Za Miesiącem kolejne rundy Mistrzostw Argentyny

0
810

Paweł Miesiąc rozpoczął starty w Argentynie od czwartego miejsca w I rundzie na torze w Daireaux. Warunki atmosferyczne sprawiły, że nie doszła do skutku zaplanowana na pierwszy weekend stycznia runda w Carlos Casares, więc na kolejne występy zawodnicy musieli czekać do 10 stycznia. W drugiej rundzie popularny „Łełek” zajął drugie miejsce, w minioną sobotę w trzeciej rundzie zajął pierwsze miejsce, a w dniu wczorajszym od awansu do finału powstrzymał go defekt motocykla.

Wyniki II rundy IM Argentyny w Bahia Blanca:

1. Facundo Albin – 19 (3,3,1,3,3,3,3) – 1. miejsce w finale
2. Paweł Miesiąc – 17 (3,2,3,3,2,2,2) – 2. miejsce w finale
3. Patryk Wojdyło – 17 (3,3,2,3,3,2,1) – 3. miejsce w finale
4. Eber Ampugnani – 12 (d,3,2,2,2,3,0) – 4. miejsce w finale
5. Jonatan Iturre – 11 (w,2,3,2,3,1)
6. Cristian Zubillaga – 11 (2,2,3,1,3,u)
7. Alex Acuna – 9 (3,1,3,w,1,1)
8. Milton Besagonil – 7 (2,2,1,2,0,0)
9. Sebastian Clemente – 7 (1,w,2,2,2)
10. Santiago Gallardo – 6 (1,u,2,3,0)
11. Nicolas Marquez – 5 (0,3,1,0,1)
12. Gonzalo Racosta – 5 (2,0,1,1,1)
13. Nicolas Gomez – 5 (1,1,d,1,2)
14. Martin Aristegui – 3 (0,1,0,1,1)
15. Santiago Martinez – 2 (2,w,0,w,ns)
16. Fausto Castillo – 2 (1,1,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Wojdyło, Besagonil, Gallardo, Iturre (w)
2. Acuna, Zubillaga, Gomez, Marquez
3. Miesiąc, Racosta, Castillo, Aristegui
4. Albin, Martinez, Clemente, Ampugnani (d)
5. Albin, Iturre, Gomez, Racosta
6. Marquez, Besagonil, Castillo, Martinez (w/u)
7. Ampugnani, Zubillaga, Aristegui, Gallardo (u)
8. Wojdyło, Miesiąc, Acuna, Clemente (w/u)
9. Iturre, Clemente, Marquez, Aristegui
10. Miesiąc, Ampugnani, Besagonil, Gomez (d)
11. Acuna, Gallardo, Racosta, Martinez
12. Zubillaga, Wojdyło, Albin, Castillo
13. Miesiąc, Iturre, Zubillaga, Martinez (w/u)
14. Albin, Besagonil, Aristegui, Acuna (w)
15. Gallardo, Clemente, Gomez, Castillo
16. Wojdyło, Ampugnani, Racosta, Marquez
17. Iturre, Ampugnani, Acuna, Castillo
18. Zubillaga, Clemente, Racosta, Besagonil
19. Albin, Miesiąc, Marquez, Gallardo
20. Wojdyło, Gomez, Aristegui, Martinez (ns)

Półfinały:
21. Ampugnani, Wojdyło, Acuna, Zubillaga (u)
22. Albin, Miesiąc, Iturre, Besagonil

Finał:
23. Albin, Miesiąc, Wojdyło, Ampugnani

Wyniki III rundy IM Argentyny w Carlos Casares:

1. Paweł Miesiąc – 17 (3,3,3,-,2,3,3) – 1. miejsce w finale
2. Patryk Wojdyło – 20 (3,3,3,3,3,3,2) – 2. miejsce w finale
3. Eber Ampugnani – 15 (3,3,2,1,3,2,1) – 3. miejsce w finale
4. Facundo Albin – 14 (1,3,3,2,3,2,0) – 4. miejsce w finale
5. Cristian Zubillaga – 13 (2,2,3,3,2,1)
6. Alex Acuna – 11 (2,1,2,3,3,-)
7. Facundo Cuello – 9 (3,0,1,3,2,-)
8. Jonathan Iturre – 8 (2,2,2,2,u,0)
9. Nicolas Marquez – 8 (1,2,0,2,2,1)
10. Nicolas Gomez – 6 (2,d,2,1,1)
11. Santiago Gallardo – 5 (0,2,1,2,0)
12. Santiago Martinez – 3 (0,1,0,1,1)
13. Milton Besagonil – 3 (1,u,1,0,1)
14. Matias Galdos – 2 (0,0,1,1,0)
15. Leo Vicente – 1 (1,-,-,0,u)

Bieg po biegu:
1. Miesiąc, Zubillaga, Albin, Galdos
2. Ampugnani, Acuna, Vicente
3. Cuello, Gomez, Besagonil, Martinez
4. Wojdyło, Iturre, Marquez, Gallardo
5. Ampugnani, Iturre, Martinez, Galdos
6. Miesiąc, Gallardo, Besagonil (u)
7. Albin, Marquez, Gomez (d)
8. Wojdyło, Zubillaga, Acuna, Cuello
9. Wojdyło, Gomez, Galdos
10. Miesiąc, Ampugnani, Cuello, Marquez
11. Albin, Acuna, Gallardo, Martinez
12. Zubillaga, Iturre, Besagonil
13. Cuello, Gallardo, Galdos
14. Acuna, Iturre, Gomez, Miesiąc (ns)
15. Wojdyło, Albin, Ampugnani, Besagonil
16. Zubillaga, Marquez, Martinez, Vicente
17. Acuna, Marquez, Besagonil, Galdos
18. Wojdyło, Miesiąc, Martinez
19. Albin, Cuello, Iturre (u), Vicente (u)
20. Ampugnani, Zubillaga, Gomez, Gallardo

Półfinały:
21. Wojdyło, Ampugnani, Marquez, Cuello (ns)
22. Miesiąc, Albin, Zubillaga, Iturre

Finał:
23. Miesiąc, Wojdyło, Ampugnani, Albin

Wyniki IV rundy IM Argentyny w Bahia Blanca

1. Jonathan Iturre – 16 (3,3,0,3,2,2,3) – 1. miejsce w finale
2. Eber Ampugnani – 19 (3,3,2,3,3,3,2) – 2. miejsce w finale
3. Cristian Zubillaga – 14 (2,2,2,3,2,2,1) – 3. miejsce w finale
4. Patryk Wojdyło – 17 (3,3,3,2,3,3,0) – 4. miejsce w finale
5. Paweł Miesiąc – 14 (2,3,3,3,3,d)
6. Santiago Martinez – 10 (3,1,1,2,3,0)
7. Alex Acuna – 9 (1,1,3,2,1,1)
8. Nicolas Gomez – 8 (2,2,3,0,0,1)
9. Gonzalo Racosta – 6 (2,2,2,-,0)
10. Sebastian Clemente – 6 (1,0,1,2,2)
11. Nicolas Marquez – 5 (0,1,1,1,2)
12. Martin Besagonil – 4 (0,0,2,1,1)
13. Santiago Gallardo – 4 (1,1,0,1,1)
14. Fausto Castillo – 3 (0,0,1,1,1)
15. Facundo Albin – 2 (0,2,ns,-,-)
16. Martin Aristegui – 1 (1,0,0,0,0)
17. Adrian Seijas – 0 (0,0)

Bieg po biegu:
1. Iturre, Zubillaga, Aristegui, Albin
2. Ampugnani, Gomez, Gallardo, Castillo
3. Martinez, Racosta, Acuna, Marquez
4. Wojdyło, Miesiąc, Clemente, Besagonil
5. Miesiąc, Gomez, Marquez, Aristegui
6. Wojdyło, Albin, Martinez, Castillo
7. Ampugnani, Zubillaga, Acuna, Clemente
8. Iturre, Racosta, Gallardo, Besagonil
9. Acuna, Besagonil, Castillo, Aristegui
10. Gomez, Racosta, Clemente, Albin (ns)
11. Wojdyło, Zubillaga, Marquez, Gallardo
12. Miesiąc, Ampugnani, Martinez, Iturre
13. Ampugnani, Wojdyło, Castillo, Aristegui
14. Miesiąc, Acuna, Gallardo, Seijas
15. Zubillaga, Martinez, Besagonil, Gomez
16. Iturre, Clemente, Marquez
17. Martinez, Clemente, Gallardo, Aristegui
18. Ampugnani, Marquez, Besagonil, Seijas
19. Miesiąc, Zubillaga, Castillo, Racosta
20. Wojdyło, Iturre, Acuna, Gomez

Półfinały:
21. Ampugnani, Zubillaga, Acuna, Martinez
22. Wojdyło, Iturre, Gomez, Miesiąc (d)

Finał:
23. Iturre, Ampugnani, Zubillaga, Wojdyło

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy