Lubos Tomicek dla KolejarzOpole.pl

0
74

Zamieszczamy dla państwa krótki wywiad z obcokrajowcem Kolejarza, Lubosem Tomickiem który specjalnie dla serwisu KolejarzOpole.pl odpowiada na pytania na temat pierwszych startów i planów na początek sezonu:

KolejarzOpole.pl: Lubos, jak oceniasz swoje pierwsze starty w tym sezonie?

Lubos Tomicek: Póki co nie jestem zadowolony z moich występów. Mieliśmy małe problemy z dopasowaniem odpowiedniego ustawienia na malutkie brytyjskie tory w zeszłym tygodniu. To zawsze jest trudne tutaj. Ale ciężko pracujemy aby wszystko poprawić, i mam nadzieję że zanim zaczną się ligowe mecze, tu w Anglii, będę już w najwyższej formie.

KolejarzOpole.pl: Czy miałeś już okazję ścigać się przeciwko swoim kolegom z drużyny Kolejarza? Jeśli tak to co o nich sądzisz?

Lubos Tomicek: Być może tak, ale nie mogę w tej chwili sobie przypomnieć konkretnie. W dzisiejszych czasach w Europie podczas sezonu jest tak wiele różnych zawodów że czasem nie wiem nawet z kim się ścigam.

KolejarzOpole.pl: Opolscy kibice czekają na twój występ w „Kryterium Asów”, jak oceniasz swoje szanse przeciwko najlepszym jeźdźcom polskiej ligi w tym turnieju?

Lubos Tomicek: Nie mogę się już doczekać tego turnieju. To ważne zawody o bogatej historii, i bardzo się ucieszyłem gdy mnie zaproszono. Nigdy wcześniej nie miałem okazji startować na torze w Bydgoszczy, także lista startowa jest bardzo mocna, ale jadę tam by dać z siebie wszystko.

KolejarzOpole.pl: Czy chciałbyś coś przekazać twoim kibicom w Opolu?

Lubos Tomicek: Czekam aż będę mógł zobaczyć wszystkich Opolskich fanów na pierwszym meczu sezonu w Opolu. Mam nadzieję że na stadionie, na każdym meczu będzie jak najwięcej kibiców, aby wspierać nas kiedy będzie szło dobrze, ale także wtedy kiedy nieco gorzej.

KolejarzOpole.pl: Dziękujemy za rozmowę!

Komentarze

komentarzy