Nasi „goście” z Ostrowa startowali w Lublinie i Lesznie

0
36

Podczas dwudniowego zgrupowania w turniejach Zaplecza Kadry Juniorów w Lublinie startował Jakub Krawczyk. Nasz „gość” w pierwszym dniu zmagań zajął szóste miejsce. Dzień później poprawił swój wynik i zajął trzecie miejsce. Ostatecznie w całym tegorocznym cyklu Jakub Krawczyk zdobył srebro.

W Lesznie zorganizowano towarzyski turniej indywidualny z udziałem młodzieżowców. Wystąpił w nim Jakub Poczta, który zajął czwarte miejsce.

Wyniki pierwszego turnieju ZKJ w Lublinie:

1. Wiktor Przyjemski – 15 (3,3,3,3,3)
2. Damian Ratajczak – 14 (3,3,3,3,2)
3. Sebastian Szostak – 13 (3,2,2,3,3)
4. Oskar Paluch – 11 (3,1,3,2,2)
5. Krzysztof Lewandowski – 10 (1,0,3,3,3)
6. Jakub Krawczyk – 10 (2,3,2,2,1)
7. Kacper Grzelak – (2,2,1,1,3)
8. Szymon Bańdur – (2,3,0,2,1)
9. Paweł Trześniewski – (0,2,2,1,1)
10. Bartosz Jaworski – (2,0,1,2,u)
11. Jan Rachubik – (1,2,1,0,1)
12. Kacper Szopa – (0,d,2,0,2)
13. Bartosz Bańbor – (0,1,u,1,2)
14. Piotr Świercz – (1,d,w,1,d)
15. Franciszek Karczewski – 0 (u/-,ns,ns,ns,ns)
16. Mateusz Affelt – 0 (w/su,ns,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. Przyjemski, Krawczyk, Lewandowski, Trześniewski
2. Ratajczak, Grzelak, Rachubik, Szopa
3. Paluch, Jaworski, Karczewski (u/-), Affelt (w/su)
4. Szostak, Bańdur, Świercz, Bańbor
5. Bańdur, Trześniewski, Szopa (d)
6. Ratajczak, Szostak, Paluch, Lewandowski
7. Przyjemski, Rachubik, Świercz (d)
8. Krawczyk, Grzelak, Bańbor, Jaworski
9. Ratajczak, Trześniewski, Bańbor (u)
10. Lewandowski, Szopa, Jaworski, Świercz (w)
11. Przyjemski, Szostak, Grzelak
12. Paluch, Krawczyk, Rachubik, Bańdur
13. Szostak, Jaworski, Trześniewski, Rachubik
14. Lewandowski, Bańdur, Grzelak
15. Przyjemski, Paluch, Bańbor, Szopa
16. Ratajczak, Krawczyk, Świercz
17. Grzelak, Paluch, Trześniewski, Świercz (d)
18. Lewandowski, Bańbor, Rachubik
19. Przyjemski, Ratajczak, Bańdur, Jaworski (u)
20. Szostak, Szopa, Krawczyk

Wyniki drugiego turnieju ZKJ w Lublinie:

1. Wiktor Przyjemski – 15 (3,3,3,3,3)
2. Krzysztof Lewandowski – 13 (2,3,3,2,3)
3. Jakub Krawczyk – 12 (w,3,3,3,3)
4. Oskar Paluch – 10 (3,0,2,2,3)
5. Damian Ratajczak – 10 (3,2,3,w,2)
6. Paweł Trześniewski – (1,3,2,2,1)
7. Bartosz Bańbor – (2,2,1,1,2)
8. Dawid Rempała – (2,2,1,2,1)
9. Szymon Bańdur – (3,u,1,3,u)
10. Sebastian Szostak – (0,1,0,3,2)
11. Kacper Grzelak – (0,1,2,1,2)
12. Piotr Świercz – (1,1,2,1,0)
13. Kacper Szopa – (2,1,1,0,0)
14. Jan Rachubik – (1,2,0,1,0)
15. Mateusz Gzyl – (d,0,0,0,1)
16. Bartosz Jaworski – (u,0,0,0,d)

Bieg po biegu:
1. Bańdur, Bańbor, Świercz, Szostak
2. Paluch, Rempała, Gzyl (d), Jaworski (u)
3. Ratajczak, Szopa, Rachubik, Grzelak
4. Przyjemski, Lewandowski, Trześniewski, Krawczyk (w)
5. Krawczyk, Bańbor, Grzelak, Jaworski
6. Przyjemski, Rachubik, Świercz, Gzyl
7. Lewandowski, Ratajczak, Szostak, Paluch
8. Trześniewski, Rempała, Szopa, Bańdur (u)
9. Ratajczak, Trześniewski, Bańbor, Gzyl
10. Lewandowski, Świercz, Szopa, Jaworski
11. Przyjemski, Grzelak, Rempała, Szostak
12. Krawczyk, Paluch, Bańdur, Rachubik
13. Przyjemski, Paluch, Bańbor, Szopa
14. Krawczyk, Rempała, Świercz, Ratajczak (w)
15. Szostak, Trześniewski, Rachubik, Jaworski
16. Bańdur, Lewandowski, Grzelak, Gzyl
17. Lewandowski, Bańbor, Rempała, Rachubik
18. Paluch, Grzelak, Trześniewski, Świercz
19. Krawczyk, Szostak, Gzyl, Szopa
20. Przyjemski, Ratajczak, Bańdur (u), Jaworski (d)

Wyniki turnieju w Lesznie:
1. Antoni Mencel – 14 (3,3,3,3,2)
2. Hubert Jabłoński – 13 (2,2,3,3,3)
3. Kacper Teska – 12 (3,3,3,1,2)
4. Jakub Poczta – 11 (1,3,3,1,3)
5. Ricards Ansviesulis – 10 (3,0,2,2,3)
6. Olivier Buszkiewicz – 10 (2,2,1,2,3)
7. Mikołaj Czapla – (1,3,2,3,0)
8. Jannik Soerensen – (0,1,2,3,2)
9. Tobiasz Jakub Musielak – (3,1,1,2,1)
10. Viktor Larsen – (2,2,0,2,0)
11. Emil Eis – (0,1,1,1,2)
12. Theo Bergqvist – (0,2,1,0,1)
13. Andreas Kaag Jensen – (1,0,2,d,1)
14. Maksym Borowiak – (2,ns,ns,ns,ns)
15. Victor Rask – (1,1,w,0,0)
16. Sebastian Mayland – (0,0,0,0,1)

Bieg po biegu:
1. (64,31) Musielak, Larsen, Rask, Mayland
2. (64,47) Teska, Borowiak, Poczta, Soerensen
3. (63,04) Mencel, Jabłoński, Jensen, Eis
4. (62,44) Ansviesulis, Buszkiewicz, Czapla, Bergqvist
5. (64,25) Teska, Buszkiewicz, Musielak, Jensen
6. (63,88) Mencel, Bergqvist, Rask, Borowiak (ns)
7. (62,65) Czapla, Jabłoński, Soerensen, Mayland
8. (64,50) Poczta, Larsen, Eis, Ansviesulis
9. (63,34) Jabłoński, Ansviesulis, Musielak, Borowiak (ns)
10. (–,–) Teska, Czapla, Eis, Rask (w)
11. (64,15) Poczta, Jensen, Bergqvist, Mayland
12. (64,13) Mencel, Soerensen, Buszkiewicz, Larsen
13. (65,19) Soerensen, Musielak, Eis, Bergqvist
14. (63,90) Jabłoński, Buszkiewicz, Poczta, Rask
15. (63,84) Mencel, Ansviesulis, Teska, Mayland
16. (64,16) Czapla, Larsen, Borowiak (ns), Jensen (d)
17. (65,07) Poczta, Mencel, Musielak, Czapla
18. (64,22) Ansviesulis, Soerensen, Jensen, Rask
19. (64,41) Buszkiewicz, Eis, Mayland, Borowiak (ns)
20. (63,88) Jabłoński, Teska, Bergqvist, Larsen

wyniki za: sportowefaky.wp.pl

Komentarze

komentarzy