann, Aagaard, Panicz – 2:4 – (44:22)
12. Pludra, Skorja, Curzytek, Rafalski – 3:3 – (47:25)
13. Kowalski, Baumann, Pludra, Hillebrand – 5:1 – (52:26)
14. Baumann, Curzytek, Łobodziński, Rafalski – 5:1 – (57:27)
15. Skorja, Pludra, Kowalski, Łobodziński – 4:2 – (61:29)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy