Startowali goście i Chlupac

0
228

Starty zawodników związanych z naszych klubem rozpoczął już w czwartek Petr Chlupac. Nasz czeski młodzieżowiec brał udział w II rundzie Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Czech, w której zajął drugie miejsce. Pierwsze miejsce zajął Daniel Klima, który pokonał Petra w biegu dodatkowym.

W piątek Arged Malesa Ostrów wybrała się do Grudziądza na mecz z ZOOleszcz GKM-em. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy, ale największe wrażenie podczas tego spotkania zrobił młodzieżowiec Arged Malesy i gość Bedmet OK Kolejarza Opole, Jakub Krawczyk. Zawodnik wywalczył dwanaście punktów, wygrywając cztery z sześciu swoich wyścigów. W tym samym meczu, drugi z naszych gości, Jakub Poczta zdobył trzy punkty i bonus.

Na kolejny start naszego gościa trzeba było czekać do niedzieli. W meczu For Nature Solutions Apatora Toruń z Betard Spartą Wrocław startował Bartłomiej Kowalski, który zdobył pięć punktów i jeden bonus.

Wyniki II rundy MIM Czech w Piźnie:

  1. Daniel Klíma, Praha – (3,3,2,3,3) 14+3
  2. Petr Chlupáč, Praha – (3,3,3,2,3) 14+2
  3. Matouš Kameník, Divišov – (2,3,2,3,2) 12
  4. Jaroslav Vaníček, Praha – (2,d,3,3,2) 10
  5. Jan Kvěch, Praha – (3,3,3,u/ns,-) 9
  6. Jan Jeníček, Pardubice – (3,1,1,1,3) 9
  7. Štěpán Ševčík, Divišov (250 ccm) – (0,2,2,2,2) 8
  8. Zoltan Lovas, Węgry (250 ccm) – (1,2,0,3,1) 7
  9. Bruno Belan, Slaný – (1,2,1,w,3) 7
  10. Vojtěch Zamazal, Slaný – (2,1,1,2,1) 7
  11. Adam Nejezchleba, Divišov (250 ccn) – (1,0,3,0,2) 6
  12. Matěj Frýza, Plzeň – (2,2,2,w,-) 6
  13. Jakub Sazovský, Kopřivnice – (1,1,1,1,1) 5
  14. Radek Bambuch, Kopřivnice – (0,1,w,2,0) 3

Wyniki meczu ZOOleszcz GKM Grudziądz – Arged Malesa Ostrów

ZOOleszcz GKM Grudziądz – 47 pkt.
9. Przemysław Pawlicki – 14 (2,3,3,1,2,3)
10. Krzysztof Kasprzak – 9 (2,0,3,1,2,1)
11. Frederik Jakobsen – 12+2 (1*,3,2*,3,2,1)
12. Zastępstwo zawodnika
13. Wiktor Rafalski – NS (-,-,-,-,-)
14. Kacper Łobodziński – 1 (1,0,0)
15. Kacper Pludra – 4+1 (3,0,1*,0)
16. Norbert Krakowiak – 7+2 (2*,2,2,1*,0)

Arged Malesa Ostrów – 43 pkt.
1. Oliver Berntzon – 12 (3,3,2,3,1,w)
2. Grzegorz Walasek – 1 (0,1,0,-,-)
3. Tomasz Gapiński – 1 (0,1,-,-,-)
4. Matias Nielsen – 2 (1,0,1,0)
5. Chris Holder – 12+1 (1,2,2,3,2*,2)
6. Jakub Krawczyk – 12 (w,3,3,0,3,3)
7. Jakub Poczta – 3+1 (2,1*,0)
8. Sebastian Szostak – 0 (t)

Bieg po biegu:
1. (65,28) Berntzon, Pawlicki, Jakobsen, Gapiński – 3:3 – (3:3)
2. (66,31) Pludra, Poczta, Łobodziński, Krawczyk (w) – 4:2 – (7:5)
3. (66,20) Jakobsen, Krakowiak, Holder, Walasek – 5:1 – (12:6)
4. (66,15) Krawczyk, Kasprzak, Nielsen, Łobodziński – 2:4 – (14:10)
5. (66,27) Pawlicki, Jakobsen, Gapiński, Nielsen – 5:1 – (19:11)
6. (66,27) Berntzon, Krakowiak, Walasek, Pludra – 2:4 – (21:15)
7. (65,96) Pawlicki, Holder, Poczta, Kasprzak – 3:3 – (24:18)
8. (66,47) Krawczyk, Krakowiak, Nielsen, Łobodziński – 2:4 – (26:22)
9. (66,85) Kasprzak, Berntzon, Pawlicki, Walasek – 4:2 – (30:24)
10. (66,51) Jakobsen, Holder, Kasprzak, Krawczyk – 4:2 – (34:26)
11. (66,40) Berntzon, Pawlicki, Krakowiak, Nielsen – 3:3 – (37:29)
12. (66,51) Krawczyk, Jakobsen, Pludra, Poczta – 3:3 – (40:32)
13. (67,17) Holder, Kasprzak, Berntzon, Krakowiak – 2:4 – (42:36)
14. (66,67) Krawczyk, Holder, Kasprzak, Pludra – 1:5 – (43:41)
15. (67,50) Pawlicki, Holder, Jakobsen, Berntzon (w) – 4:2 – (47:43)

Wyniki meczu For Nature Solutions Apator Toruń – Betard Sparta Wrocław:

For Nature Solutions Apator Toruń – 45 pkt.
9. Jack Holder – 2+1 (1*,0,0,1,-,-)
10. Robert Lambert – 16+1 (1,2,3,3,2,2*,3)
11. Paweł Przedpełski – 12 (2,3,1,2,3,1)
12. Zastępstwo zawodnika
13. Patryk Dudek – 11+1 (2*,2,2,1,1,t,3)
14. Denis Zieliński – 2 (2,0,-)
15. Krzysztof Lewandowski – 2+2 (1*,1*,0,0,0)
16. Mateusz Affelt – 0 ()

Betard Sparta Wrocław – 45 pkt.
1. Gleb Czugunow – 3 (0,3,0,0,0,-)
2. Mateusz Panicz – 0 (-,-,-,-,-)
3. Tai Woffinden – 14 (3,3,3,2,1,2)
4. Zastępstwo zawodnika
5. Maciej Janowski – 9+1 (0,2*,1,3,3,0)
6. Bartłomiej Kowalski – 5+1 (3,2*,w,w)
7. Michał Curzytek – 4+1 (0,3,1*)
8. Daniel Bewley – 10 (1,3,1,2,2,1)

Bieg po biegu:
1. (58,68) Woffinden, Przedpełski, Holder, Czugunow – 3:3 – (3:3)
2. (57,99) Kowalski, Zieliński, Lewandowski, Curzytek – 3:3 – (6:6)
3. (57,81) Przedpełski, Dudek, Bewley, Janowski – 5:1 – (11:7)
4. (58,76) Czugunow, Kowalski, Lambert, Zieliński – 1:5 – (12:12)
5. (58,93) Woffinden, Janowski, Przedpełski, Holder – 1:5 – (13:17)
6. (57,91) Bewley, Dudek, Lewandowski, Czugunow – 3:3 – (16:20)
7. (57,87) Curzytek, Lambert, Janowski, Holder – 2:4 – (18:24)
8. (57,48) Woffinden, Dudek, Bewley, Lewandowski – 2:4 – (20:28)
9. (57,88) Lambert, Bewley, Holder, Czugunow – 4:2 – (24:30)
10. (58,73) Janowski, Przedpełski, Dudek, Kowalski (w) – 3:3 – (27:33)
11. (57,84) Lambert, Woffinden, Dudek, Czugunow – 4:2 – (31:35)
12. (59,19) Przedpełski, Bewley, Curzytek, Lewandowski – 3:3 – (34:38)
13. (58,15) Janowski, Lambert, Woffinden, Lewandowski – 2:4 – (36:42)
14. (58,93) Dudek, Lambert, Bewley, Kowalski (w) – 5:1 – (41:43)
15. (58,37) Lambert, Woffinden, Przedpełski, Janowski – 4:2 – (45:45)

wyniki za: speedwaya-z.cz, sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy