Ostatnie ściganie młodzieżowców w DMPJ

0
208

Młodzieżowcy OK Bedmet Kolejarza Opole w dniu dzisiejszym brali udział w ostatniej rundzie fazy eliminacyjnej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Opolscy zawodnicy zajęli ostatnie miejsce w grupie, wskutek czego nie awansowali do dalszej fazy rozgrywek. Była to zatem ich ostatnia runda w tym sezonie. Na torze w Lesznie najwięcej punktów wywalczył Jarosław Krzywosz.

Tak jak to miało miejsce w dniu wczorajszym, tak i dzisiaj w pozostałych grupach startowali Przemysław Liszka i Damian Lotarski. Wywalczyli odpowiednio dziesięć i cztery punkty. Do części półfinałowej awansowali zawodnicy MRGARDEN GKM-u Grudziądz z Damianem Lotarskim. Na fazie eliminacyjnej rozgrywki zakończyli również młodzieżowcy Betard Sparty Wrocław.

Wyniki DMPJ z udziałem OK Bedmet Kolejarza Opole [Leszno]:

I PGG ROW Rybnik – 24 pkt.
13. Przemysław Giera – 8 (1,1,3,3)
14. Dominik Tyman – 0 (-,-,-,-)
15. Mateusz Tudzież – 7 (0,3,2,2)
23. Robert Chmiel – 9 (2,3,3,1)

II Drużyna ACCR – 23 pkt.
10. Jan Kvech – 11 (3,3,3,2)
11. Petr Chlupac – 6 (2,1,2,1)
12. Daniel Klima – 6 (3,1,0,2)

III Fogo Unia Leszno – 22 pkt.
16. Szymon Szlauderbach – 12 (3,3,3,3)
17. Krzysztof Sadurski – 3 (1,0,1,1)
18. Kacper Pludra – 7 (1,2,2,2)

IV Arged Malesa TŻ Ostrovia – 16 pkt.
7. Marcin Kościelski – 9 (1,3,2,3)
8. Kacper Grzelak – 0 (t,-,-,-)
9. Kamil Nowacki – 7 (0,2,2,3)

V Fogo Unia Leszno 2 – 12 pkt.
1. Liam May – 1 (1,-,0,0)
2. Ben Ernst – 3 (2,-,1,0)
3. Matthew Gilmore – 7 (2,2,3,-)
19. Paweł Nagibin – 1 (0,0,1)

VI OK Bedmet Kolejarz Opole – 10 pkt.
4. Jarosław Krzywosz – 5 (3,2,w,t)
5. Mateusz Adamczewski – 1 (-,0,1,d)
6. Mateusz Dul – 0 (d,-,-,-)
20. Adrian Bialk – 4 (w,1,2,1)

Bieg po biegu:
1. Krzywosz, Ernst, May, Bialk (w/u)
2. Kvech, Chlupac, Kościelski, Nowacki
3. Szlauderbach, Chmiel, Pludra, Tudzież
4. Klima, Gilmore, Chlupac, Nagibin
5. Tudzież, Nowacki, Giera, Grzelak (t)
6. Szlauderbach, Krzywosz, Sadurski, Dul (d)
7. Kościelski, Nowacki, Ernst, Nagibin
8. Kvech, Pludra, Klima, Sadurski
9. Chmiel, Tudzież, Bialk, Adamczewski
10. Szlauderbach, Kościelski, Sadurski
11. Chmiel, Gilmore, Giera, Ernst
12. Kvech, Chlupac, Adamczewski, Krzywosz (w)
13. Gilmore, Pludra, Sadurski, May
14. Giera, Kvech, Chmiel, Klima
15. Nowacki, Bialk, Krzywosz (t)
16. Kościelski, Klima, Chlupac
17. Szlauderbach, Pludra, Bialk, Adamczewski (d)
18. Giera, Tudzież, Nagibin, May

 

Wyniki DMPJ z udziałem Przemysława Liszki [Wrocław]:

I Francepol Falubaz Zielona Góra – 25 pkt.
4. Mateusz Tonder – 7 (3,1,1,2)
5. Norbert Krakowiak – 10 (2,3,2,3)
6. Damian Pawliczak – 8 (2,2,3,1)

II truly.work Stal Gorzów – 24 pkt.
10. Rafał Karczmarz – 9 (3,3,3,-)
11. Mateusz Bartkowiak – 3 (2,1,0,-)
12. Alan Szczotka – 6 (2,-,1,3)
22. Kamil Pytlewski – 6 (2,3,1)

III Betard Sparta Wrocław – 17 pkt.
16. Przemysław Liszka – 10 (3,3,2,2)
17. Mateusz Panicz – 3 (d,w,0,3)
18. Wiktoria Garbowska – 4 (2,1,1,0)

IV Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra – 16 pkt.
7. Nikodem Bartoch – 9 (1,3,3,2)
8. Jakub Osyczka – 4 (2,1,1,d)
9. Fabian Ragus – 3 (0,1,2,0)

V Power Duck Iveston PSŻ Poznań – 15 pkt.
1. Adrian Woźniak – 3 (0,d,2,1)
2. Bartosz Curzytek – 3 (1,0,1,1)
3. Michał Curzytek – 9 (3,3,u,3)

NK Euro Finannce Polonia Piła – 9 pkt.
13. Piotr Gryszpiński – 9 (3,2,2,2)
14. Krystian Iwański – 0 (-,-,-,-)
15. Paweł Staniszewski – 0 (-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Tonder, Krakowiak, B. Curzytek, Woźniak
2. Karczmarz, Bartkowiak, Bartoch, Ragus
3. Liszka, Garbowska
4. M. Curzytek, Szczotka, Bartkowiak, B. Curzytek
5. Gryszpiński, Osyczka, Ragus
6. Liszka, Pawliczak, Tonder, Panicz (d)
7. Bartoch, Ragus, B. Curzytek, Woźniak (d)
8. Karczmarz, Pytlewski, Garbowska, Panicz (w/2min)
9. Krakowiak, Pawliczak
10. Bartoch, Liszka, Osyczka, Panicz
11. M. Curzytek, Gryszpiński, B. Curzytek
12. Karczmarz, Krakowiak, Tonder, Bartkowiak
13. Panicz, Woźniak, Garbowska, M. Curzytek (u)
14. Pytlewski, Gryszpiński, Szczotka
15. Pawliczak, Tonder, Osyczka, Ragus
16. Szczotka, Bartoch, Pytlewski, Osyczka (d)
17. Krakowiak, Liszka, Pawliczak, Garbowska
18. M. Curzytek, Gryszpiński, Woźniak

 

Wyniki DMPJ z udziałem Damiana Lotarskiego [Łódź]:

I MRGARDEN GKM Grudziądz – 26 pkt.
7. Damian Lotarski – 4 (1,2,-,1)
8. Marcin Turowski – 8 (-,2,3,3)
9. Kacper Łobodziński – 6 (2,1,3,-)
21. Kamil Wieczorek – 8 (3,3,2)

II Get Well Toruń – 22 pkt.
4. Kamil Kiełbasa – 5 (2,2,1,-)
5. Igor Kopeć-Sobczyński – 9 (3,3,-,3)
6. Filip Nizgorski – 3 (1,2,0,-)
20. Maksymilian Bogdanowicz – 5 (2,1,2)

III Aforti Start Gniezno – 19 pkt.
10. Damian Stalkowski – 8 (3,w,3,2)
11. Mateusz Błażykowski – 2 (0,2,0,0)
12. Kevin Fajfer – 9 (3,3,1,2)

IV ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz – 16 pkt.
13. Tomasz Orwat – 11 (2,3,3,3)
14. Marcel Studziński – 5 (3,1,1,w)
15. Mateusz Jagła – 0 (ns,ns,ns,ns)

V Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 13 pkt.
16. Oskar Rowecki – 3 (2,d,0,1)
17. Denis Zieliński – 9 (3,2,1,3)
18. Dominik Majchrzak – 1 (1,w,ns,ns)

VI Orzeł Łódź – 7 pkt.
1. Piotr Pióro – 0 (0,0,ns,ns)
2. Aleksander Grygolec – 4 (1,w,1,2)
3. Eryk Borczuch – 3 (1,d,2,d)

Bieg po biegu:
1. Kopeć-Sobczyński, Kiełbasa, Grygolec, Pióro
2. Stalkowski, Łobodziński, Lotarski, Błażykowski
3. Studziński, Rowecki, Majchrzak
4. Fajfer, Błażykowski, Borczuch, Grygolec (w)
5. Wieczorek, Orwat, Łobodziński
6. Zieliński, Kiełbasa, Nizgorski, Rowecki (d)
7. Łobodziński, Lotarski, Grygolec, Pióro
8. Fajfer, Zieliński, Majchrzak (w), Stalkowski (w)
9. Kopeć-Sobczyński, Nizgorski, Studziński
10. Wieczorek, Turowski, Zieliński, Rowecki
11. Orwat, Grygolec, Studziński, Borczuch (d)
12. Stalkowski, Bogdanowicz, Kiełbasa, Błażykowski
13. Zieliński, Borczuch, Majchrzak
14. Orwat, Stalkowski, Fajfer, Studziński (w)
15. Turowski, Wieczorek, Bogdanowicz, Nizgorski
16. Turowski, Fajfer, Lotarski, Błażykowski
17. Kopeć-Sobczyński, Bogdanowicz, Rowecki, Majchrzak
18. Orwat, Borczuch (d)

wyniki za: sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy